ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بمب‌گذاری قرآن؛ شیوه جدید داعش برای کشتن غیرنظامیان

نویسنده: احمد اعجازی

بمب‌گذاری قرآن؛ شیوه جدید داعش برای کشتن غیرنظامیان

بمب گذاری در تهران,بمب گذاری داعش در ایران,بمب گذاری تهران امروز,بمب گذاری در مشهد,بمب گذاری در ترکیه,بمب گذاری در فرودگاه ترکیه,بمب گذاری در بغداد,بمب گذاری در عراق,بمب گذاری در فرودگاه استانبول,بمب گذاری در مدینه,شیوه جدید داعش برای اعدام,شیوه جدید داعش,شیوه جدید داعش برای اعدام قربانیان,شیوه جدید اعدام داعش,شیوه جدید اعدام داعش,شیوه جدید کشتار داعش,شیوه های جدید داعش,شیوه جدید کشتن داعش,شیوه جدید اعدام توسط داعش,شیوه های جدید اعدام داعش,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 02 شهریور 1395

مقام‌های آمریکایی تایید کردند، شبه‌نظامیان تروریست داعش با جاسازی بمب‌ درون نسخه‌های قرآن اقدام به هدف‌گرفتن غیرنظامیان بی‌گناه می‌کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه دیلی اکسپرس انگلیس، این روش تروریست‌های تشنه خون داعش برای هدف گرفتن غیرنظامیان در شهر رمادی عراق استفاده شده است. ساکنان شهر با دیدن قرآن در حاشیه جاده‌ها و در میان بوته‌زارها اقدام به برداشتن آن می‌کنند و سپس منفجر می‌شوند.

این تازه‌ترین نمونه از روش‌های وحشیانه داعش علیه مردم است. آنها اخیرا هم اقدام به جاسازی بمب در یخچال‌ها کردند.

استیو وارن، سخنگوی ائتلاف ضد داعش این اقدام از سوی تروریست‌های افراطی را تایید کرد.

وارن گفت: «آنها تهوع‌آور هستند. آنها داخل یخچال‌ها هم بمب جاسازی می‌کنند. آنها داخل کتاب مقدس قرآن هم بمب می‌گذارند. ما چندین مورد از آنها را در رمادی کشف کردیم.»

شبه‌نظامیان داعش در هفته‌های اخیر در فلوجه و رمادی متحمل شکست‌های سنگینی شدند و نیروهای ارتش عراق و کردها که وارد این شهرها شدند با هزاران بمب جاسازی شده و تله‌های انفجاری روبرو بودند. به‌رغم پیروزی‌های جدید، جان برنان، مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) هشدار داد که داعش همچنان خطرناک است.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت