ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برد پیت و جکی‌چان در مسابقه اتومبیل‌رانی

نویسنده: علی باستانی

برد پیت و جکی‌چان در مسابقه اتومبیل‌رانی

 

برد پیت,برد پیت و آنجلینا جولی,برد پیت در تبریز,برد پیت و جنیفر انیستون,برد پیت و فرزندانش,برد پیت و آنجلینا,برد پیت و همسرش,برد پیت فرزندان,برد پیت قد,برد پیت و سلنا گومز,جکی چان,جکی چان دوبله فارسی,جکی چان فیلم,جکی چان مسلمان شد,مسابقه اتومبیل رانی,مسابقه اتومبیل رانی در ایران,مسابقه اتومبیل رانی در جدول,مسابقه اتومبیل رانی در حل جدول,مسابقه اتومبیل رانی برای اندروید,مسابقه اتومبیل رانی امروز,مسابقه اتومبیلرانی جیرفت,مسابقه اتومبیلرانی سرعت,مسابقه اتومبیلرانی گرگان,مسابقه اتومبیلرانی تهران,اتومبیل رانی,اتومبیلرانی استان تهران,اتومبیلرانی و جهانگردی,اتومبیلرانی ایران,اتومبیلرانی تهران,اتومبیلرانی اصفهان,اتومبیلرانی بانوان,اتومبیلرانی تبریز,اتومبیلرانی و گردشگری,اتومبیل رانی اراک,

 

برد پیت ستاره 52 ساله سینما پرچم آغاز هشتاد و چهارمین دوره مسابقات اتومبیلرانی لمان را در دست گرفت.

این مسابقات از سال 1923 در هر سال در فرانسه برگزار می‌شود و به نوعی قدیمی‌ترین مسابقات استقامتی اتومبیل‌رانی در جهان است.
پاتریک دمپسی بازیگر آمریکایی که سال گذشته در لمان شرکت داشت امسال هم به عنوان سفیر به این مسابقات آمده بود. تیم دمپسی سال گذشته در جایگاه دوم از خط پایان عبور کرد.

البته پیت و دمپسی تنها بازیگران سرشناس حاضر در این رویداد نبودند. جکی چان ستاره چینی فیلم‌های اکشن هم که به عنوان یکی از مالکان تیم «BAXI DC» به فرانسه آمده بود به برد پیت پیوست.

برد پیت و جکی‌چان در قدیمی‌ترین مسابقه استقامتی اتومبیل‌رانی / عکس

کیانو ریوس نیز به دعوت شرکت فرانسوی میشلین سه‌شنبه هفته گذشته از سوئیس به فرانسه آمد، تا به همراه جیسون استاتهام در معرفی یک محصول تازه شرکت کنند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت