ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بنیامین،‌خواجه امیری و چاوشی این روزها چه می‌کنند؟

نویسنده: احمد اعجازی

بنیامین،‌خواجه امیری و چاوشی این روزها چه می‌کنند؟

بنیامین بهادری ashegh shodam,بنیامین بهادری و همسرش,بنیامین بهادری اینستاگرام,بنیامین بهادری man emshab mimiram,بنیامین بهادری havasam be toe,بنیامین بهادری barana,بنیامین بهادری دانلود,بنیامین بهادری و همسرش عکس,بنیامین بهادری آهای تو,بنیامین بهادری عاشق شدم,احسان خواجه امیری و همسرش,احسان خواجه امیری جدید,احسان خواجه امیری ثانیه,احسان خواجه امیری تاوان,احسان خواجه امیری لحظه,احسان خواجه امیری کجایی,احسان خواجه امیری میوه ممنوعه,احسان خواجه امیری خداحافظ,احسان خواجه امیری عاشقانه ها,احسان خواجه امیری نابرده رنج,چاوشی,چاوشی امیر بی گزند,چاوشی جدید,چاوشی کجایی,چاوشی دیوونه,چاوشی دل من,چاوشی متصل,چاوشی شیدایی,چاوشی سنگ صبور,چاوشی همخواب,
در این گزارش به آخرین فعالیت های خواننده های موسیقی پاپ کشورمان از جمله احسان خواجه امیری،‌ محسن چاوشی،‌ علی لهراسبی و بنیامین بهادری می پردازیم.

به گزارش میزان، خواننده های عرصه موسیقی پاپ این روزها درگیر اجراهای صحنه ای و همچنین تولید آلبوم های جدید خود هستند که در ادامه به فعالیت چند تن از پرطرفدارترین خواننده های عرصه موسیقی می پردازیم.

** احسان خواجه امیری
احسان خواجه امیری که در کنسرت اخیر خود تیزر آلبوم جدیدش با عنوان “سی سالگی” را برای مخاطبانش پخش کرد این روزها درگیر آخرین مراحل مربوط به انتشار جدیدترین اثر موسیقایی خود است.

او درباره آلبوم “سی سالگی” خبر از صدور مجوز این اثر داده است و علاقمندان به صدای این خواننده پاپ می توانند به زودی شاهد انتشار آلبوم سی سالگی باشند.

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خوانندگان

 

** محسن چاوشی
محسن چاوشی که بدون شک پر طرفدارترین موسیقی پاپ محسوب می شود این روزها ساخت نخستین موسیقی مربوط به فصل دوم سریال شهرزاد را آغاز کرده تا بار دیگر محبوبیت خود را نزد هوادارانش چند برابر کند.

آلبوم اخیر چاوشی “امیر بی گزند” نام دارد که با استقبال بی نظیری از سوی مخاطبان روبرو شد.

** علی لهراسبی
لهراسبی که قطعه پرواز را به تازگی منتشر کرده این روزها در تدارک کنسرت تابستانی خود است تا بار دیگر عاشقانه هایش را در تهران طنین انداز کند.

یزدان فر رهبر ارکستر این خواننده موسیقی پاپ در گفتگویی که چندی پیش با میزان داشت به این موضوع اشاره کرد که علی لهراسبی این روزها مشغول جمع آوری آلبوم جدیدش است.

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خوانندگان

 

** بنیامین
بنیامین بهادری هم اکنون مشغول ضبط قطعه های فارسی فیلم سینمایی سلام بمبئی است.

او که در این اثر خودش هم نقش آفرینی کرده،‌ در تولید قطعه های این فیلم سینمایی با فرید احمدی و امیر قدیانی همکاری می کند.

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,خوانندگان

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت