ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

به زودی برنامه‌ای را در شبکه دو تولید می‌کنم / به هر قیمت در قاب جادویی حاضر نمی‌شوم

نویسنده: احمد اعجازی

به زودی برنامه‌ای را در شبکه دو تولید می‌کنم / به هر قیمت در قاب جادویی حاضر نمی‌شوم

مجید قناد و همسرش,مجید قناد و شهرام شب پره,مجید قناد فوت کرد,مجید قناد کجاست,مجید قناد در گذشت,مجید قناد و خانواده اش,مجید قناد و قلقلی,مجید قناد و فرزندانش,مجید قناد ویکیپدیا,مجید قناد ویکی,عمو قناد کجاست,عمو قناد فوت کرد,عمو قناد خنده بازار,عمو قناد و همسرش,عمو قناد اصفهان,عمو قناد چند سالشه,عمو قناد چند ساله است,عمو قناد فیتیله,عمو قناد و خانواده اش,عمو قناد خنده بازار آپارات,شبکه دو زنده,شبکه دو سیما,شبکه دو ایران,شبکه دو ایران زنده,شبکه دو سریال برادر,شبکه دو جدول پخش,شبکه دو کامپیوتر,شبکه دو سیما,شبکه دو کلاه قرمزی,شبکه دو تلویزیون,

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 21 مرداد 1395

عمو قناد با اشاره به اینکه به زودی برنامه ای تولیدی را در شبکه دو سیما جلوی دوربین می برد، از لزوم وجود بار آموزشی در برنامه های ویژه کودکان و نوجوانان سخن گفت.

مجید قناد مجری بازیگر، کارگردان و تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی کودک و نوجوان در گفت و گو با میزان گفت: از تمامی مردم به ویژه بچه های کوچک تر سپاسگذارم که در مدتی که حضور کمرنگ تری داشتم جویای احوال بنده بودند.

وی ادامه داد: دلم می خواهد پس از یک سال و نیم که برنامه ای نداشته‌ام، بتوانم در این روزها که با بودن سایت های مجازی و با برنامه های بسیاری که از راه اینترنت و ماهواره می بینند، حداقل بتوانم با یک برنامه خوب که بچه های ایرانی را به خوبی جذب کند بیایم.

این مجری سابق برنامه کودک “فیتیله” تصریح کرد: من که حدود 38 سال است برای بچه ها کار می کنم نسبت به کاری که انجام می دهم تعصب دارم و دلم نمی خواهد که به هر شکل ممکن در جعبه جادویی حضور داشته باشم بلکه می خواهم با یک کار خوب که بار آموزشی و همچنین بار نشاط و تفریح داشته باشد روی صحنه حاضر باشم.

وی افزود: بچه های ما به نشاط و تفریح نیاز دارند و ما باید در این راستا پدرها و مادرها و همچنین معلم ها را همراهی کنیم و پیش به سوی جلو گام برداریم.

این مجری برنامه کودک همچنین اظهار کرد: باید بدانیم که چگونه در جعبه جادویی حضور پیدا کنیم.

وی یادآورشد: امیدوارم به امید خدا بتوانیم به زودی برنامه خوبی را از گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما روی آنتن ببریم. در این خصوص طرحی را به شبکه دو ارائه داده ایم که تصویب شده و هم اکنون در تدارک کارهای اولیه به سر می بریم.

قناد تصریح کرد: در روند ساخت برنامه جدید اگر قرار باشد مشارکتی صورت بگیرد باید از محتوای فرهنگی برخوردار و برای بچه ها بار آموزشی لازم را داشته باشد.

این برنامه با سایر برنامه ها تفاوت بسیاری دارد. سعی می کنیم برنامه جدید به صورت تولیدی باشد تا زمان بیشتری برای تفکر در اتاق فکر برنامه داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم که این حقیر از دوره 60 و 70 هم با بچه ها بوده ایم و هم با بچه هایی که الان بزرگ شده اند و پدرها و مادرهای بچه های قبلی هستند پس وظیفه بسیار سنگین تری داریم و امیدوارم دراین مسیر موفق باشم.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت