ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تبدیل خودروهای آمریکایی به فرمان راست

نویسنده: علی باستانی

%d8%aa%d8%a8%d8%af%db%8c%d9%84-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d9%87-%d9%81%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7%d8%b3%d8%aa

 

,فرمان راست,رانندگی با فرمان راست,فرمان سمت راست,کشورهای فرمان راست,پیکان فرمان راست,ماشین فرمان راست,ماشینهای فرمان راست,مدار فرمان چپگرد راستگرد,فرمان چپگرد راستگرد,خودروهای فرمان راست,خودرو فرمان سمت راست,کشیدن فرمان به سمت راست,فرمان اتومبیل سمت راست,لیست کشورهای راست فرمان,ماشین فرمان سمت راست,فرمان ماشین راست یا چپ,مدار فرمان چپگرد راستگرد موتور تکفاز,مدار فرمان چپگرد راستگرد اتوماتیک,مدار فرمان چپگرد راستگرد ستاره مثلث,مدار فرمان چپگرد راستگرد با میکروسوئیچ,مدار فرمان چپگرد راستگرد با تایمر,مدار فرمان چپگرد راستگرد ستاره مثلث اتوماتیک,مدار فرمان چپگرد راستگرد با حفاظت کامل,مدار فرمان چپگرد راستگرد سریع,مدار فرمان چپگرد راستگرد لحظه ای و دائم,مدار فرمان چپگرد راستگرد موتور سه فاز,مدار فرمان چپگرد راستگرد تک فاز

 

مشکل خودروهای پرفورمنس و اسپورت ساخت آمریکا این است که بخش اعظمشان نسخه‌های فرمان راست ندارند و طرفداران این‌گونه خودروها در کشورهایی که سیستم رانندگی برعکس اکثر نقاط جهان را دارند از داشتن چنین خودروهایی محروم هستند.
هرچند راه‌حلی وجود دارد! حداقل برای برخی از مدل‌های دل‌چسبی که تنها به‌صورت فرمان چپ عرضه شده‌اند. Clive Sutton یکی از نمایندگی‌های خودرویی لوکس لندن است که طیف جدیدی از خودروهای فرمان راست سفارشی را عرضه کرده است.

 تبدیل خودروهای آمریکایی به فرمان راست
این شرکت در حال کار با یکی از متخصصان استرالیایی به منظور تولید خودروهای فرمان راست با استانداردهای کارخانه است. این تغییر وضعیت طیف وسیعی از خودروها را دربر می‌گیرد، از خودروهای عضلانی گرفته تا پیکاپ های بزرگ و شاسی بلندهای لوکس خاص.

 تبدیل خودروهای آمریکایی به فرمان راست
خودروهای تبدیل شده‌ی Sutton پیش از کارهای اختصاصی شرکت استرالیایی کابین قالب‌ریزی شده‌ی دقیقی دارند. این شرکت متخصص استرالیایی از تکنیک‌های مدرنی برای تغییر وضعیت کابین استفاده می‌کند. اکثر جزئیات تریم کابین دست‌ساز بوده اما کمپانی از چاپگر 3 بعدی نیز به منظور تولید دوباره‌ی برخی قطعات خاص بهره می‌گیرد.

 تبدیل خودروهای آمریکایی به فرمان راست
لیست خودروهایی که می‌توانند به‌صورت فرمان راست عرضه شوند دربردارنده‌ی خودروهایی چون پیکاپ دوج رم 1500 و کادیلاک اسکالاد است. بهای چنین تغییر دقیق و با کیفیتی نیز قابل‌توجه است. اگر دوج رم را با فرمانی در سمت راست می‌خواهید باید بهای آغازی 34 هزار دلاری را بپردازید. این مبلغ برای اسکالاد بیشتر و برابر با 47 هزار دلار است.

 تبدیل خودروهای آمریکایی به فرمان راست
این کمپانی همچنین راه‌حل‌های مشابهی نیز برای دوج چلنجر هلکت و شورلت کامارو 2015-2010 ارائه می‌کند. بهای این تغییرات از 42 هزار دلار آغاز می‌شود. این کمپانی همچنین در حال توسعه‌ی تجهیزاتی مشابه برای جدیدترین نسل کامارو است.

 تبدیل خودروهای آمریکایی به فرمان راست

سرویسی مشابه برای جدیدترین نسل کوروت نیز در نظر گرفته شده است. در این مورد شاهد پیاده کردن خیلی دقیق اجزای کابین به منظور شروع ساخت کوروت فرمان راست هستیم. شاید به همین دلیل است که کمپانی بهای 70 هزار دلاری را برای آن طلب می‌کند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت