ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برنامه جدید تیم ملی فوتبال و شانزدهمین دوره لیگ برتر مشخص شد

نویسنده: احمد اعجازی

برنامه جدید تیم ملی فوتبال و شانزدهمین دوره لیگ برتر مشخص شد

تیم ملی فوتبال ایران,تیم ملی فوتبال برزیل,تیم ملی فوتبال آلمان,تیم ملی فوتبال افغانستان,تیم ملی فوتبال افغانستان فهرست بازیکنان,تیم ملی فوتبال ایران فهرست بازیکنان,تیم ملی فوتبال ایتالیا,تیم ملی فوتبال عربستان,تیم ملی فوتبال هلند,تیم ملی فوتبال فرانسه,اولین دوره لیگ برتر,دومین دوره لیگ برتر,اولین دوره لیگ برتر فوتبال,سومین دوره لیگ برتر,سیزدهمین دوره لیگ برتر,اولین دوره لیگ برتر,هفتمین دوره لیگ برتر,دوره اول لیگ برتر ایران,هشتمین دوره لیگ برتر,چهاردهمین دوره لیگ برتر,برنامه تیم ملی فوتبال ایران,برنامه تیم ملی فوتبال,برنامه تیم ملی فوتبال برای جام جهانی,برنامه تیم ملی فوتبال امید,برنامه تیم ملی فوتبال افغانستان,برنامه تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی,برنامه تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی,برنامه تیم ملی فوتبال ایران در استرالیا,برنامه تیم ملی فوتبال جام جهانی,برنامه تیم ملی فوتبال تا جام جهانی,
پس از آنکه اردوهای تیم ملی فوتبال کنسل شد و کارلوس کی‌روش برای گذراندن تعطیلات به کشورش رفت، فدراسیون فوتبال برنامه جدید این تیم و همچنین زمان شروع شانزدهمین دوره لیگ برتر را اعلام کرد.

به گزارش مهر،  غلامرضا بهروان در مورد آخرین تغییراتی که در برنامه تیم ملی و شروع مسابقات لیگ برتر صورت گرفته است گفت: دو برنامه پیشنهادی را در  اختیار باشگاه‌ها قرار داده بودیم تا نظرات خود را به صورت مکتوب به سازمان لیگ اعلام کنند تا طبق آن برنامه ریزی های خود را برای تیم های ملی و برگزاری مسابقات لیگ برتر انجام دهیم.

وی گفت: قرار بود تا رقابتهای لیگ برتر فوتبال در تاریخ ۶  مرداد آغاز شود اما با توجه به عدم برگزاری اردوی تیم ملی و با برنامه ریزی جدید سازمان لیگ و پس از تصویب در هیات رئیسه این سازمان مقرر شد تا  ۴ مرداد ماه برگزار شد. بر همین اساس ۴ هفته از رقابتهای لیگ برتر انجام خواهد شد و سپس بازیکنان از ۲۳ مردادماه در اختیار تیم ملی قرار می گیرند تا به اردوی تدارکاتی خارج از کشور اعزام شوند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه افزود: قرار است تا تیم ملی اردوی تدارکاتی خارج از کشور داشته باشد و دو بازی دوستانه انجام دهد و سپس به تهران باز می گردد تا با قطر در روز ۱۱ شهریور ماه به رقابت بپردازد. پس از آن ملی پوشان در روز ۱۶ شهریورماه به چین می روند و پس از پایان این دیدار، رقابتهای لیگ ادامه خواهد داشت.

بهروان ادامه داد: تمام روزهای فیفا، اردوها و بازیهای تدارکاتی و دیدارهای رسمی برنامه ریزی شده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. در واقع اولین تعطیلی لیگ پس از هفته چهارم و از ۲۳ مردادماه آغاز می شود و حدود ۱۵ الی ۱۶ روز طول می کشد و تمام شرایط فوق با قبول باشگاهها بوده است.

وی افزود: آغاز نقل و انتقالات نیم فصل روز ۱۶ دیماه بوده و ۲۴ بهمن ماه نیز به پایان می رسد. در واقع هیچ تغییری جز آغاز دو روز زودتر مسابقات در برنامه ها ایجاد نشده است و باشگاههایی که نگرانی بدنسازی پیش از فصل و در اختیار نداشتن بازیکنان خود بودند، به راحتی و بدون مشکل می توانند برنامه های آماده سازی و بدنسازی تیمهای خود را پیش ببرند.ضمن اینکه برخی خود را برای تیم ملی و باشگاهها و لیگ نگران نشان دادند اما جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در پایان گفت: قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر روز ۲۰ تیرماه است. همچنین بررسی برگزاری جام شهدا و سوپر جام را داریم که محل برگزاری این دو رویداد متعاقبا اعلام می شود و به زودی پس از برگزاری نشست هیات رئیسه سازمان لیگ برتر مشخص می شود. در نظر داریم تا پیش از شروع رقابتهای لیگ برتر، این بازیها انجام شود که بررسی های لازم در خصوص آن انجام خواهد شد و نتیجه نهایی به زودی اعلام می شود.

 

 

برچسب ها : اولين دوره ليگ برتر،اولین دوره لیگ برتر،اولین دوره لیگ برتر فوتبال،برنامه تیم ملی فوتبال،برنامه تیم ملی فوتبال افغانستان،برنامه تیم ملی فوتبال امید،برنامه تیم ملی فوتبال ایران،برنامه تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی،برنامه تیم ملی فوتبال ایران در استرالیا،برنامه تیم ملی فوتبال برای جام جهانی،برنامه تیم ملی فوتبال تا جام جهانی،برنامه تیم ملی فوتبال جام جهانی،برنامه تیم ملی فوتبال در مقدماتی جام جهانی،برنامه جدید تیم ملی فوتبال و شانزدهمین دوره لیگ برتر مشخص شد،تیم ملی فوتبال آلمان،تیم ملی فوتبال افغانستان،تیم ملی فوتبال افغانستان فهرست بازیکنان،تیم ملی فوتبال ایتالیا،تیم ملی فوتبال ایران،تیم ملی فوتبال ایران فهرست بازیکنان،تیم ملی فوتبال برزیل،تیم ملی فوتبال عربستان،تیم ملی فوتبال فرانسه،تیم ملی فوتبال هلند،چهاردهمین دوره لیگ برتر،دوره اول لیگ برتر ایران،دومین دوره لیگ برتر،سومین دوره لیگ برتر،سیزدهمین دوره لیگ برتر،هشتمین دوره لیگ برتر،هفتمین دوره لیگ برتر

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت