ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بزرگداشتی برای خسرو سینایی در تهران

نویسنده: علی باستانی

%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b3%d8%b1%d9%88-%d8%b3%db%8c%d9%86%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86

 

,خسرو سینایی,خسرو سینایی Wiki,خسرو سینایی کارگردان,خسرو سینایی یار در خانه,خسرو سینایی مرثیه گمشده,درباره خسرو سینایی,خسرو سینایی فیلم,مستندهای خسرو سینایی,مستند خسرو سینایی,خسرو سینایی ویکی,خسرو سینایی ویکی پدیا,مرثیه گمشده خسرو سینایی,فیلمهای خسرو سینایی,مستند تهران امروز خسرو سینایی,فیلم های مستند خسرو سینایی

 

بزرگداشت خسرو سینایی در سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه تهران برگزار می‌شود.

به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، در پنجاهمین سالگرد فعالیت هنری استاد خسرو سینایی، بزرگداشت و مرور آثار کوتاه او در اولین روز سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران برگزار می‌شود.

در این برنامه که با عنوان «به انتخاب استاد» برگزار می‌شود، منتخبی از فیلم‌های مستند کوتاه خسرو سینایی به انتخاب خود او به نمایش در می‌آید.

مستندهای «حاج مصور»، «حسین یاوری»، «شرح حال»، «میان سایه و نور» و «گواهان تاریخ» پنج فیلمی هستند که روز سه شنبه 18 آبان از ساعت 17:30 تا 19 برای علاقه‌مندان روی پرده می‌رود.

خسرو سینایی جزو هیات داوران بخش بین‌الملل سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران است و از این رو مرور آثار او در اولین روز جشنواره و پیش از آغاز داوری‌های بخش بین الملل برگزار می‌شود تا داوران و مهمانان خارجی جشنواره با آثار کوتاه این فیلمساز بزرگ سینمای ایران آشنا شوند.

نمایش آثار ایرانی جشنواره فیلم کوتاه تهران با زیرنویس انگلیسی

فیلم های ایرانی حاضر در بخش ملی سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران با زیرنویس انگلیسی به نمایش در می‌آید.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران، برای نخستین بار تمام فیلم‌های ایرانی حاضر در بخش‌های مختلف جشنواره فیلم کوتاه تهران برای مخاطبان غیرفارسی زبان با زیرنویس انگلیسی به نمایش در می‌آید.

این اقدام که در مسیر جهانی شدن جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران انجام شده است این امکان را به مخاطبان غیر فارسی زبان می‌دهد که علاوه بر بخش بین‌الملل، از آثار حاضر در بخش سینمای ایران نیز بهره‌مند شوند. این در حالی است که فیلم‌های حاضر در بخش بین الملل همچون گذشته با زیرنویس فارسی برای مخاطبان داخلی به نمایش در می‌آید.

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران 18 تا 24 آبان به دبیری فرید فرخنده کیش برگزار می‌شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت