ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

تاریکی شب، روشنایی روز با امین زندگانی

نویسنده: علی باستانی

تاریکی شب، روشنایی روز با امین زندگانی

 

امین زندگانی,امین زندگانی و همسرش,امین زندگانی و مینا لاکانی,امین زندگانی الیکا عبدالرزاقی,امین زندگانی و الیکا,امین زندگانی و همسر,امین زندگانی,امین زندگانی مینا لاکانی,امین زندگانی ازدواج,امین زندگانی بازیگر,روشنایی روز,روشنایی روز شاهین حیدری,فیلم روشنایی روز,کتاب روشنایی روز شاهین حیدری,دانلود کتاب روشنایی روز,روزنه روشنایی,عکس روشنایی روز,سیستم روشنایی روز خودرو,علت روشنایی روز,دانلود فیلم روشنایی روز,تاریکی شب,تاریکی شب,تاریکی شب را دوست دارم,تاریکی شب شعر,تعبیر تاریکی شب,شبکه تاریکی,شب تاریکی علی لهراسبی,شبهای تاریکی,تاریک شب,شب تاریکی لهراسبی,

 

مجموعه تلویزیونی«تاریکی شب، روشنایی روز» این روزها آخرین مراحل پیش‌تولید را می‌گذراند. این مجموعه به کارگردانی حجت قاسم‌زاده‌اصل و تهیه‌کنندگی محمد هاشمی‌اصل در یک بستر سیاسی به داستانی عاشقانه می‌پردازد.
پیش از این حضور مهران احمدی و علیرضا جلالی‌تبار در این سریال قطعی شده است. قاسم‌زاده‌اصل به ما از پیوستن دو بازیگر دیگر به این مجموعه خبر داد و گفت: در حال حاضر فرهاد قائمیان و امین زندگانی به گروه ما ملحق شده‌اند. لوکیشن‌های این سریال در مکان‌های مختلف تهران خواهد بود زیرا در آن به بخش‌های مختلف تاریخی هم پرداخته شده است. بخشی از سریال در دهه پنجاه می‌گذرد و قرار است در موقعیت‌های پراکنده‌ای از شهر فیملبرداری داشته باشیم و از آن‌جا که شهر دست خورده و تغییر کرده باید برخی موقعیت‌ها بازسازی شود.

قاسم زاده‌اصل با مقایسه این سریال با «یادآوری» توضیح داد: در «یادآوری» چند قصه متعدد داشتیم که در عرض هم پیش می‌رفتند ولی در« تاریکی شب، روشنایی روز » این‌طور نیست اما قصه بسیار جذاب است. فلش فورواردها و فلش‌بک‌های این سریال در دو زمان حال و دهه پنجاه اتفاق می‌افتد. فیلمساز دوست دارد هر کاری موفقیت خودش را بدست بیاورد و این به کارهای قبلی و بعدی مربوط نمی‌شود، زیرا موفقیت کار قبلی ضامن موفقیت کار جدید نیست و هر کاری به تلاش و زحمت خودش نیاز دارد که مخاطبش را جذب کند.

وی باتوجه به موفقیت فیلم‌ها و سریال قبلی‌اش و امیدوار بودن از موفقیت سریال جدیدش گفت: امیدواریم که این سریال مخاطب زیادی داشته باشد و مردم آن را بپسندند. این از آرزوهایم است که تماشاگر کار را بپسندد زیرا خیلی برایش زحمت می‌کشیم و سختی‌های زیادی را متحمل شده‌ایم؛ فقط برای این‌که درجه کار یک درصد بالاتر باشد و حتی شده دو تا مخاطب هم بیشتر داشته باشد. این سریال اشاره به موضوعات دهه رخ دادن انقلاب دارد و در ایام دهه فجر پخش خواهد شد. شبکه مورد نظر نیز از طریق مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی رسانه ملی تعیین می‌شود. البته من دغدغه‌ام فعلا تولید خوب است و قطعا شبکه پخش هم مهم است اما مسئله‌ای که الان برایم اهمیت دارد ساخت درست سریال است.

کارگردان سریال «تاریکی شب، روشنایی روز»درباره قصه این سریال برای ما جزییات جدیدی را روایت کرد و گفت: داستان راجع به یک عشق چندین ساله است، مردی که چهل سال پای عشقش می‌ایستد و یک قصه عاشقانه را در بستری سیاسی روایت می‌کند.

عوامل پشت دوربین این سریال؛ مدیر تصویربرداری سهیل نوروزی، طراح صحنه و لباس آیدین ظریف، طراح گریم ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری منصور شهبازی، مدیر تولید بهزاد هاشمی، برنامه‌ریز مجیدرضا فاضلی، دستیار برنامه‌ریز عارفه رشیدی، دستیار اول کارگردان حسین خضوعی،گروه کارگردانی نیلوفر کوه خانی و آریانا قاسم‌زاده‌اصل و مدیر تدارکات امیر یمینی خواهند بود. این سریال در۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای پخش خواهد شد.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت