ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برده جنسی داعش نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شد +تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

برده جنسی داعش نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شد +تصاویر

جایزه صلح نوبل 2016,جایزه صلح نوبل,جایزه صلح نوبل 2013,جایزه صلح نوبل 2014,جایزه صلح نوبل 1977,جایزه صلح نوبل چیست,جایزه صلح نوبل روحانی,جایزه صلح نوبل ظریف,جایزه صلح نوبل امسال,جایزه صلح نوبل 1977 به سازمان,صلح نوبل,صلح نوبل 2013,صلح نوبل چیست,صلح نوبل روحانی,صلح نوبل 2014,صلح نوبل روحانی,نوبل صلح اسرائیل,نوبل صلح ۲۰۱۲,جایزه صلح نوبل,جایزه صلح نوبل 2013,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 تیر 1395

دختر ایزدی که سه ماه به عنوان برده جنسی تحت اختیار داعش بود، نامزد جایزه صلح نوبل معرفی شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ نادیا 19 ساله به گفته خودش سه ماه به عنوان برده جنسی در اسارت نیروهای تکفیری تروریستی داعش به سر برده است و دوران اسارتش را مانند یک کابوس می داند.
نادیا بعد از فرار در سازمان ملل با ایراد سخنرانی از تحمل سه ماه رنج خود و دو خواهر دیگرش گفت. نادیا اظهار داشت: بعد از آن که نیروهای داعش به روستای محل زندگی اش در عراق حمله کردند مادرخودرا به همراه 6 برادرش در یک قتل عام وحشیانه در کنارسایر مردان روستا کشتند و زنان آن ها را به اسارت گرفتند.
نادیا می گوید پس از اسارت به مقر نیروهای داعش منتقل شده و بارها مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته است. وی بعد از سه ماه توانست از دست نیروهای داعشی فرار کند و پناهنده آلمان شود.
اکنون نادیا به همرا یکی از خواهرانش  به عنوان پناهنده در کشور آلمان زندگی می کند اما دو برادر و خواهر دیگرش در یک اردوگاه عراقی به سر می برند.
حالا  نادیا در سازمان ملل از اتحایه اروپا می خواهد تا قوانین پناهندگی را برای زنان ایزدی آسان تر کنند چرا که تعداد بسیاری از این زنان تحت شکنجه های وحشتناک نیروهای داعشی به سر می برند.
نادیا در سخنرانی خود از کودکانی ایزدی گفت که نیروهای داعشی آ نها را به عنوان هدیه رد و بدل می کردند و از سایر کشورها تقاضای کمک دارد تا به راحتی زنان و کودکان ایزدی را در کشور خود جای دهند. وی به همین منظور نامزد دریافت جایزه نوبل امسال شد.

 اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل, داعش

 اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل, داعش

 اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل, داعش

 اخبار بین الملل,خبرهای بین الملل, داعش

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت