ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برد پیت از فیلم جدید مل گیبسون خوشش نیامد!

نویسنده: علی باستانی

%d8%a8%d8%b1%d8%af-%d9%be%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d8%b2-%d9%81%db%8c%d9%84%d9%85-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af-%d9%85%d9%84-%da%af%db%8c%d8%a8%d8%b3%d9%88%d9%86-%d8%ae%d9%88%d8%b4%d8%b4-%d9%86%db%8c%d8%a7%d9%85

 

,برد پیت,برد پیت و آنجلینا جولی,برد پیت و جنیفر انیستون,برد پیت و همسرش,برد پیت قد,برد پیت و سلنا گومز,برد پیت 2016,برد پیت آپارات,برد پیت و جنیفر لوپز,براد پیت و آنجلینا جولی در ایران,ازدواج برد پیت و آنجلینا جولی,بیوگرافی برد پیت و آنجلینا جولی,خانه برد پیت و آنجلینا جولی,برد پیت آنجلینا جولی,ازدواج براد پیت و آنجلینا جولی,ازدواج براد پیت و جنیفر انیستون,برد پیت جنیفر انیستون,برد پیت و همسرش,عکس های برد پیت و همسرش,عکسهای براد پیت و همسرش,قد برد پیت,قد برد پیت و آنجلینا جولی,براد پیت و سلنا گومز,فیلم برد پیت 2016,فیلم جدید برد پیت 2016,دانلود فیلم برد پیت 2016,دانلود فیلم جدید برد پیت 2016,براد پیت 2016,برد پیت در مراسم اسکار 2016,آنجلینا جولی و برد پیت 2016,براد پیت آپارات,مل گیبسون,مل گیبسون فیلمها,مل گیبسون شجاع دل,مل گیبسون فیلم شناسی,مل گیبسون کارگردان,مل گیبسون مصائب مسیح,مل گیبسون هملت,اثار مل گیبسون,فیلم آخرالزمان مل گیبسون,فیلمهای مل گیبسون

 

برد پیت در حالی که فیلم «مصایب مسیح» مل گیبسون را با نوعی پروپاگاندا مقایسه کرد، فیلم «آپوکالیپتو» این کارگردان را تحسین کرد. بیش از یک دهه از اکران فیلم بحث برانگیز مل گیبسون درباره زندگی مسیح یعنی «مصائب مسیح» می گذرد و مردم هنوز دارند درباره آن صحبت می کنند.
به خاطر اکران فیلم «لبه اره آهن‌بری» که جدیدترین تجربه کارگردانی گیبسون است، فیلم این بازیگر یک بار دیگر موضوع بحث شده و برد پیت کسی است که اخیرا درباره آن صحبت کرده است. مارلون جیمز، نویسنده برنده جایزه من بوکر داشت برای مجله نیویورک تایمز استایل با برد پیت مصاحبه می کرد و در آن مصاحبه پیت درباره این صحبت کرد که دوست دارد فیلمی درباره پونتیوس پیلاطس بسازد و از آنجا بحث به فیلم گیبسون کشیده شد.
پونتیوس پیلاطس بین سال های ۲۶ تا ۳۶ پس از میلاد مسیح حاکم یهودا بود و بیشتر از همه به خاطر محاکمه عیسی که به حکم تصیب وی انجامید در تاریخ ماندگار شده است.
جیمز به پیت می گوید فیلم گیبسون باعث شد او از کلیسا دوری کند و پیت در پاسخش گفت: «حس من این بود که دارم یک فیلم پروپاگاندای ال. ران هابارد را تماشا می کنم.» اما او در ادامه نحوه استفاده گیبسون از خشونت را تحسین کرد و گفت او «خیلی خوب» از آن بهره می برد. پیت همچنین گفت فیلم «آپوکالیپتو» سال ۲۰۰۶ گیبسون «فیلمی عالی» است.
بعد از مصائب مسیح، گیبسون کارگردان جنجالی هالیوود زود دست به کار شد و فیلم بعدی‌اش را در سال ۲۰۰۶ درمقام کارگردانی با عنوان «آپوکالیپتو» ساخت. «آپوکالیپتو» که فیلمی هیجانی و خوش ساخت است آخرین تجربه سینمایی مل گیبسون تا پیش از فیلم اخیرش بود. دراین فیلم او به سراغ فیلمی تاریخی رفته و فیلمش را به تاریخ بومیان آمریکا اختصاص داد. «آپوکالیپتو» داستانی عاشقانه را در بستری از یک جامعه خشن مطرح می‌کند و در واقع این ساخته وی اثری شگفت‌آور در ژانر حماسی است. این فیلم عجیب و تکان دهنده گیبسون، تماشاگر را به زمان و مکان غریبی می‌برد.
در همان مصاحبه، پیت درباره برگزیت یا خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هم صحبت کرد و گفت «هرگز فکر نمی کردم چنین اتفاقی بیفتد». او اضافه کرد که این را هم نمی تواند تصور کند که دونالد ترامپ رییس جمهور بعدی ایالات متحده بشود و این برایش ایده ای غیرقابل پذیرش است.
فیلم «لبه اره آهن‌بری»  گیبسون که چند روز پیش در فستیوال فیلم ونیز به نمایش درآمد، با استقبال خوبی مواجه شد و حضار ۱۰ دقیقه ایستاده برایش کف زدند. این فیلم داستان حقیقی سربازی در جنگ جهانی دوم را تعریف می کند که قبول به حمل سلاح در میدان نبرد نمی‌کند، اما جان سربازان بسیاری را نجات می دهد و مدال افتخار دریافت می کند.
گیبسون اخیرا اعلام کرد که می‌خواهد دنباله ای برای «مصائب مسیح» با عنوان «رستاخیر» بسازد. او گفت در این فیلم قرار است داستان رستاخیز مسیح روایت شود. به گفته گیبسون چون این موضوع خیلی بزرگ است و لازم است طوری ساخته شود که همه آن را ببینند، باید دانست که ما نمی‌خواهیم کاری ساده انجام دهیم و تنها یک دنباله بسازیم.
برچسب ها : آنجلینا جولی و برد پیت 2016،اثار مل گیبسون،ازدواج براد پیت و آنجلینا جولی،ازدواج براد پیت و جنیفر انیستون،ازدواج برد پیت و آنجلینا جولی،براد پیت 2016،براد پیت آپارات،براد پیت و آنجلینا جولی در ایران،براد پیت و سلنا گومز،برد پيت و همسرش،برد پیت،برد پیت 2016،برد پیت آپارات،برد پیت آنجلینا جولی،برد پیت جنیفر انیستون،برد پیت در مراسم اسکار 2016،برد پیت قد،برد پیت و آنجلینا جولی،برد پیت و جنیفر انیستون،برد پیت و جنیفر لوپز،برد پیت و سلنا گومز،برد پیت و همسرش،بیوگرافی برد پیت و آنجلینا جولی،خانه برد پیت و آنجلینا جولی،دانلود فیلم برد پیت 2016،دانلود فیلم جدید برد پیت 2016،عکس های برد پیت و همسرش،عکسهای براد پیت و همسرش،فیلم آخرالزمان مل گیبسون،فیلم برد پیت 2016،فیلم جدید برد پیت 2016،فیلمهای مل گیبسون،قد برد پيت،قد برد پیت و آنجلینا جولی،مل گیبسون،مل گیبسون شجاع دل،مل گیبسون فیلم شناسی،مل گیبسون فیلمها،مل گیبسون کارگردان،مل گیبسون مصائب مسیح،مل گیبسون هملت

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت