ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برنامه رقابت نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های المپیک

نویسنده: احمد اعجازی

برنامه رقابت نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های المپیک

بازی های المپیک 2016,بازی های المپیک ریو,بازی های المپیک,بازی های المپیک 2012,بازی های المپیک,بازی های المپیک زمستانی,بازی های المپیک 2014,بازی های المپیک ایران,بازی های المپیک لندن,بازی های المپیک چیست؟,نمایندگان ایران در المپیک,نمایندگان ایران در المپیک 2016,نمایندگان ایران در المپیک ریو,نمایندگان ایران در المپیک سوچی,نمایندگان ایران در المپیک 2012,نمایندگان ایران در المپیک زمستانی,نمایندگان ایران در المپیک لندن,نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی,نماینده ایران در صندوق بین المللی پول,نماینده ایران در صندوق بین المللی پول کیست؟,برنامه بازی های المپیک ایران,برنامه بازی های المپیک والیبال,برنامه بازی های المپیک,برنامه بازی های المان,برنامه بازی های المپیک اسیایی,برنامه بازی های لیگ المان,برنامه بازی های مقدماتی المپیک,برنامه بازی های انتخابی المپیک والیبال,برنامه روز دهم بازیهای المپیک,برنامه بازی های تیم المپیک ایران,زمان بازی های المپیک والیبال,زمان بازی های المپیک 2016,زمان بازی های المپیک,زمان بازی های المپیک ریو,زمان بازی های المپیک والیبال ایران,زمان بازی های المپیک والیبال ریو,زمان بازی های المپیک ایران,زمان بازی های المپیک ۲۰۱۶,زمان بازی های المپیک برزیل,زمان بازی های المپیک والیبال برزیل,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 19 مرداد 1395

ورزشکاران ایران در چهارمین روز از بازی های المپیک ریو رقابت خود را در پنج رشته برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، در چهارمین روز از برگزاری بازی های المپیک ۲۰۱۶ ، ورزشکاران ایران در پنج رشته تیراندازی، جودو، شنا، تیروکمان و والیبال به رقابت می پردازند.

سعید ملایی به عنوان اولین نماینده ایران بر روی تاتامی می رود. پرچمدار المپیک نیز کار خود را در مرحله حذفی آغاز میکند و والیبال در دومین دیدار خود در مرحله گروهی به مصاف لهستان می رود.

آریا نسیمی شاد جوانترین عضو کاروان ایران نیز در ۲۰۰ متر قورباغه به آب می زند. سبقت الهی نیز در دومین ماده خود در خط تیر قرار می گیرد.

برنامه نمایندگان ایران در چهارمین روز بازی های المپیک:

تیراندازی
تپانچه ۲۵ متر زنان: گلنوش سبقت الهی  ساعت: ۱۶:۳۰

جودو
وزن ۸۱- کیلوگرم مردان: سعید ملایی – حسن خالمورزایف (روسیه) ساعت ۱۸:۴۷

شنا
۲۰۰ متر قورباغه: آریا نسیمی شاد  ساعت: ۲۱:۲۰

تیروکمان
مرحله یک سی و دوم: زهرا نعمتی  – اینا استپانوا (روسیه) ساعت : ۲۳:۰۹

والیبال
ایران- لهستان  ساعت : ۳۵ دقیقه بامداد

 

برچسب ها : بازي هاي المپيك،بازی های المپیک،بازی های المپیک 2012،بازی های المپیک 2014،بازی های المپیک 2016،بازی های المپیک ایران،بازی های المپیک چیست؟،بازی های المپیک ریو،بازی های المپیک زمستانی،بازی های المپیک لندن،برنامه بازی های المان،برنامه بازی های المپیک،برنامه بازی های المپیک اسیایی،برنامه بازی های المپیک ایران،برنامه بازی های المپیک والیبال،برنامه بازی های انتخابی المپیک والیبال،برنامه بازی های تیم المپیک ایران،برنامه بازی های لیگ المان،برنامه بازی های مقدماتی المپیک،برنامه روز دهم بازیهای المپیک،زمان بازی های المپیک،زمان بازی های المپیک 2016،زمان بازی های المپیک ایران،زمان بازی های المپیک برزیل،زمان بازی های المپیک ریو،زمان بازی های المپیک والیبال،زمان بازی های المپیک والیبال ایران،زمان بازی های المپیک والیبال برزیل،زمان بازی های المپیک والیبال ریو،نمایندگان ایران در المپیک،نمایندگان ایران در المپیک 2012،نمایندگان ایران در المپیک 2016،نمایندگان ایران در المپیک ریو،نمایندگان ایران در المپیک زمستانی،نمایندگان ایران در المپیک سوچی،نمایندگان ایران در المپیک لندن،نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی،نماینده ایران در صندوق بین المللی پول،نماینده ایران در صندوق بین المللی پول کیست؟

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت