ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بهترین و پرستاره ترین سریال های 2016

نویسنده: علی باستانی

792789_218

 

 

 

, بهترین سریال های خارجی , بهترین سریال های کره ای , بهترین سریال های ایرانی , بهترین سریال های 2016 , بهترین سریال های ترکی , بهترین سریال های دنیا , بهترین سریال های خارجی از نظر imdb , بهترین سریال های کره ای 2015 , بهترین سریال های کمدی , بهترین سریال های سال 2016 , بهترین سریال ها از نظر imdb , بهترین سریال ها از دید imdb , بهترین سریال ها از نگاه imdb , بهترین سریال ها از نگاه سایت imdb , بهترین سریال ها از نظر امتیاز , اسامی بهترین سریال ها , بهترین سریال ها برای دیدن , بهترین سریال ها برای یادگیری زبان , رده بندی بهترین سریال ها , رتبه بندی بهترین سریال ها , بهترین سریال ها جهان , بهترین سریال ها خارجی , بهترین سریال ها در imdb , دانلود بهترین سریال ها , دانلود بهترین سریال ها , لیست بهترین سریال ها در imdb , دانلود بهترین سریال ها خارجی , دانلود بهترین مینی سریال ها , رنکینگ بهترین سریال ها , بهترین فیلم ها وسریال ها , لیست بهترین سریال ها , معرفی بهترین سریال ها , بهترین مینی سریال ها , معرفی بهترین سریال ها , معرفی بهترین مینی سریال ها , نام بهترین سریال ها , بهترین سریال ها ی خارجی , بهترین سریال های عاشقانه ی کره ای , بهترین سریال های کره ی جنوبی ,

 

 

 

پرونده ای برای هفت سریال مهم و پرستاره سال 2016 که نباید دیدن شان را از دست داد؛ از فصل جدید «خانه پوشالی» گرفته تا سریال های جدیدی مانند «وینیلِ» مارتین اسکورسیزی، «وستلندِ» جاناتان نولان و …

وینیل/ Vinyl

دنیای موسیقی به روایت میک جگر و اسکورسیزی

عشاق مارتین اسکورسیزی حواس شان باشد که تا امروز دو قسمت از فصل اول سریال جدید کارگردان محبوب شان روی آنتن رفته است. داستان «وینیل» در نیویورک اوایل دهه 1970 رخ می دهد و ماجراهای ریچی فینسترا تهیه کننده موسیقی (با بازی بابی کنواله) را دنبال می کند؛ کسی که باید خودش را با ژانرهای جدید عرضه موسیقی در کنار وضعیت به لحاظ اخلاقی ناسالم این حوزه وفق بدهد اما نکته جالب ماجرا اینجاست که میک جگر خواننده معروف موسیقی «رولینگ استونز» یکی از خالقان اصلی سریال تلویزیونی «وینیل» است.

او در مصاحبه اخیر خود با مجله «اسکوایر» گفته اوایل دلش می خواست این سریال هم در قالب فیلم سینمایی و به سبک «کازینو»ی مارتین اسکورسیزی ساخته شود. خواننده 72 ساله انگلیسی می گوید: «رفتم پیش مارتی و گفتم دلم می خواهد کاری کنم که حقیقت درون دنیای (ضبط آلبوم های) موسیقی را نمایش بدهد و فیلمی مثل «اکزینو» ساخته خودش را برایش مثال زدم.»

عاقبت، اسکورسیزی و جگر با همفکری دو خالق دیگر سریال شامل ترنس وینتر (نویسنده و خالق «امپراتوری بوردواک») و ریچ کوهن ژورنالیست (نویسنده مجلات «ونیتی فیر» و «رولینگ استون») به این نتیجه می رسد که ایده اصلی را در قالب یک سریال 10 قسمتی به تصویر بکشند.

خود اسکورسیزی درباره سریال می گوید: «سال 2008 بود که یک شب دیروقت با ترنس وینتر تماس گرفتم و گفتم من و میک پروزه ای داریم که یک سفر هیجان انگیز است به تاریخ موسیقی راک اند رول و یک برهه زمانی 40 ساله را شامل می شود.»
قسمت بعدی «وینیل» 28 فوریه (9 اسفند) از شبکه اچ بی او پخش می شود.


بهتره با سال تماس بگیرید/ Better Call Saul

بازگشت جسیِ «برکینگ بد» و غافلگیری های تازه

ستاره های تلویزیون در سال 2016 (Slidshow)

بعد از موفقیت چشمگیر فصل اول سریال تلویزیونی «بهتره با سال تماس بگیرید» که به نوعی مقدمه ای برای سریال محبوب «برکینگ بد» است، پخش فصل دوم این سریال با بازگشت باب اودنکرک در نقش سال گودمنِ وکیل از هفته گذشته از شبکه ای ام سی (AMC) شروع شده و دومین قسمتش امشب روی آنتن می رود.

وینس گیلیگان خالق اصلی سریال موفق «برکینگ بد» همان کسی است که تهیه و تولید فصل اول و دوم «بهتره با سال تماس بگیرید» را نیز به عهده داشته و در مقام خالق این اسپیس آف تلویزیونی تلاش کرده با حفظ کیفیت قبلی به روایت ماجراهایی که به نوعی مقدمه ای بر داستان «برکینگ بد» محسوب می شوند، ادامه بدهد.

فصل اول سریال با استقبال گسترده منتقدان روبرو شد و اخیرا نامزدی بهترین بازیگر درام تلویزیونی در جوایز گلدن گلوب 2016 (برای اودنکرک) را به فهرست افتخارات خود اضافه کرده است. با این حال، غافلگیری های تازه ای در راه است. آرون پال بازیگر سریال محبوب «برکینگ بد» در مصاحبه اخیر خود از احتمال حضور در فصل دوم «بهتره با سال تماس بگیرید» خبر داده است. بازیگر نقش جسی پینکمن در سریال پرطرفدار شبکه «ای ام سی» می گوید خوشبختانه دوباره با بازی در این نقش به صفحه تلویزیون بازخواهد گشت اما نمی تواند جزییات زیادی در این باره لو بدهد.

سریال تلویزیونی «بهتره با سال تماس بگیرید» بعد از «برکینگ بد» و به عنوان مقدمه ای بر ماجراهای هیجان انگیز والتر وایت و جسی پینکمن اما با تمرکز بر گذشته سال گودمن (با بازی باب اودنکرک) روی آنتن رفت. پال به هواداران وفادار «برکینگ بد» وعده داده، بازگشتش به سریال رضایت آنها را جلب کند: «اگر قرار باشد حضور داشته باشم، می توانم قول بدهم که به زیباترین شیوه ممکن این اتفاق بیفتد چون قرار نیست جسی پینکمن را به هر قیمتی برگردانند. قرار است او را برگردانند و مخاطبان نه تنها از دیدن او بلکه از تماشای ماجراهایی که در ادامه رخ می دهد هیجان زده خواهند شد.»


خانه پوشالی/ House of Cards

ادامه جاه طلبی های فرانک آندروود

ستاره های تلویزیون در سال 2016 (Slidshow)

تا کمتر از دو هفته دیگر، پخش فصل چهارم سریال محبوب «خانه پوشالی» از شبکه آنلاین نتفلیکس آغاز می شود تا یک بار دیگر شاهد جاه طلبی های فرانک آندروود باشیم و ببینیم سیاستمدار بی رحم قصه تا کجا قرار است پیش برود اما به هیچ وجه فکر نکنید ممکن است کار فرانک در همین فصل یکسره بشود چون سازندگان سریال از شروع ساخت فصل پنجم آن خبر داده اند اما فصل جدید سریال در حالی جلوی دوربین می رود که بوویلمن خالق اصلی سریال از گروه عوامل سازنده آن جدا شده است.

به گزارش انترتینمنت ویکلی، نتفلیکس قرارداد جدیدی را برای ساخت فصل پنجم سریال پرطرفدار «خانه پوشالی» (House of Cards) امضا کرده و این در حالی است که تغییراتی در پشت صحنه سریال وجود خواهد داشت و بوویلیمن که از روز اول با این پروژه تلویزیونی همراه بوده، از گروه عوامل سازنده آن جدا می شود.

نتفلیکی تایید کرده کوین اسپیسی همچنان در فصل پنجم سریال حضور خواهد داشت. اولین فصل «خانه پوشالی» در سال 2013 روی آنتن رفت و با افزایش چشمگیر شمار بینندگان نتفلیکس، این شبکه آنلاین را به خریداری قدرتمند در عرصه سریال های تلویزیونی بدل ساخت.

ویلیمن نمایشنامه نویس آمریکایی سنگ بنای این سریال را با همکاری دیوید فینچر و با اقتباس از یک سریال کوتاه بریتانیایی به همین نام گذاشت. این اولین حضور ویلیمن در مدیوم تلویزیون و عرصه سریال سازی بود. او در گذشته نمایشنامه ای سیاسی با عنوان «Farragut North» را نوشته و نگارش سناریوی «نیمه ماه مارس» به کارگردانی جرج کلونی که در سال 2011 روی پرده رفت را به عهده داشته است.

او برای نوشتن سناریوی اقتباسی این فیلم به همراه کلونی و گرانت هزلو نامزد جایزه اسکار 2012 شد. اگر نتفلیکس همچنان بخواهد به رسم هر سال، سریال محبوبش را در سه ماهه نخست سال میلادی روانه آنتن کند، کوین اسپیسی تا چند ماه آینده درگیر فیلبمرداری فصل پنجم «خانه پوشالی» در منطقه بالتیمور خواهد بود. اولین قسمت از فصل چهارم «خانه پوشالی» از جمعه 4 مارس (14 اسفند) روی آنتن می رود و احتمالا معلوم می شود تصمیم کلیر آ«دروود برای جدایی از رییس جمهور آمریکا چه عواقبی برایش به دنبال خواهد داشت.


63، 22، 63/11، 22، 11

پروژه مشترک جی جی آبرامز و استیون کینگ

ستاره های تلویزیون در سال 2016 (Slidshow)

اولین قسمت از سریال تلویزیونی «63، 22، 11» به تهیه کننندگی جی. جی. آبرامز، استیون کینگ و بریجت کارینتر و کارگردانی کوین مک دونالد، یک هفته پیش از شبکه فاکس روی آنتن رفت و امشب قسمت دوم آن پخش می شود.

جیمز فرانکو، کریس کوپر و جاش دمل بازیگران اصلی این مینی سریال هستند که در قالب هشت قسمت پخش می شود. تریلر تلویزیونی «63، 22، 11» با اقتباس از زمان استیون کینگ با عنوان «63، 22، 11» ساخته و مدت زمان کل قسمت های سریال 9 ساعت اعلام شده است.

رمان کینگ که در سال 2011 منتشر شد، روایتگر ماجرای یک معلم دبیرستان به نام جیک اپینگ است که راهی سفر زمان می شود تا از ترور جان اف کندی رییس جمهور آمریکا در روز 22 نوامبر 1963 جلوگیری کند. سناریوی سریال را بریجت کارپنتر یکی از سه تهیه کننده اصلی کار نوشته و کوین مک دونالد کارگردان فیلم های «آخرین پادشاه اسکاتلند» و «وضعیت فعلی» اپیزود افتتاحیه سریال را در قالب یک قسمت دو ساعته جلوی دوربین برده است.

جیمز فرانکو در نقش شخصیت جیک اپیتگ ظاهر شده است. کریس کوپر نیز نقش ال تمپلتن را بازی کرده و او همان کسی است که جیک را تشویق می کند به سفر زمان برود و جلوی ترور جان اف کندی را بگیرد. پخش جهانی فیلم به عهده استودیوی «برادران وارنر» است.


سایه های آبی/ Shade of Blues

جنیفر لوپز پلیس می شود

ستاره های تلویزیون در سال 2016 (Slidshow)

پخش سریال پلیسی جنایی «سایه آبی» با بازی جنیفر لوپز در نقش مامور اف بی آی مدتی است که از شبکه تلویزیونی ان بی سی آغاز شده است. لوپز در این سریال نقش کاراکتری به نام هارلی سانتوس مامور اف بی آی را بازی می کند؛ کسی که ماموریت دارد علیه فساد رو به افزایش در شهر نیویورک مبارزه کند، آن هم در حالی که به تنهایی یار بزرگ کردن فرزندش را به دوش می کشد و با مشکلات مالی فراوانی دست به گریبان است.

ری لیوتانیز نقش ستوان بیلوارنیاک را در این سریال بازی کرده است. دریادی ماتئو، وینسنت لارسکا و جینوآنتونی پسی دیگر بازیگران جدیدترین سریال شبکه تلویزیونی ان بی سی هستند. تا اینجا منتقدان، نظر نسبتا مثبتی به اجرای خواننده پاپ در این سریال نشان داده اند و عقیده دارند لوپز آن قدرها هم که تصویر می شد بازیگر بدی نیست و توانسته از پس اجرای نقش اش بربیاید! ادی هسک روزنامه نگار سابق و فیلمنامه نویس آمریکایی که همکاری دیرینه ای با لوک بسون کارگردان و تهیه کننده فرانسوی دارد، خالق اصلی این سریال 13 قسمتی است.

«یونیورسال تله ویژن» سال گذشته بعد از پخش نسخه پایلوت سریال و استقبال بینندگان تصمیم به ساخت دنباله آن گرفت. قسمت هشتم فصل اول سریال جنایی «سایه های آبی» پنج شنبه 25 فوریه (6 اسفند) روی آنتن می رود.


پاپ جوان/ The Young Pope

سورنتینو به خلئت پاپ می رود

ستاره های تلویزیون در سال 2016 (Slidshow)

داستان این سریال هشت قسمتی به کارگردانی پائولو سورنتینو که قرار است به زودی از شبکه اچ بی او روی آنتن برود، به ماجرای زندگی یک شخصیت داستانی به نام پاپ پیوس سیزدهم (با بازی جود لاو) می پردازد.

پاپ پیوس که نام اصلی اش لئی بلاردواست به یکی از محافظه کارترین رهبران کلیسای کاتولیک که دنیا تاکنون به خودش دیده تبدیل می شود. او که سرسختانه در برابر کشور واتیکان مقاومت می کند، عشقش را خالصانه نثار ضعفا و فقرا می کند اما چشم انداز آینده ای که با آن روبروست چندان روشن به نظر نمی رسد.

دایان کیتن بازیگر برنده اسکار در سریال جدید سورنتینو در نقش راهبه ای آمریکایی که هم اکنون ساکن شهر واتیکان است ظاهر خواهد شد.

مهمترین بخش ماجرا اینجاست که این اولین سریال تلویزیونی پائولو سورنتینو فیلمساز مطرح ایتالیایی (و کارگردان «زیبایی بزرگ» است. سورنتینو خودش تمام قسمت های «پاپ جوان» را کارگردانی می کند و فیلمنامه هر هشت قسمت را با همکاری تونی گریسونی، اومبرتوکنتارلو و استفانو رولی می نویسد.

این سریال در ایتالیا جلوی دوربین رفته و تولید مشترک شبکه های اچ بی او و اسکای است. بعد از پایان سریال هایی مانند «اتاق خبر»، «آمپراتوری بردواک» و «True Bodds»، سریال داستانی «پاپ جوان» می تواند بزرگترین امید شبکه اچ بی او برای جلب مخاطب باشد.


دنیای غرب/ Westworld

دنیای آخرالزمانی جاناتان نولان

ستاره های تلویزیون در سال 2016 (Slidshow)

اچ بی او امسال یک برگ برنده دیگر هم دارد که ممکن است طرفداران زیادی پیدا کند. «دنیای غرب» یک تریلر علمی تخلیلی است که جاناتان نولان برادر و همکار کریستوفر نولان، خالق اصلی آن به شمار می رود. داستان سریال بر اساس فیلمی به همین نام نوشته شده که در سال 1973 روی پرده رفت و نویسندگی و کارگردانی آن به عهده مایکل کرایتن بود.

نولان علاوه بر نویسندگی، تهیه کنندگی سریال را هم به عهده دارد و جی. جی. آبرامز کارگردان «جنگ های ستاره ای 7» نیز به عنوان تهیه کننده این پروژه تلویزیونی حضور دارد.

هنوز تاریخ دقیق پخش سریال مشخص نشده اما قطعا همین امسال روی آنتن می رود: «دنیای غرب» با محوریت هوش مصنوعی ساخته شده و بازیگران سرشناسی مثل آنتونی هاپکینز، اد هریس، بن بارنز و … در آن حضور دارند.

برچسب ها : آهنگ سريال ستاره هاي سربي،آهنگ سریال ستاره های سربی،اسامی بهترین سریال ها،اهنگ سریال ستاره های سربی،بازیگران سریال ستاره های سربی،بهترین سریال ها از دید imdb،بهترین سریال ها از نظر imdb،بهترین سریال ها از نظر امتیاز،بهترین سریال ها از نگاه imdb،بهترین سریال ها از نگاه سایت imdb،بهترین سریال ها برای دیدن،بهترین سریال ها برای یادگیری زبان،بهترین سریال ها جهان،بهترین سریال ها خارجی،بهترین سریال ها در imdb،بهترین سریال ها ی خارجی،بهترین سریال های 2016،بهترین سریال های ایرانی،بهترین سریال های ترکی،بهترین سریال های خارجی،بهترین سریال های خارجی از نظر imdb،بهترین سریال های دنیا،بهترین سریال های سال 2016،بهترین سریال های عاشقانه ی کره ای،بهترین سریال های کره ای،بهترین سریال های کره ای 2015،بهترین سریال های کره ی جنوبی،بهترین سریال های کمدی،بهترین فیلم ها وسریال ها،بهترین مینی سریال ها،تيتراژ سريال ستاره هاي سربي،تیتراز سریال ستاره های سربی،تیتراژ سریال ستاره های سربی،ثبت سریال گوشی،ثبت سریال گوشی در ایرانسل،ثبت سریال گوشی همراه اول،دانلود آهنگ سریال ستاره های سربی،دانلود آهنگ های سریال انتخاب ستاره ها،دانلود بهترين سريال ها،دانلود بهترین سریال ها،دانلود بهترین سریال ها خارجی،دانلود بهترین مینی سریال ها،دانلود تیتراژ سریال ستاره های سربی،دانلود سریال ستاره های سربی،دانلود سریال ظهور بدون سانسور،رتبه بندی بهترین سریال ها،رده بندی بهترین سریال ها،رنکینگ بهترین سریال ها،سريال ذائقه شخصي،سريال ذائقه ي شخصي،سريال ذايقه شخصي،سريال ذهن هاي مجرم،سريال ستاره هاي سربي،سريال ضربان قلب،سريال ضربان موسيقي،سريال ظهور 2،سریال آبی عشق،سریال آپارتمان،سریال آسمان من،سریال آشپزباشی،سریال آشنایی با مادر،سریال آمریکایی،سریال آمین،سریال آوای باران،سریال آینه،سریال آینه عبرت،سریال ابله،سریال ارتش سری،سریال ارو،سریال از هم پاشیده،سریال الکاپو،سریال امام علی،سریال ایرانی،سریال ایرانی شهرزاد،سریال ایزل،سریال باران،سریال بازی تاج و تخت،سریال بانشی،سریال بانشی فصل 4،سریال برگ ریزان،سریال برگ ریزان قسمت آخر،سریال بریکینگ بد،سریال بلک لیست،سریال بلک لیست فصل سوم،سریال بوی توت فرنگی،سریال پاستا،سریال پاستا بدون سانسور،سریال پاورچین،سریال پایتخت،سریال پرستاران،سریال پزشک دهکده،سریال پس از باران،سریال پشت بام تهران،سریال پلیس های تازه کار،سریال پولدارک،سریال تاکستان،سریال ترکی،سریال ترکی برگ ریزان،سریال ترکی چکاوک،سریال ترکی چکاوک دوبله فارسی،سریال ترکی شرافت،سریال ترکی عشق بی پایان،سریال ترکی گوزل،سریال ترکی لطیفه،سریال ترکی نبرد گلها،سریال ثارالله،سریال ثبت دانلود منیجر،سریال ثرکی،سریال ثریا،سریال ثریا سانسور،سریال ثمر،سریال ثمن عمری،سریال جایزه بزرگ،سریال جدید،سریال جدید مهران مدیری،سریال جراحت،سریال جزر و مد،سریال جنگ گلها،سریال جوانی،سریال جواهری در قصر،سریال جودا و اکبر،سریال جومونگ،سریال چک برگشتی،سریال چکاوک،سریال چکاوک انلاین،سریال چکاوک چند قسمت است،سریال چکاوک قسمت 20،سریال چکاوک قسمت 43،سریال چکاوک قسمت 53،سریال چکاوک قسمت 58،سریال چکاوک قسمت 73،سریال چکاوک قسمت آخر،سریال حاشیه،سریال حالت خاص،سریال حریم سلطان،سریال حریم سلطان 2،سریال حریم شکسته،سریال حس سوم،سریال حسن و حسین،سریال حضرت عمر،سریال حضرت یوسف،سریال حکایت کهنه،سریال خارجی،سریال خاطرات یک خون آشام،سریال خانه ای در تاریکی،سریال خانه بدوش،سریال خانه به دوش،سریال خانه درآتش،سریال خانه سبز،سریال خانه کوچک،سریال خط قرمز،سریال خواب و بیدار،سریال دانلود منیجر،سریال دختر امپراطور،سریال در حاشیه،سریال در حاشیه 2،سریال در حاشیه فصل دوم،سریال در خانه،سریال دلنوازان،سریال دندان طلا،سریال دندون طلا،سریال دی ال،سریال دیلا خانم،سریال ذائقه شخصی،سریال ذائقه ی شخصی،سریال ذهن جنایتکار،سریال ذهن های جنایتکار،سریال ذهن های مجرم،سریال راه بی پایان،سریال رز سیاه،سریال رم،سریال رودخانه برفی،سریال رودخانه برفی بدون سانسور،سریال روزانه نود 32،سریال روزگار شاهزاده،سریال روزی روزگاری،سریال روزی روزگاری ایرانی،سریال رویای شیرین جوانی،سریال زاویه هفتم،سریال زمانه،سریال زمین ناهموار،سریال زن بابا،سریال زنان خانه دار،سریال زهرا،سریال زیر آسمان شهر،سریال زیر آسمان شهر 2،سریال زیر پوست شهر،سریال زیر تیغ،سریال ژاپنی،سریال ژاپنی از سرزمین شمالی،سریال ژاپنی اوشین،سریال ژاپنی پدر مجرد،سریال ژاپنی داستان زندگی،سریال ژاپنی داستان زندگی هانیکو،سریال ژاپنی دبیرستان خصوصی باکالیا،سریال ژاپنی شام،سریال ژاپنی میخک،سریال ژنرال گی بک،سریال ساخت ایران،سریال ستاره های سربی،سریال ستاره های شرق،سریال ستایش،سریال سربداران،سریال سرزمین کهن،سریال سرنوشت،سریال سفری دیگر،سریال سه در چهار،سریال سیگنال،سریال سیگنال موجود است،سریال سیلا،سریال شرافت،سریال شهرزاد،سریال شهرزاد قسمت 1،سریال شهرزاد قسمت 21،سریال شهرزاد قسمت 4،سریال شهرزاد قسمت 5،سریال شهرزاد قسمت 7،سریال شهرزاد قسمت اول،سریال شهرزاد قسمت دوم،سریال شهرزاد قسمت سوم،سریال صاحبدلان،سریال صحرا،سریال صحرا online،سریال صحرا قسمت 25،سریال صحنه دار،سریال صحنه دار امریکایی،سریال صحنه دار خارجی،سریال صد،سریال صد سال باشکوه،سریال صلاح الدین ایوبی،سریال ضد ایرانی،سریال ضد ایرانی حریم سلطان،سریال ضد ایرانی مختار نامه،سریال ضد ایرانی هوم لند،سریال ضربان قلب،سریال ضربان قلب کره ای،سریال ضربان موسیقی،سریال ضلع ششم،سریال طاهره،سریال طریق القدس،سریال طلاق،سریال طلسم زیبا،سریال طلسم شدگان،سریال طنز،سریال طنز جدید،سریال طنز جدید مهران مدیری،سریال طنز سه در چهار،سریال طنز عطسه،سریال ظهور،سریال ظهور 2،سریال ظهور اسلام،سریال ظهور جدید،سریال ظهور دجال،سریال ظهور عبدالله هاشم،سریال ظهور نزدیک است،سریال ظهور+دانلود،سریال عشق اجاره ای،سریال عشق بی پایان،سریال عشق ممنوع،سریال عطسه،سریال عطسه 2،سریال عطسه قسمت 2،سریال عطسه قسمت اول،سریال عفت،سریال عقاب سرخ،سریال عمر گل لاله،سریال غارتگران،سریال غریبه،سریال فارسی،سریال فارگو،سریال فاصله ها،سریال فاطما گل،سریال فانوس دریایی،سریال فرار از زندان،سریال فرندز،سریال فریحا،سریال فلش،سریال فوق سری،سریال قبول میکنم،سریال قصه های جزیره،سریال قطار ابدی،سریال ققنوس،سریال قلب زرد،سریال قلب یخی،سریال قهرمان،سریال قهوه تلخ،سریال قیام،سریال قیام تگزاس،سریال کارادایی،سریال کالری ممنوع،سریال کره ای،سریال کره ای 2015،سریال کره ای پاستا،سریال کره ای جدید،سریال کشتی،سریال کیمیا،سریال کیمیا قسمت اخر،سریال کیمیا قسمت اول،سریال گریم،سریال گوزل،سریال گوزل آنلاین،سریال گوزل چند قسمت است،سریال گوزل دانلود،سریال گوزل در یوتیوب،سریال گوزل قسمت 11،سریال گوزل قسمت 18،سریال گوزل قسمت اخر،سریال گیم اف ترونز،سریال لطیفه،سریال لطیفه انلاین،سریال لطیفه قسمت 109،سریال لطیفه قسمت 133،سریال لطیفه قسمت 156،سریال لطیفه قسمت 158،سریال لطیفه قسمت 166،سریال لطیفه قسمت 170،سریال لطیفه قسمت 171،سریال لطیفه قسمت آخر،سریال مارال،سریال مامور انتقال،سریال ماندگار،سریال ماندگار قسمت آخر،سریال مختارنامه،سریال مردگان متحرک،سریال معمای شاه،سریال منو تنها نذار،سریال میخک،سریال میوه ممنوعه،سریال نامبر idm،سریال نامبر دانلود منیجر،سریال ناوارو،سریال نبرد گلها،سریال نرگس،سریال نظم و قانون،سریال نفس گرم،سریال نود 32،سریال نیاز،سریال نیکیتا،سریال های 2016،سریال های 2016 کره،سریال های 2016 کره ای،سریال های ایرانی،سریال های ترکی،سریال های جم تی وی،سریال های خارجی،سریال های ستاره اسکندری،سریال های کره ای،سریال هزار و یک شب،سریال همسان،سریال همسایه ها،سریال همسران،سریال همه چیز آنجاست،سریال وارثان،سریال واکینگ دد،سریال وایکینگ،سریال وضعیت سفید،سریال وفا،سریال ولایت عشق،سریال ومپایر،سریال ویکتوریا،سریال ویلای من،سریال ویندوز 10،سریال یادآوری،سریال یاسین،سریال یانگوم،سریال یقه سفید،سریال یلدا،سریال یه تیکه زمین،سریال یوسف پیامبر،سریال یوسف پیامبر قسمت 2،سریال یونگ پال،سریال ییلاق در شیملا،عکس بازیگران سریال ستاره های سربی،عکس های سریال تو از ستاره ها اومدی،عکس های سریال ستاره حیات،کلیپ سریال ستاره های سربی،لیست بهترین سریال ها،لیست بهترین سریال ها در imdb،معرفي بهترين سريال ها،معرفی بهترین سریال ها،معرفی بهترین مینی سریال ها،نام بهترین سریال ها

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت