ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بچه گربه و زنبور عسل، ترفندهای جدید داعش برای جذب نیرو!

نویسنده: احمد اعجازی

بچه گربه و زنبور عسل، ترفندهای جدید داعش برای جذب نیرو!

جذب نیرو داعش,جذب نیرو داعش در ایران,نحوه جذب نیرو داعش,چگونگی جذب نیرو داعش,چگونگی جذب نیروی داعش,جذب نیروی داعش,جذب نیرو در داعش,جذب نیرو توسط داعش,جذب نیرو برای داعش,روش جذب نیرو داعش,بچه گربه در خواب,بچه گربه های ناز,بچه گربه فروشی,بچه گربه,بچه گربه ها,بچه گربه ناز,بچه گربه پرشین فروشی,بچه گربه ملوس,بچه گربه تازه متولد شده,بچه گربه پشمالو,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 14 مرداد 1395

داعش برای اینکه چهره ای لطیف از تروریست هایش نمایش دهد و نیروهای بیشتری را جذب کند، در مجله اینترنتی خود تصویری از یک تروریست گربه به دست و زنبورهای عسل منتشر کرده است!

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه ایندیپندنت، تحلیلگران معتقدند که گروه تروریستی داعش تلاش می کند تا موفقیت ادعایی خود را به عنوان “دولت” کارآمد به تصویر بکشد. داعشی ها برای تلطیف وجهه خود و جلب حمایت نیروهای جدید، تصویری از یکی از شبه نظامیانش منتشر کرده که یک بچه گربه را در بغل دارد. داعش همچنین تصاویری از زنبورهای عسل منتشر کرده است!

در کنار تهدیدهای روزمره این گروه مبنی بر اجرای حملات جدید در غرب و دشمنانش در عراق و سوریه، تازه ترین شماره مجله “دابق” رویکردی متنوع تر برای جلب حامیان جدید به خود گرفته است. در مطلبی با عنوان “تاملی در خلقت” که به یک شبه نظامی به نام “ابوالحارث اتقری” نسبت داده می شود، او از خاطراتش در زمان انجام پست نگهبانی در سوریه نوشته است.

در این گزارش آمده است: «بچه گربه ای به من نزدیک شد و پس از آنکه بررسی کرد که آیا من سنگدلم و یا مهربان، روی پایم پرید!» این گزارش با عکس یک شبه نظامی بی نام که یک بچه گربه را در آغوش دارد، همراه شده و همچنین به تصاویر زنبورهای عسل به عنوان نشانه ای از خلقت اشاره شده است. داعشی ها در این مجله که مرتبا منتشر می شود، تصاویری از کودکان خندان، شبه نظامیانی که در آغوش یکدیگر هستند و نیز تصاویری از گشت زنی در حومه های شهری را به تصویر کشیده است.

شیراز ماهر، معاون مرکز بین المللی مطالعات افراطگری در دانشکده کینگ لندن به ایندیپندنت گفت، استفاده از “تصاویر نرم” در تبلیغات داعش که هدف آنها مسلمانان است، امری معمول است. داعش تصاویری از کودکان در حال بازی، بازارهای شلوغ، بیمارستان های فعال و مدارس را نشان می دهد و این حجم گسترده ای از تبلیغات آنها را شامل می شود.

 

 اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل, داعش

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت