ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بهترین روش مصرف میوه ها برای کاهش وزن

نویسنده: احمد اعجازی

بهترین روش مصرف میوه ها برای کاهش وزن

بهترین روش مصرف میوه,بهترین زمان مصرف میوه,بهترین زمان مصرف میوه در شبانه روز,بهترین زمان مصرف میوه جات,بهترین زمان مصرف میوه در طول روز,بهترین زمان برای مصرف میوه,بهترین زمان برای مصرف میوه ها,بهترین زمان مصرف میوه طب سنتی,بهترین زمان مصرف آب میوه,کاهش وزن,کاهش وزن سریع,کاهش وزن در یک هفته,کاهش وزن در یک ماه,کاهش وزن در بارداری,کاهش وزن بعد از زایمان,کاهش وزن سریع در یک هفته,کاهش وزن با خام گیاهخواری,کاهش وزن با ورزش,کاهش وزن با پیاده روی,
کارشناسان تغذیه می گویند اگر مصرف میوه به شکل درستی انجام نشود می تواند موجب چاقی شود.

به گزارش مهر، میوه ها علاوه بر ویتامین های مفید، آنتی اکسیدان ها و فیبر، حاوی کالری، کربوهیدرات و قند هم هستند. از اینرو تعجب آور نیست که عامل چاقی باشند.

به گفته اَبی لانگر، متخصص تغذیه در کانادا، همه چیز چاق کننده است و حتی میوه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. وی برای نحوه درست میوه ها به منظور جلوگیری از چاقی، چند توصیه دارد.

اولین توصیه وی این است که باید نسبت به مصرف میوه در هر وعده توجه داشت. وی مصرف دو وعده میوه در روز، در حدود نصف فنجان از برش و قطعات میوه نظیر توت ها، گیلاس ها و خانواده ملون ها نظیر خندوانه و خربزه را توصیه می کند.

همچنین وی مصرف میوه را همراه با یک ماده خوراکی دیگر پیشنهاد می کند. به عنوان مثال ترکیب موز با کره بادام زمینی یا تخم مرغ آب پز؛ سیب با دو برش پنیر؛ و زردآلو تازه با مخلوط انواع مغزیجات. به گفته وی ترکیب این مواد مغذی، یعنی پروتئین با کربوهیدرات و چربی، به احساس سیری طولانی مدت کمک می کند.

همچنین خوردن میوه های نظیر هندوانه و انگور که مملو از آب هستند، احساس پری بیشتری در شما ایجاد می کند. اینها میوه های هستند که افراد می توانند به اندازه یک کاسه در روز بخورند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت