ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت “کیارستمی” توسط کانون پرورش فکری / زمان برگزاری مشخص نشده است

نویسنده: احمد اعجازی

برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت "کیارستمی" توسط کانون پرورش فکری / زمان برگزاری مشخص نشده است

کیارستمی,کیارستمی نقاشی,کیارستمی بی بی سی,کیارستمی فراستی,کیارستمی مشق شب,کیارستمی نیکی کریمی,کیارستمی شعر,کیارستمی و گوگوش,کیارستمی حاتمی کیا,کیارستمی و نیکی کریمی,کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان,کانون پرورش فکری تهران خیابان حجاب,کانون پرورش فکری اصفهان,کانون پرورش فکری کرج,کانون پرورش فکری کودکان تهران,کانون پرورش فکری مازندران,کانون پرورش فکری مشهد,کانون پرورش فکری قزوین,کانون پرورش فکری فارس,کانون پرورش فکری یزد,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 19 مرداد 1395

 مدیرعامل خانه سینما از برگزاری مراسم چهلم عباس کیارستمی توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد.

منوچهر شهسواری مدیرعامل خانه سینما در گفت و گو با میزان در مورد چگونگی برگزاری مراسم چهلم “عباس کیارستمی” گفت: بنا بر صحبت های انجام شده، کانون پروش فکری مسئولیت این مراسم را برعهده داشته و برنامه هایی برای مراسم چهلمین روز درگذشت زنده یاد کیارستمی در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه گفت: قرار بر این است که کانون پرورش اقدامات مورد نیاز را انجام و خانه سینما نیز همکاری های لازم را با این مرکز داشته باشد. زمان دقیق برگزاری چهلم مرحوم کیارستمی هنوز مشخص نشده اما به محض مشخص شدن، زمان برگزاری مراسم از طریق مسئولین کانون به اطلاع همگان خواهد رسید.

گفتنی است عباس کیارستمی تهیه‌کننده و کارگردان برجسته ایرانی که برای درمان بیماری سرطان خود به فرانسه سفر کرده بود، تیر ماه امسال به علت سکته مغزی در پاریس درگذشت.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت