ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برنزه کردن در دوران بارداری

نویسنده: علی باستانی

برنزه کردن در دوران بارداری

 

 

برنزه به انگلیسی,برنزه کردن به انگلیسی,پوست برنزه به انگلیسی,برنزه شدن به انگلیسی,برنزه شدن,برنزه شدن بدون آفتاب,برنزه شدن با روغن بچه,برنزه شدن با قهوه,برنزه شدن سریع,برنزه شدن با حنا,برنزه شدن با روغن زیتون,برنزه شدن با ایربراش,برنزه شدن با مواد طبیعی,برنزه شدن با آفتاب,برنزه کردن با قهوه,برنزه کردن با قهوه بدون افتاب,روش برنزه کردن با قهوه,برنزه کردن با آفتاب,اموزش برنزه کردن با آفتاب,برنزه کردن پوست با آفتاب,برنزه کردن صورت با آفتاب,برنزه طلایی,برنزه طلایی شدن,برنزه طلایی,چگونه برنزه طلایی شویم,پنکیک برنزه طلایی,کرم برنزه طلایی,پنکک برنزه طلایی,رنگ برنزه طلایی,روغن برنزه طلایی,اتو برنزه طلایی,برنزه کردن با روغن بچه,برنزه خوشرنگ,چگونه برنزه خوشرنگ شویم,اتو برنزه خوشرنگ,روغن برنزه خوشرنگ,برنزه شدن با روغن بچه,برنزه کردن با روغن بچه,طریقه برنزه شدن با روغن بچه,روش برنزه شدن با روغن بچه,برنزه شدن با قهوه و روغن بچه,برنزه شدن بدون آفتاب,برنزه کردن بدون آفتاب,روش برنزه شدن بدون آفتاب,راههای برنزه شدن بدون افتاب,برنزه شدن طبیعی بدون آفتاب,روش های برنزه شدن بدون آفتاب

 

 

از آنجا که بسیاری از زنان باردار در دوران بارداری احساس میکنند دیگر مثل سابق زیبا نیستند ممکن است به این فکر بیفتند که برای ایجاد حس بهتر پوست‌شان را برنزه کنند. به این ترتیب اعتماد به نفس بیشتری پیدا میکنند. منتهی استفاده از کرم های مختلف به این منظور برای خیلی از خانم‌های باردار  نگران کننده است.

برنزگی با کرم ها :
خبر خوب این است که مواد تشکیل دهنده در لوسیونها و کرمهای برنزه کننده بی ضرر هستند و میتوان از آنها در طول بارداری استفاده کرد. این محصولات اساسا رنگ هایی هستند که روی سطح پوست باقی می‌مانند و نمی توانند به جنین در حال رشد آسیب بزنند. برنزه کردن پوست در سال های اخیر بسیار متداول شده است و به همین دلیل محصولات زیادی برای این منظور تهیه شده است که بی‌ ضرر هستند. هرچند توصیه می شود از اسپری ‌های برنزه کننده استفاده نکنید چون بو و عطر این اسپری‌ها در صورت استنشاق برای ریه‌های شما مناسب نیست. این مواد حتی ممکن است وارد جریان خون شما شود و به این ترتیب به طور بالقوه جنین در حال رشد را تحت تاثیر قرار داده و به او آسیب بزند.

برنزگی با سولاریوم :
وقتی که قرار باشد با سولاریوم خودتان را برنزه کنید نگرانی‌هایی برای شما و کودک‌تان بیشتر می‌شود. این دستگاه‌ها اشعه ماورابنفش را به طور مستقیم به پوست شما می‌تاباند که می تواند باعث سرطان پوست شود. بهتر است به این گفته که اشعه سولاریوم از نوع A بوده و در نتیجه هیچ آسیبی به بدن نمی رساند توجهی نکنید. یک مطالعه نشان می دهد که استفاده از سولاریوم ۱۰ بار در سال احتمال ابتلا به  ملانوما که یکی از انواع سرطان پوست است را دو برابر افزایش می دهد. ملانوما تنها نوعی از سرطان است که در جفت پخش شده و می تواند برای مادر و جنین هر دو خطرناک باشد.

دراز کشیدن روی تخت‌های سولاریوم دمای بدن را بالا می برد که همین موضوع برای جنین به خصوص در سه ماهه اول بسیار خطرناک است. داشتن درجه حرارت بالا در دوران بارداری – بیشتر از ۳۸,۵- که می تواند روی تخت سولاریوم، حمام داغ یا سونا اتفاق بیفتد با ناهنجاری های ستون فقرات در نوزادان ارتباط دارد.

نگرانی دیگر خوابیدن به پشت در مدت طولانی روی این تخت هاست که میتواند جریان خون به قلب شما و در نتیجه جنین تان را محدود کند.

به طور کلی زنان بارداری که پوست حساسی دارند و درمعرض اشعه ماورابنفش قرار می گیرند – چه از طریق سولاریوم و چه از طریق آفتاب- بیشتر در خطر ایجاد لک روی صورت و بازوهایشان در دوران بارداری هستند.

آفتاب گرفتن در ساحل :
نگرانی درباره آفتاب ساحل هم مانند سولاریوم است. بارداری پوست شما را حساس میکند بنابراین احتمال بروز کهیر، راش و لک بیشتر میشود. اگر در معرض نور خورشید قرار گرفتی باید آب زیادی بنوشید، کلاه استفاده کنید و حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF بالاتر از ۳۰ استفاده کنید. اگر احساس سرگیجه و تهوع داشتید به هیچ عنوان نباید ساعات طولانی در برابر آفتاب قرار بگیرید.

برچسب ها : اتو برنزه خوشرنگ،اتو برنزه طلایی،اموزش برنزه كردن با آفتاب،برنزه به انگلیسی،برنزه خوشرنگ،برنزه شدن،برنزه شدن با آفتاب،برنزه شدن با ایربراش،برنزه شدن با حنا،برنزه شدن با روغن بچه،برنزه شدن با روغن زیتون،برنزه شدن با قهوه،برنزه شدن با قهوه و روغن بچه،برنزه شدن با مواد طبیعی،برنزه شدن بدون آفتاب،برنزه شدن به انگلیسی،برنزه شدن سریع،برنزه شدن طبیعی بدون آفتاب،برنزه طلايي،برنزه طلایی،برنزه طلایی شدن،برنزه كردن با آفتاب،برنزه كردن با روغن بچه،برنزه كردن با قهوه،برنزه كردن با قهوه بدون افتاب،برنزه كردن بدون آفتاب،برنزه كردن به انگلیسی،برنزه كردن پوست با آفتاب،برنزه كردن صورت با آفتاب،برنزه کردن،پنکک برنزه طلایی،پنکیک برنزه طلایی،پوست برنزه به انگلیسی،چگونه برنزه خوشرنگ شویم،چگونه برنزه طلایی شویم،دوران بارداری،راههاي برنزه شدن بدون افتاب،رنگ برنزه طلایی،روش برنزه شدن با روغن بچه،روش برنزه شدن بدون آفتاب،روش برنزه كردن با قهوه،روش های برنزه شدن بدون آفتاب،روغن برنزه خوشرنگ،روغن برنزه طلایی،طریقه برنزه شدن با روغن بچه،کرم برنزه طلایی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت