ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

به خاطر این موارد با همسرتان بگو مگو نکنید!

نویسنده: علی باستانی

به خاطر این موارد با همسرتان بگو مگو نکنید!

 

,زناشویی,زناشویی تلگرام,زناشویی ایرانی,زناشویی و اخلاق,زناشویی موفق,زناشویی تصویری,زناشویی فیلم,زناشویی تصویری رایگان,زناشویی آموزش,زناشویی حیوانات,استیکر زناشویی تلگرام,گروه زناشویی تلگرام,زناشویی زن ایرانی,متن پیمان زناشویی ایرانی,زناشویی ایرانی,فیلم زناشویی ایرانی,داستانهای زناشویی ایرانی,عکس زناشویی ایرانی,عکسهای زناشویی ایرانی,پیمان زناشویی ایرانی,آموزش زناشویی ایرانی,زناشویی و اخلاق دانلود,کتاب زناشویی و اخلاق,دانلود کتاب زناشویی و اخلاق,برتراند راسل کتابِ زناشویی و اخلاق,کتاب زناشویی و اخلاق از راسل,برتراندراسل زناشویی و اخلاق,مولف کتاب زناشویی و اخلاق,زناشویی موفق+pdf,موفقیت زناشویی,زندگی زناشویی موفق,راز زناشویی موفق,راهنمای زناشویی موفق,آموزش زناشویی موفق,رازهای زندگی زناشویی موفق,رمز زندگی زناشویی موفق,راز روابط زناشویی موفق,زناشویی تصویری,رابطه زناشویی تصویری,عمل زناشویی تصویری,سایت زناشویی تصویری,فیلم زناشویی تصویری,پوزیشن زناشویی تصویری,کتاب زناشویی تصویری,پوزیشنهای زناشویی تصویری,فیلم زناشویی خارجی,فیلم زناشویی زن و مرد,فیلماموزش زناشویی,فیلم زناشویی دانلود,فیلم زناشویی آپارات,فیلم زناشویی آموزش,فیلم رابطه زناشویی,فیلمروابط زناشویی,آموزش زناشویی تصویری رایگان,آموزش مسائل زناشویی تصویری رایگان,آموزش روابط زناشویی تصویری رایگان,پوزیشن های تصویری زناشویی رایگان,کتاب آموزش روابط زناشویی تصویری رایگان,دانلود کتاب تصویری زناشویی رایگان,کتاب زناشویی تصویری رایگان,زناشویی آموزش تصویری,زناشویی آموزشی,زناشویی آموزش عکس,آموزش زناشویی با فیلم,آموزش زناشویی فیلم,آموزش زناشویی تصویری,آموزش زناشویی اسلامی,آموزش زناشویی Pdf,آموزشروابط زناشویی,زناشویی حیوانات,عکس زناشویی حیوانات,فیلم زناشویی حیوانات,زناشویی با حیوانات,دنیای زناشویی حیوانات,کلیپ زناشویی حیوانات,عکس روابط زناشویی حیوانات,روابط زناشویی حیوانات,رابطه زناشویی حیوانات

 

مطمئنا هیچ کس از دعوا با شریک زندگی اش لذت نمی برد. در زندگی مشترک، موضوعات زیادی وجود دارد که موجب اختلاف نظر میان زوجین می شود اما برخی از آنها واقعا ارزش دعوا و نزاع را ندارد. اگر شما هم سر موضوعاتی که در اینجا به آنها اشاره کرده ایم، با همسرتان بگومگوی مدام دارید، همین حالا شیوه رفتارتان را تغییر دهید.
از او کاری خواسته اید اما هنوز انجام نشده است
 

 
حتما برای شما هم بارها پیش آمده که از همسرتان بخواهید تا کاری را انجام دهد اما پس از گذشت مدتی ببینید که او هنوز هیچ اقدامی نکرده است؟ به عنوان مثال از او خواسته اید که سطل زباله را بیرون بگذارد یا سر ساعت 9 کانال تلویزیون را تغییر دهد چون که شما می خواهید برنامه مورد علاقه تان را ببینید، اما او به هیچ کدام عمل نکرده است. مهم نیست. همه ما گاهی فراموش کار می شویم. مطمئنا برعکس این قضیه نیز اتفاق افتاده است و شما نیز بارها آنچه همسرتان به شما گوشزد کرده بود را از یاد برده اید. ذهن ما کامل نیستید، همیشه نقص هایی دارد اما اینها دلیل خوبی برای شروع یک جنگ در میدان زندگی نمی باشد. بهتر است قبل از این که خواسته یک نفر تبدیل به نزاع شود، با تکرار و البته زبان خوش آن را ختم به خیر کنید.
خانواده و دوستان همسرتان رفتاری غیرمنطقی از خود نشان داده اند
 

 
این که یکی از اعضای خانواده یا دوستان همسرتان حرفی زده یا رفتاری از خود نشان داده که مورد پسند شما نبوده است، ربطی به همسرتان ندارد. مقصر شخص دیگری است. پس شما نباید او را به دلیل رفتار دیگری سرزنش کنید. تنها زمانی که دلیلی قانع کنندهایپشت آن داشته باشید، حق بگومگو دارید. در غیر این صورت، لحظات شیرین خود را به خاطر فرد دیگری، که ممکن است روح اش هم از این قضیه بی خبر باشد، تلخ نکنید.
خواسته های همسرتان متفاوت از انتظارات شماست
 

 
شاید فکر کنید که در تمام مسائل باید با همسرتان تفاهم داشته باشید اما واقعیت این است که تضادها گاهی روابط را جذاب تر می کنند. شاید شما دوست داشته باشید در خانه بمانید و کتابی بخوانید یا برنامه مورد علاقه تان را تماشا کنید اما همسرتان از خانه بیرون رفتن را می پسندد، در این صورت به جای دعوا کردن، انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید و با یکدیگر سازش کنید. خدا را چه دیدید؟ شاید با تجربه چیزهای جدید، به آنها علاقمند خواهید شد. شما قادر نیستید شخصیت طرف مقابل تان را تغییر دهید، اما می توانید با گفتگو با هم به نظری مشترک برسید.
همسرتان از آمدن به مکانی خاص با شما، امتناع می کند
این آخر جهان نیست. اگر او نمی خواهد که با شما به میهمانی جشن تولد همکارتان بیاید، خب نمی خواهد، به همین سادگی. ممکن است هیچ دلیل منطقی نیز پشت آن پنهان نباشد، پس با اصرار کردن، نه تنها حال خودتان، بلکه حال او را نیز دگوگون می کنید.به این فکر کنید که ممکن است این شرایط برای شما هم پیش آید. آیا دوست دارید کسی شما را مجبور به رفتن به جایی کند؟پس بهتر است جر و بحث سر این موضوع را فراموش کنید.
تفریحات او متفاوت از شماست
 

 
مهم نیست چند ساعت، چند روز یا حتی ماهها و سالها با همسرتان در مورد این که او به فوتبال یا بازی های یارانه ای علاقه دارد، بحث کنید، شما هیچ وقت نخواهید فهمید که چرا آقایان عاشق فوتبال اند یا این که چرا خانم ها از تماشای سریالهای تلویزیونی لذت می برند. پس بهتر است بدون هیچ جنجالی، آنچه طرف مقابل تان را شاد و سرگرم می کند، قبول کنید.
اتفاقاتی که در گذشته زندگی او رخ داده است
 

 
شما حق این که همسرتان را به خاطر گذشته اش، قبل از این که شما به زندگی او وارد شوید، سرزنش کنید. شما او را همین طور که بوده، با همان گذشته، قبول کرده اید. به بیان دیگر، اگر گذشته شما نبود، اگر برخی چیزها را تجربه نمی کردید، حال اینجا که باید، در کنار هم نبوده اید.
برچسب ها : آموزش روابط زناشویی تصویری رایگان،آموزش زناشويي تصويري،آموزش زناشویی Pdf،آموزش زناشویی اسلامی،آموزش زناشویی ایرانی،آموزش زناشویی با فیلم،آموزش زناشویی تصویری رایگان،آموزش زناشویی فیلم،آموزش زناشویی موفق،آموزش مسائل زناشویی تصویری رایگان،آموزشروابط زناشویی،استیکر زناشویی تلگرام،برتراند راسل كتابِ زناشویی و اخلاق،برتراندراسل زناشویی و اخلاق،پوزیشن زناشویی تصویری،پوزیشن های تصویری زناشویی رایگان،پوزیشنهای زناشویی تصویری،پیمان زناشویی ایرانی،داستانهای زناشویی ایرانی،دانلود کتاب تصویری زناشویی رایگان،دانلود کتاب زناشویی و اخلاق،دنیای زناشویی حیوانات،رابطه زناشویی تصویری،رابطه زناشویی حیوانات،راز روابط زناشویی موفق،راز زناشویی موفق،رازهای زندگی زناشویی موفق،راهنمای زناشویی موفق،رمز زندگی زناشویی موفق،روابط زناشویی حیوانات،زناشويي ايراني،زناشويي تصويري،زناشويي حيوانات،زناشویی،زناشویی آموزش،زناشویی آموزش تصویری،زناشویی آموزش عکس،زناشویی آموزشی،زناشویی ایرانی،زناشویی با حیوانات،زناشویی تصویری،زناشویی تصویری رایگان،زناشویی تلگرام،زناشویی حیوانات،زناشویی زن ایرانی،زناشویی فیلم،زناشویی موفق،زناشویی موفق+pdf،زناشویی و اخلاق،زناشویی و اخلاق دانلود،زندگی زناشویی موفق،سایت زناشویی تصویری،عکس روابط زناشویی حیوانات،عکس زناشویی ایرانی،عکس زناشویی حیوانات،عکسهای زناشویی ایرانی،عمل زناشویی تصویری،فیلم رابطه زناشویی،فیلم زناشویی آپارات،فیلم زناشویی آموزش،فیلم زناشویی ایرانی،فیلم زناشویی تصویری،فیلم زناشویی حیوانات،فیلم زناشویی خارجی،فیلم زناشویی دانلود،فیلم زناشویی زن و مرد،فیلماموزش زناشویی،فیلمروابط زناشویی،كتاب زناشويي و اخلاق،کتاب آموزش روابط زناشویی تصویری رایگان،کتاب زناشویی تصویری،کتاب زناشویی تصویری رایگان،کتاب زناشویی و اخلاق از راسل،کلیپ زناشویی حیوانات،گروه زناشویی تلگرام،متن پیمان زناشویی ایرانی،موفقیت زناشویی،مولف کتاب زناشویی و اخلاق

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت