ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تجاوز جنسی به دختر در حین پرواز +عکس

نویسنده: admin

تجاوز جنسی به دختر در حین پرواز (1)

تجاوز جنسی به دختر در حین پرواز +عکس تجاوز جنسی تجاوز تجاوز به دختر تجاوز به زنان توسط داعش تجاوز به زنان تجاوز به انگلیسی تجاوز در عربستان تجاوز به فاطما گل تجاوز در فرودگاه جده تجاوز به عنف تجاور در هواپیما تجاوز یک کشیش تجاوز وحشتناک تجاوز در خواب

دختر جوان در هواپیما مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفت

خبر حوادث : مردی که در ظاهرکشیش کاتولیک بود با سوء نیت، مسافر جوان یکی از خطوط هوایی که در کنارش نشسته بود را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد.

بنا بر این گزارش کشیش “مارسلودی ژزماریا”به جرم سوء استفاده جنسی در ارتباط با مسافر جوان در پرواز خطوط هوایی آمریکا از لس آنجلس به مقصد فیلادلفیا با شکایت دختر جوان و شهادت خدمه پرواز توسط پلیس دستگیر شد.

مسافر جوان پس از به خواب رفتن با حمله ناگهانی مرد کشیش نما از خواب بیدار شد و با فریاد از خدمه پرواز کمک خواست.

تجاوز جنسی به دختر در حین پرواز (2)

پس از فرود این هواپیما در فرودگاه فیلادلفیا و بنا به در خواست مامورین امنیتی پرواز در این هواپیما پلیس به منظور دستگیرکردن این مرد کشیش نما در محل فرود مستقر شد.

متجاوز کشیش نما پس از دستگیر شدن در دادگاهی که در روز گذشته برگزار شد به اتهام تعرض و آزار جنسی  محاکمه و به دو سال زندان محکوم شد.

همچنین بنا بر این حکم اهانت و بدنام  کردن وی به دیگر کشیش های کاتولیک و سوءاستفاده وی از این لباس برای جلب اطمینان منجر به خلع لباس وی برای همیشه شد.

برهمین اساس مسوول تعلیم مفاهیم مذهب کاتولیک  وی نیز، که به عنوان ارشد “مارسلودی ژزماریا”  در” سان برناردینو” وظیفه تعلیم وی را در جهت شکوفایی شناخت جهان هستی بر عهده داشت نیز از مقام خود برکنار شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت