ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برزیل و دانمارک صعود کردند / ژاپن حذف شد

نویسنده: احمد اعجازی

برزیل و دانمارک صعود کردند / ژاپن حذف شد

فوتبال المپیک 2016,فوتبال المپیک,فوتبال المپیک لندن,فوتبال المپیک 2012 لندن,فوتبال المپیک ایران,فوتبال المپیک 2012,فوتبال المپیک شبستر,فوتبال المپیک,المپیک فوتبال دستی,فوتبال مقدماتی المپیک 2016,تیم های فوتبال المپیک 2016,تیم های فوتبال المپیک ریو,تیم های فوتبال المپیک ریو 2016,تیم های فوتبال در المپیک,
مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو با صعود میزبان و حذف یکی از نمایندگان آسیا به پایان رسید.

به گزارش تسنیم، در آخرین دور از بازی‌های مرحله گروهی فوتبال مردان المپیک، بامداد امروز (پنجشنبه) در گروه نخست رقابت‌ها دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها یاران نیمار در تیم ملی برزیل با نتیجه قاطع 4 بر صفر برابر دانمارک به برتری رسید.

گابریل دو بار در دقایق 26 و 80، گابریل ژسوس در دقیقه 40 و لوان در دقیقه 50 گل‌های تیم ملی برزیل را در این بازی به ثمر رساندند. برزیل با این پیروزی با 5 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه A صعود کرد. دانمارک هم با وجود شکست، با 4 امتیاز و به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

در دیگر بازی این گروه تیم‌های آفریقای جنوبی و عراق به تساوی یک بر یک بسنده کردند. موتوپا در دقیقه 6 برای آفریقای جنوبی و سعد عبدل‌الامیر در دقیقه 15 برای عراق گلزنی کردند. عراق با 3 امتیاز و آفریقای جنوبی با دو امتیاز در رده‌های سوم و چهارم گروه A قرار گرفتند و از صعود بازماندند.

بامداد امروز همچنین دو بازی در گروه دوم انجام شد که در یکی از‌ آنها کلمبیا با نتیجه 2 بر صفر از سد نیجریه گذشت. گوتیرس در دقیقه 4 و دورلات پابون در دقیقه 62 از روی نقطه پنالتی برای کلمبیا گلزنی کردند تا این تیم 5 امتیازی شود و پس از نیجریه‌ 6 امتیازی که صعودش پیش از این مسجل شده بود، به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند.

در دیگر بازی گروه دوم، ژاپن با وجود پیروزی یک بر صفرش برابر سوئد که تک گل این بازی را یاجیما در دقیقه 65 زد، با 4 امتیاز در رده سوم قرار گرفت و از صعود به مرحله بعد بازماند. در این گروه سوئد هم با یک امتیاز در قعر جدول ایستاد.

با پایان بازی‌های مرحله گروهی، برنامه بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی کامل شد که به شرح زیر است:

13آگوست (23 مرداد)
پرتغال – آلمان
نیجریه – دانمارک

14 آگوست (24 مرداد)
کره جنوبی – هندوراس
برزیل – کلمبیا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت