ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بن افلک با فیلم جدیدش به فصل جوایز می‌رسد

نویسنده: علی باستانی

%d8%a8%d9%86-%d8%a7%d9%81%d9%84%da%a9-%d8%a8%d8%a7-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af%d8%b4-%d8%a8%d9%87-%d9%81%d8%b5%d9%84-%d8%ac%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%b2-%d9%85%db%8c%e2%80%8c%d8%b1

 

,بن افلک,بن افلک و جنیفر لوپز,بن افلک و جنیفر گارنر,بن افلک اسلام,بن افلک ایران,بن افلک ویکی پدیا,بن افلک آرگو,جنیفر لوپز و بن افلک,بن افلک جنیفر لوپز,بن افلک قد,بن افلک و جنیفر لوپز,عکس بن افلک و جنیفر لوپز,جدایی بن افلک و جنیفر گارنر,بن أفلیک اسلام,دفاع بن افلک از اسلام,بن افلک ضد ایرانی,بن افلک ویکی پدیا,جنیفر لوپز و بن افلک,جنیفر لوپز بن افلک,علت جدایی جنیفر لوپز و بن افلک,عکس جنیفر لوپز و بن افلک

 

استودیوی «برادران وارنر» سرانجام 25 دسامبر (پنجم دی) را به عنوان تاریخ اکران محدود درام جنایی «تا شب زندگی» (Live by Night) جدیدترین ساخته بن افلک اعلام کرد تا جدیدترین محصول خود را در صف مدعیان احتمالی فصل جوایز قرار دهد.
این فیلم 110 میلیون دلاری به نویسندگی و کارگردانی افلک، اولین تجربه فیلمسازی ستاره هالیوود بعد از فیلم برنده اسکار «آرگو» است و از 13 ژانویه (23 دی) به صورت گسترده در سینماهای سراسر امریکای شمالی روی پرده می‌رود.

به گزارش «ورایتی»، این دومین‌بار است که تاریخ اکران گسترده فیلم افلک به تعویق می‌افتد و این در حالی است که ابتدا قرار بود نمایش عمومی «تا شب زندگی کن» از همان 25 دسامبر به صورت سراسری در سینماهای امریکای شمالی آغاز شود.

افلک که امسال فیلم ابرقهرمانی «بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت» ساخته زک اسنایدر را بر پرده سینماها داشت، به زودی با جدیدترین ساخته خود در مقام فیلمنامه‌نویس و کارگردان به سالن‌های سینما می‌آید.

درام جنایی «تا شب زندگی کن» براساس رمانی به همین نام و به قلم دنیس لهین رمان‌نویس امریکایی جلوی دوربین رفته است. علاوه‌بر خود افلک، بازیگران مطرحی همچون سی‌ینا میلر، کریس مسینا، زوئی سالدانا، کریس کوپر و ال فنینگ در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

بازیگر و کارگردان 44 ساله در این فیلم نقش پسر فرمانده پلیس بوستون را بازی کرده که در سال‌های دهه 1920 تبدیل به یکی از چهره‌های بدنام ایالت فلوریدا می‌شود. لئوناردو دی کاپریو، جنیفر داویسن و جنیفر تاد تیم تهیه‌کننده این فیلم 110 میلیون دلاری را تشکیل می‌دهند.

استودیوی «وارنر» در سال 2012 امتیاز ساخت نسخه سینمایی رمان لهین را به دست آورد و ابتدا قرار بود دی کاپریو در نقش شخصیت اصلی داستان جلوی دوربین برود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت