ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

نویسنده: علی باستانی

%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%82%d8%a7-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ad%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa

 

,افریقا حیوانات,افریقا حیوانات,از حیوانات آفریقا,مستند حیوانات افریقا,عکس حیوانات افریقا,نام حیوانات افریقا,لیست حیوانات آفریقا,عکسهای حیوانات افریقا,اسامی حیوانات افریقا,حیوانات آفریقایی,نام حیوانات آفریقایی,حیوانات آفریقای جنوبی,حیوانات وحشی آفریقای جنوبی,حیوانات افریقیا,حیوانات افریقا,حیوانات در افریقا,حیوانات آفریقا,افریقیا الحیوانات,حیوانات وحشی افریقا,از حیوانات افریقا,مستند حیوانات افریقا,حیوانات جنگل افریقا,حیوان افریقی,حیوانات وحشی آفریقا,حیوانات وحشی افریقا فیلم,حیوانات وحشی افریقای,حیوانات وحشی در آفریقا,مستند حیوانات وحشی آفریقا,حیوانات وحشی افریقا آپارات,عکس حیوانات وحشی آفریقا,تصاویر حیوانات وحشی آفریقا,مستند حیوانات آفریقا,دانلود مستند حیوانات آفریقا,دانلود مستند حیوانات وحشی آفریقا,دانلود مستند مرگبارترین حیوانات آفریقا,لیست حیوانات آفریقا,نام حیوانات آفریقا,اسامی حیوانات آفریقا,حیوانات جنگل آفریقا,عکس حیوانات آفریقا,عکسهای حیوانات افریقا

 

آفریقا مکان حیواناتی است که در جاهای دیگر دنیا وجود ندارد. گوزن های یالدار، گورخرها، شیرها، فیل ها و گوریل ها و دیگر حیوانات زیبا و دیدنی را میتوانید با سفر به آفریقا تماشا کنید. در ادامه مکان هایی از آفریقا را برای دیدن حیوانات نادر و جذاب معرفی میکنیم:
1. منطقه حفاظت شده نگورونگورو، تانزانیا

این مکان بهترین نقطه ی زمین برای دیدن حیات وحش است. حتما شیر، بوفالو، فیل، کرگدن و پلنگ را درآنجا خواهید دید. اگر دی ماه به آنجا سفر کنید کوچ گوزن های یالدار و گورخر را خواهید دید.


2. پارک ملی اتوشا، نامیبیا

این مکان زیبا با شن های نقره ای-سفید در طول فصل های خشک مکان گله های حیوانات است که مناظر شگفت انگیزی خلق میکنند. این پارک ملی هم دارای شیر، بوفالو، فیل، کرگدن، پلنگ ، غزال ، بز کوهی و کرگدن سیاه درحال انقراض است.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

3. پارک ملی ولکانوز، رواندا

دیدن گوریل های کوهی در رواندا تجربه ی منحصربه فردی است. در این کشور کوچک، دوسوم از گوریل های کوهی موجود زندگی میکنند که تنها ۸۸۰ عدد هستند. دراین پارک، ده گروه گوریل دردسترس توریست ها هستند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

4. پارک ملی چوب، بوتسوانا

این پارک ملی، دومین پارک ملی بزرگ بوتسواناست که ۴۵۰۰مایل مربع را میپوشاند و خانه ی جمعیت های متمرکزی از حیات وحش آفریقاست. این پارک با رود چوب، دشت های بزرگ و جنگل ها، خانه ی ۱۲۰هزار فیل است. همچنین گورخر، بوفالو، زرافه و گوزن یالدار در آن زندگی میکنند. بازدید این پارک خیلی ارزان است و وسایل رفاهی زیادی برای هر بودجه ای دارد.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

5. پارک ملی دریاچه ی ناکورو، کنیا

این مکان بهشت پرنده دوستان است چون خانه ی دومیلیون فلامینگو است که کنار رود میتوان آنها را دید. بیش از ۴۰۰نوع مختلف پرنده در این پارک دیده میشود و حیواناتی مانند اسب آبی، زرافه و کرگدن سفید را میتوانید کناره ی رود آن ببینید.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

6. پارک ملی لور زامبزی، زامبیا

در این پارک ملی میتوانید قایق سواری کنید و فیل ها را که در آب شنا میکنند ببینید. بز کوهی، گورخر، بوفالو، پلنگ و چیتا در کنار رود این پارک برای آب خوردن توقف میکنند و منظره های شگفتی پدید میاورند. بیش از ۴۰۰گونه پرنده در این پارک شناسایی شده است.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

7. منطقه حفاظت شده سولیو، کنیا

این مکان که بین شیبهای کوه کنیا واقع شده، خانه ی ۲۵۰کرگدن سفید و سیاه است. این مکان برای حفظ کرگدن سیاه ساخته شده و بسیار زیباست.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

8. پارک ملی کروگر، آفریقای جنوبی

این پارک ملی بیشترین تنوع حیات وحش در قاره را با ۱۴۵ گونه ی پستاندار دارد. علاوه بر شیر، بوفالو، فیل، کرگدن و پلنگ، دیگر گونه ها مثل زرافه، چیتا، سگ های وحشی، اسب آبی و کروکودیل در این پارک زندگی میکنند. پرنده های مختلف از عقاب ، طوطی، پرنده های آوازخوان و لک لک نیز در این پارک دیده میشوند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

9. منطقه طبیعی حفاظت شده ماسی مارا، کنیا

این منطقه ی سافاری زیبا خانه ی گونه های مختلف حیات وحش است. در طول فصل کوچ، حدود۲٫۵میلیون حیوان بین کنیا و تانزانیا از این مسیر عبور میکنند و منظره ی نفس گیری به جا میگذارند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

10. جنگل انبوه بویندی، اوگاندا

این پارک، معروفترین پارک ملی آفریقاست که کیلومترها داخل کوه جنگلی غیرقابل نفوذ است. این جنگل خانه ی ۳۶۰گوریل است و ۱۲۰ گونه ی متنوع پستاندار در آن زندگی میکنند. اگر خوش شانس باشید میتوانید شامپانزه، گربه ی طلایی آفریقایی، گوزن بیشه، غزال آفریقایی و گراز جنگلی غول پیکر را ببینید. دراین جنگل، ۳۶۰گونه پرنده هم زندگی میکنند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

11. منطقه حفاظت شده کالاهاری مرکزی، بوتسوانا

این منطقه دورافتاده و دست نخورده، که تا سالهای پیش برای بازدید بسته بود، حالا سالانه تعداد کمی بازدیدکننده قبول میکند. دراین مکان شانس کمپینگ در قلب کالاهاری و درمیان غرش شیرها را دارید.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

12. پارک ملی هوانگ، زیمبابوه

یکی از ده پارک ملی بزرگ آفریقا و بزرگترین در زیمبابوه، بخاطر فراوانی زرافه، شیر، چیتا، پلنگ و بیش از ۱۰۰گونه ی دیگر پستاندار معروف است. این پارک خانه ی بزرگترین جمعیت فیل ها در زمین است. همچنین جمعیت سگ های وحشی در این پارک از مناطق دیگر آفریقا بیشتر است. بهترین زمان دیدن این پارک بین مرداد تا مهر است که حیوانات دور چشمه های آب جمع میشوند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

13. منطقه حفاظت شده سابی سندز، آفریقای جنوبی

دوستداران گربه این منطقه را دوست خواهند داشت، چون بهترین مکان زمین برای دیدن پلنگ است. برای دیدن جمعیت زیاد این گربه سانان حتما به این منطقه سفر کنید. این منطقه خانه ی شیر، بوفالو، گوزن یالدار و کرگدن نیز هست.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

14. پارک ملی روآها، تانزانیا

این پارک تقریبا تمام حیوانات آفریقا را دارد. کرگدن، غزال، بوفالو، شیر، سگ وحشی، سمور، قزل و بز کوهی در این پارک به تعداد زیادی زندگی میکنند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان

15. منطقه حفاظت شده پرینت، ماداگاسکار

۸۰درصد از حیات وحش ماداگاسکار در این منطقه یافت میشود و به جزیره ی ماه معروف است. این منطقه خانه ی خزندگان، بی مهره گان، پرندگان و میمون های پوزه دار است. میمون پوزه دار ایندری، با پاهای بلند مشکی که میتوانند تا ۹متر در هوا بپرند و آواز بخوانند، در این منطقه زندگی میکند.

بهترین مکان های آفریقا برای حیوان دوستان
برچسب ها : از حيوانات افريقا،از حیوانات آفریقا،اسامی حیوانات آفریقا،اسامی حیوانات افریقا،افريقا حيوانات،افريقيا الحيوانات،افریقا حیوانات،تصاویر حیوانات وحشی آفریقا،حيوان افريقي،حيوانات افريقا،حيوانات افريقيا،حيوانات جنگل افريقا،حيوانات در افريقا،حيوانات وحشي افريقا،حیوانات آفریقا،حیوانات آفریقای جنوبی،حیوانات آفریقایی،حیوانات جنگل آفریقا،حیوانات وحشی آفریقا،حیوانات وحشی آفریقای جنوبی،حیوانات وحشی افریقا آپارات،حیوانات وحشی افریقا فیلم،حیوانات وحشی افریقای،حیوانات وحشی در آفریقا،دانلود مستند حیوانات آفریقا،دانلود مستند حیوانات وحشی آفریقا،دانلود مستند مرگبارترین حیوانات آفریقا،عکس حیوانات آفریقا،عکس حیوانات افریقا،عکس حیوانات وحشی آفریقا،عکسهای حیوانات افریقا،لیست حیوانات آفریقا،مستند حيوانات افريقا،مستند حیوانات آفریقا،مستند حیوانات افریقا،مستند حیوانات وحشی آفریقا،نام حیوانات آفریقا،نام حیوانات آفریقایی،نام حیوانات افریقا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت