ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بهترین فرصت سرمایه گذاری در سال 95 کدام است؟

نویسنده: علی باستانی

بهترین فرصت سرمایه گذاری در سال 95 کدام است؟

 

فرصت سرمایه گذاری در ایران,فرصت های سرمایه گذاری در ایران,فرصت های سرمایه گذاری در ایران,فرصت های سرمایه گذاری در تهران,هزینه فرصت سرمایه گذاری در ایران,فرصت های سرمایه گذاری ایران,فرصت سرمایه گذاری تبریز,فرصت های سرمایه گذاری تبریز,فرصت های سرمایه گذاری در تبریز,فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز,همایش فرصت های سرمایه گذاری تبریز,فرصت سرمایه گذاری کیش,فرصت های سرمایه گذاری کیش,فرصتهای سرمایه گذاری در کیش,نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کیش,فرصتهای سرمایه گذاری در کیش,همایش فرصت های سرمایه گذاری کیش,همایش فرصت های سرمایه گذاری در کیش,فرصت های سرمایه گذاری جزیره کیش,ششمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش,فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش,فرصت سرمایه گذاری در مالزی,فرصتهای سرمایه گذاری در مالزی,فرصت سرمایه گذاری در بورس,فرصت های سرمایه گذاری در بورس,کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در بورس,فرصت سرمایه گذاری در تاجیکستان,فرصتهای سرمایه گذاری در تاجیکستان,فرصت های سرمایه گذاری تاجیکستان,فرصت سرمایه گذاری در ترکمنستان,فرصت های سرمایه گذاری در ترکمنستان,فرصت سرمایه گذاری,فرصت سرمایه گذاری در ایران,فرصت سرمایه گذاری تبریز,فرصت سرمایه گذاری کیش,فرصت سرمایه گذاری در مالزی,فرصت سرمایه گذاری در بورس,فرصت سرمایه گذاری در تاجیکستان,فرصت سرمایه گذاری در ترکمنستان,فرصت های سرمایه گذاری,فرصت های سرمایه گذاری در ایران,بهترین فرصت سرمایه گذاری,بهترین فرصت سرمایه گذاری در ایران,بهترین فرصتهای سرمایه گذاری,بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ایران

با فرا رسیدن سال نو، بسیاری از سازمان ها و افراد به شدت به دنبال برنامه ریزی سال جدیدشان خواهند بود. کجا بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت؟ کدام سرمایه گذاری ظرف ماه ها یا سال های پیش رو بیشترین سود را خواهد داشت؟

بر سر اینکه کدام سرمایه گذاری بهتر است بحث های داغی در خواهد گرفت. هر یک از اقوام و دوستان شما توصیه هایی در این زمینه به شما خواهند کرد که به نظر نمی توان از هیچ یک گذشت. بازار فلزات گرانبها، اوراق بهادار، سهام شرکت های مختلف، کمپین های بازاریابی، تحقیق و توسعه، همه و همه از جمله مواردی هستند که در چنین بحث هایی پیش کشیده می شوند؛ چه در سطح شخصی و چه در سطح سازمانی.

اینجاست که با وجود انتخاب های متعدد سرمان گیج می رود و نمی دانیم گزینه ی درست کدام است. اما بیایید به سراغ یکی از بزرگ ترین سرمایه گذاران عصر حاضر برویم و ببینیم توصیه ی او در این زمینه چیست. وارن بافت در این زمینه می گوید: «بهترین کاری که می توانید انجام دهید سرمایه گذاری روی خودتان است. هیچ کس نمی تواند به آن مالیاتی ببندد یا آن را از شما بگیرد … اگر بتوانید به حداکثر استعداد خود دست پیدا کنید، دارایی بی نهایت ارزشمندی خواهید داشت که می تواند ده برابر سرمایه گذاری تان بازگشت داشته باشد».

قیمت سهام بالا و پایین خواهد داشت و قراردادها با احتمال فسخ مواجه هستند. اما سرمایه گذاری روی رشد و پیشرفت شخصی خودتان مطمئن ترین ریسکی است که می توانید انجام دهید. هزینه ی خرید یک کتاب، شرکت در یک دوره یا سمینار، استخدام یک مربی شخصی یا شرکت در یک کارگاه در مقابل بینش و دانشی که مواردی از این دست می توانند در شما به وجود بیاورند بسیار ناچیز است. توانایی شما در رسیدن به ایده های جدید، بستن قراردادی مهم، جذب سرمایه گذاری جدید، کسب ترفیع شغلی و یا کمک به جامعه مستقیماً در گرو توانایی یادگیری و رشد شما خواهد بود.

جالب اینجاست که اغلب افراد روی خودشان سرمایه گذاری نمی کنند. بر اساس پژوهش گروه جنکینز، ۴۲ درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه پس از به اتمام رساندن تحصیلات خود در دانشگاه، دیگر هیچگاه کتاب نمی خوانند. سال گذشته ۸۰ درصد خانواده هایی آمریکایی هیچ کتابی نخوانده اند، و مطالعه ی ۵۷ درصد کتاب های تازه منتشر شده در بازار آمریکا هیچ گاه به انتهای یک کتاب نمی رسد. ترجیح شما چه کتاب باشد، چه سخنرانی های TED، چه کارگاه های آموزشی و چه ویدیو های اینترنتی، سرمایه گذاری روی خودتان می تواند به سرعت بازگشت مورد انتظار شما را محقق سازد.

بهترین فرصت سرمایه گذاری در سال ۹۵ کدام است؟

این مسئله در دنیای کسب و کار نیز صادق است. بر اساس پژوهش CEB در سال ۲۰۱۱، «شرکت هایی که روی توسعه ی رهبری سرمایه گذاری کرده اند، ظرف ۶۰ سال گذشته تا ۱۵ برابر نسبت به بقیه عملکرد بهتری داشته اند». کسب و کار ها منابع متعددی را روی فناوری، امکانات، و رضایت سرمایه گذاری می کنند. با این حال، بودجه ی مهم ترین سرمایه گذاری خود یعنی سرمایه گذاری روی ارتقای عملکرد تیمی را یا محدود، یا به کلی حذف می کنند. جالب اینجاست که شرکت هایی که توسعه ی رهبری را در اولویت قرار می دهند، افزایش چشمگیری هم در درآمد و هم در بهره وری تجربه خواهند کرد.

با نگاه به سال جدید، به فکر اختصاص مقداری از منابع خود (زمان، پول، انرژی) به توسعه ی شخصی و حرفه ای باشید. نحوه ی این کار در مقایسه با میزان تمرکز روی آن از اهمیت کمتری برخوردار است، بنابراین کاری را انتخاب کنید که فکر می کنید بیشترین نتیجه را از آن می گیرید. مطالعه کنید، بررسی کنید، نگاه کنید، یاد بگیرید، رشد کنید، تغییر کنید، خود را تطبیق دهید، نوآوری داشته باشید، و گسترش پیدا کنید. سرمایه گذاری روی خود و تیمتان عملکرد همه ی شما را به طرز چشمگیری ارتقا خواهد بخشید و کمک می کند سال ۹۵ به بهترین سال کاری تان تبدیل شود.

برچسب ها : بهترین فرصت سرمایه گذاری،بهترین فرصت سرمایه گذاری در ایران،بهترین فرصت های سرمایه گذاری در ایران،بهترین فرصتهای سرمایه گذاری،ششمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کیش،فرصت سرمايه گذاري،فرصت سرمايه گذاري در ايران،فرصت سرمایه گذاری تبریز،فرصت سرمایه گذاری در ایران،فرصت سرمایه گذاری در بورس،فرصت سرمایه گذاری در تاجیکستان،فرصت سرمایه گذاری در ترکمنستان،فرصت سرمایه گذاری در مالزی،فرصت سرمایه گذاری کیش،فرصت هاي سرمايه گذاري،فرصت هاي سرمايه گذاري ايران،فرصت هاي سرمايه گذاري در ايران،فرصت های سرمایه گذاری تاجیکستان،فرصت های سرمایه گذاری تبریز،فرصت های سرمایه گذاری جزیره کیش،فرصت های سرمایه گذاری در ایران،فرصت های سرمایه گذاری در بورس،فرصت های سرمایه گذاری در تبریز،فرصت های سرمایه گذاری در ترکمنستان،فرصت های سرمایه گذاری در تهران،فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش،فرصت های سرمایه گذاری شهرداری تبریز،فرصت های سرمایه گذاری کیش،فرصتهاي سرمايه گذاري در كيش،فرصتهای سرمایه گذاری در تاجیکستان،فرصتهای سرمایه گذاری در کیش،فرصتهای سرمایه گذاری در مالزی،کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری در بورس،نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کیش،هزینه فرصت سرمایه گذاری در ایران،همایش فرصت های سرمایه گذاری تبریز،همایش فرصت های سرمایه گذاری در کیش،همایش فرصت های سرمایه گذاری کیش

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت