ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تبلیغات عجیب این روزها در اتوبان‌های تهران

نویسنده: علی باستانی

تبلیغات عجیب این روزها در اتوبان‌های تهران

 

تبلیغات عجیب,تبلیغات عجیب در تلگرام,تبلیغات عجیب تهران,تبلیغات عجیب ال جی,تبلیغات عجیب یک کاندیدا,تبلیغات عجیب وغریب,تبلیغات عجیب غریب,تبلیغات عجیب صدا و سیما,تبلیغات عجیب پپسی,تبلیغ عجیب سایپا,

 

یکی از شیوه‌های تبلیغاتی که از سال‌های گذشته مورد توجه سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌ها بوده، تبلیغات بنری روی بیلبوردهای نصب شده در سطح شهر و حاشیه اتوبان‌هاست که تاثیر قابل‌توجهی نیز در زمینه برندسازی در اذهان عمومی دارد.

این اثر بخشی زمانی بهتر و بیشتر می‌شود که طراح آن‌ها به گونه‌ای خلاقانه عمل کرده باشد و طرح روی بیلبورد را به نحوی از بقیه طرح‌های مرسوم تبلیغاتی متمایز کند. این تمایز می‌تواند در رنگ، نوع نوشته و فونت آن، درست یا غلط بودن املای کلمات به کار رفته و همچنین در تصاویر استفاده شده در بنر و نحوه برجسته‌کردن محصول یا خدمات ارائه شده توسط شرکت‌ها باشد.

در روزهای اخیر تبلیغات عجیب و جالبی از سایت شیپور در بیلبوردهای سطح شهر تهران به نمایش در آمده که تا به حال نمونه‌های تبلیغاتی آن کمتر دیده شده است. این وب‌سایت که بستری برای خرید و فروش اینترنتی کالای نو و دست دوم است و به حذف واسطه در این گونه معاملات کمک می‌کند، با انتشار آگهی‌هایی از نمونه کالاهایی که مردم آن‌ها را در سایت آگهی کرده‌اند و درج قیمت در کنار آن‌ها توانسته توجه بسیار زیادی را به سوی خود جلب کند. از انواع این آگهی‌ها می‌توان به کالاهایی مانند گوشی موبایل، ماشین ظرف‌شویی، فرغون، ظرف سس‌خوری، عروسک قورباغه‌ای و پنکه اشاره کرد. تنوع تصاویر آگهی‌های منتشر شده در بیلبوردهای سطح شهر نشان‌دهنده تنوع کالاهایی است که در این سایت قابل دسترسی است.

این شرکت با انتشار تصاویر آگهی‌های اجناسی که مردم برای فروش در سایت قرار داده‌اند بر بیلبوردهای سطح شهر تهران توانسته است این سوال را در ذهن بینندگان به وجود آورد که ” آیا بهتر نیست برای تهیه کالایی که در بازار با قیمت بالاتری به فروش می‌رسد از  سایت شیپور استفاده کرد و همان کالا را با قیمت کمتری خرید؟”

این موضوع درباره مساله مهمی همچون استخدام و پیداکردن شغل متناسب با تخصص و تحصیلات هم صدق می‌کند، چرا که یکی از مهم‌ترین دسته‌بندی‌های سایت شیپور استخدام است، که با استفاده از آن کارجوها و کارفرماها می‌توانند یکدیگر را پیدا کنند.

در واقع شیپور با داشتن این امکان، واسطه‌های میان کارجوها و کارفرمایان را حذف کرده؛ چرا که هر دو طرف می‌توانند با ثبت آگهی رایگان، به کارمند مورد نظر یا کارفرمای خود دسترسی پیدا کنند، این موضوع در جامعه امروز ما از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که فضای استخدام و کاریابی قدری آشفته است، اما سایتی مثل شیپور که ۲۲ هزار و ۹۰۰ فرصت استخدام را به صورت رایگان در اختیار مخاطب قرار می‌دهد، می‌تواند تا حد بسیار زیادی این آشفتگی بازار استخدام را سروسامان بدهد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت