ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بیوگرافی و عکس مهران دوستی

نویسنده: علی باستانی

بیوگرافی و عکس مهران دوستی

 

مهران دوستی,مهران دوستی خندوانه,مهران دوستی در خندوانه,مهران دوستی کافه رادیو,مهران دوستی رادیو جوان,مهران دوستی گوینده رادیو,مهران دوستی کجاست,مهران دوستی درگذشت,مهران دوستی+عکس,مهران دوستی گوینده,بیوگرافی احسان علیخانی,بیوگرافی فریال,بیوگرافی حامد نیک پی,بیوگرافی رضا روحانی,بیوگرافی ترانه علیدوستی,بیوگرافی فریال استیج,بیوگرافی گوگوش,بیوگرافی هوتن,بیوگرافی رها اعتمادی,بیوگرافی مهران مدیری,

 

مهران دوستی در ۳ بهمن ۱۳۳۵ در روستای بلده از توابع نور متولد شد، او گویندهٔ رادیو و مجری برنامه های تلویزیون ایرانی میباشد.

نام: مهران

نام خانوادگی: دوستی

تاریخ تولد: 1335/11/3

محل تولد: شهرستان نور

تحصیلات: فارغ التحصیل مکانیک و مهندسی تصفیه آب

تاریخ درگذشت: 1394/3/2

علت مرگ: ایست قلبی

 

بیوگرافی مهران دوستی,مهران دوستی,مهران دوستی کافه رادیو,مهران دوستی+عکس,بیوگرافی کامل مهران دوستی,مرحوم مهران دوستی,تصاویر مهران دوستی,زندگینامه مهران دوستی,مهران دوستی بیوگرافی,مجری رادیو جوان

بیوگرافی مهران دوستی

مهران دوستی دانش آموخته رشته مکانیک و مهندسی تصفیه آب در ایالات متحده آمریکا است. در سال ۱۳۵۹ و هنگام تصدی سمت مدیریت تولید صدا و سیمای مرکز گیلان، به دلیل نیامدن گوینده این کار را بر عهده می گیرد و از آن پس تاکنون این حرفه را دنبال کرده است.
در زمان جنگ ایران و عراق اطلاعیه های ارتش را در رادیو می خواند و از گویندگان رادیو جبهه بود. او در سالیان اخیر به عنوان یکی از چهره های شناخته شده رادیو گویندگی برنامه های متعددی را بر عهده داشته است. همکاری در برنامه های تلویزیونی از جمله سینما دو و سینما چهار و تیزرهای تبلیغاتی از دیگر فعالیت های او در حیطه گویندگی است.
او در چند سال اخیر به عنوان گویندهٔ برتر رادیو و نمایندهٔ ایران در ABU (اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا- اقیانوسیه) انتخاب شده است.
دوستی ۲ خرداد ۱۳۹۴ بر اثر ایست قلبی در یکی از بیمارستان های تهران درگذشت. مهران دوستی پیش از این سابقه بیماری قلبی داشت.
با ما همراه باشید تا در ادامه تصاویری از مهران دوستی را مشاهده کنید.
%image_alt%

تصاویر مهران دوستی

%image_alt%

بیوگرافی مهران دوستی

%image_alt%

مهران دوستی

%image_alt%

تصاویر مهران دوستی

%image_alt%

بیوگرافی مهران دوستی

%image_alt%

بیوگرافی مهران دوستی

%image_alt%

تصاویر مهران دوستی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت