ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بهرام و رادان و ساره بیات در «زرد»

نویسنده: علی باستانی

بهرام و رادان و ساره بیات در «زرد»

 

ساره بیات و همسرش,ساره بیات و همسرش,ساره بیات همسرش,ساره بیات با همسرش,ساره بیات facebook,ساره بیات فیسبوک,ساره بیات بازیگر,ساره بیات بازیگر سینمای ایران,ساره بیات بازیگر ایرانی,ساره بیات بازیگر,عکس ساره بیات بازیگر,بیوگرافی ساره بیات بازیگر,عکسهای ساره بیات بازیگر,ساره بیات همسر,ساره بیات همسر اصغر فرهادی,ساره بیات همسرش,ساره بیات و همسرش,ساره بیات و همسرش,همسر ساره بیات کیست,همسر ساره بیات,همسرواقعی ساره بیات,ساره بیاتی,عکسهای ساره بیاتی,ساره بیات ویکی پدیا,ساره بیات ویکیپدیا,ساره بیات ویکیبیدیا,ساره بیات ویکی

 

مصطفی تقی زاده نگارش فیلم نامه این فیلم را هم بر عهده دارد. در کارنامه کاری این کارگردان که سابقه دستیاری سعید سهیلی در فیلم «کلاشینکف» و برنامه ریزی فیلم «چند متر مکعب عشق» را دارد، کارگردانی فیلم های نیمه بلند «رها» و «عقربه ها» نیز دیده می شود. او در فروردین ماه 93 فیلم نامه «زرد» را به ثبت رسانده و حالا دقیقا دو سال پس از ثبت فیلم نامه شرایط ساخت اولین فیلم سینمایی بلند او فراهم شده است. نام این فیلم به زودی تغییر می‌کند.
کامران مجیدی تهیه کننده این فیلم هم در جشنواره سی و چهارم «لاک قرمز» اولین تجربه سینمایی سید جمال سیدحاتمی را تهیه کرده بود. هنوز اطلاعاتی در خصوص موضوع فیلم وجود ندارد و تنها نکته ای که در خصوص این فیلم قطعی است این است که تقی زاده «زرد» را در بستر داستانی اجتماعی نوشته است.

این اولین همکاری مشترک بهرام رادان و ساره بیات است. بهاره کیان افشار هم برای دومین بار پس از فیلم «بارکد» رو به روی رادان قرار می گیرد. شهرام حقیقت دوست هم سه سال پس از «کلاشینف» بار دیگر جلوی دوربین یک فیلم سینمایی می رود.

از عوامل پشت دوربین تا کنون حضور مسعود سلامی به عنوان فیلمبردار و سودابه خسروی به عنوان طراح گریم قطعی شده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت