ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بیوگرافی پوریا حیدری و همسرش

نویسنده: علی باستانی

%d8%a8%db%8c%d9%88%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c-%d9%be%d9%88%d8%b1%db%8c%d8%a7-%d8%ad%db%8c%d8%af%d8%b1%db%8c-%d8%b9%da%a9%d8%b3

 

,پوریا حیدری,پوریا حیدری در خندوانه,پوریا حیدری اینستاگرام,پوریا حیدری فیس بوک,پوریا حیدری شب طولانی,پوریا حیدری اوره,پوریا حیدری بیوگرافی,پوریا حیدری آهنگساز,پوریا حیدری هامون,پوریا حیدری شب طولانی دانلود,دانلود آهنگ پوریا حیدری شب طولانی,پوریا حیدری و داود حیدری شب طولانی,دانلود آهنگ شب طولانی پوریا و داود حیدری,پوریا حیدری غم هامون,دانلود آهنگ پوریا حیدری هامون,پوریا حیدری و همسرش,پوریا حیدری و همسرش و فرزندش

 

پوریا حیدری و همسرش

پوریا حیدری و همسرش

 

عکس پوریا حیدری

عکس جدید پوریا حیدری

زندگینامه و عکس پوریا حیدری

زندگینامه و عکس پوریا حیدری

تصاویر پوریا حیدری

تصاویر پوریا حیدری

بیوگرافی و عکس پوریاحیدری

بیوگرافی و عکس پوریاحیدری

بیوگرافی کامل پوریا حیدری

بیوگرافی کامل پوریا حیدری

پوریا حیدری بیوگرافی

پوریا حیدری بیوگرافی / instagram pourya heydari

عکس پوریا حیدری خواننده

عکس اینستاگرام پوریا حیدری خواننده

عکسهای پوریا حیدری

پوریا حیدری و خانواده اش خواهرش

بیوگرافی پوریا حیدری :

نام : پوریا

نام خانوادگی : حیدری

ملیت: ایرانی

زمینه فعالیت : خواننده و اهنگساز (  اخیرا داور برنامه شب کوک )

 

اهنگ ها : غم هامـون / بنفش / بیست و نه هفت

جنجال :

شب کوک” برنامه ای است از شبکه نسیم پخش می شود و طی آن، جوانان علاقه مند به خوانندگی، در حضور تماشاگران و هیأت داوران، قطعاتی را اجرا می کنند تا اگر نظر مساعد سه داور برنامه را کسب کنند، به مرحله بعدی راه یابند.

در برنامه هفتم مهر “شب کوک” ، اما اتفاقی افتاد که چندان با اخلاق هنری و ادب ایرانی، آن طور که انتظار می رفت، همخوانی نداشت.

در این برنامه، یکی از جوانان به روی صحنه آمد و تا خواست شروع به خواندن کند، حتی پیش از آن که یک بیت را به طور کامل بخواند، پوریا حیدری، داور برنامه از وی خواست که ادامه ندهد و قطع کند!

صدای آن جوان، ای بسا مناسب نبود ولی اخلاق و ادب حکم نمی کرد که او را در برابر تماشاگران حاضر در استودیو بینندگان خانه ها، این گونه تحقیر کنند و حس همدردی را در بین بسیاری از مردم نسبت به او برانگیزند، به طوری که حتی مجری برنامه هم کوشید به نوعی از وی دلجویی کند.

طبیعتاً صعود یا عدم صعود او به مرحله بعد در دستان داوران بود و آنها می توانستند، لااقل نیم دقیقه به صدای او – هر چند صدایش شاید خوب نبود – گوش کنند و بعد با دادن امتیاز اندک او را حدف کنند نه این که داور برنامه ، حتی اجازه خواندن ندهد و بی احترامی کند.

از مسؤولان برگزاری برنامه های اینچنینی انتظار می رود قبل از هر چیز داوران را توجیه کنند که قبل از هر چیز آنچه باید در رسانه ملی مد نظر باشد، حفظ حرمت انسان ها و اخلاق و ادب است و تلویزیون جایی برای تحقیر دیگران ، ولو از موضع داوری نیست.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت