ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برای داشتن دکوراسیون پاییزی شیک این نکات را باید بدانید

نویسنده: علی باستانی

%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%86-%d8%af%da%a9%d9%88%d8%b1%d8%a7%d8%b3%db%8c%d9%88%d9%86-%d9%be%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%b2%db%8c-%d8%b4%db%8c%da%a9-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%86%da%a9

 

,دکوراسیون پاییزی,دکوراسیون پاییزی خانه,دکوراسیون پاییزی منزل,دکوراسیون پاییزی اتاق,دکوراسیون پاییزی,دکوراسیون با برگهای پاییزی,عکس دکوراسیون پاییزی,دکوراسیون داخلی پاییزی,تغییر دکوراسیون پاییزی خانه,دکوراسیون های پاییزی,دکوراسیون منزل پاییز

 

اکنون زمان آن رسیده است که کوسن های جنس کتان و تابستانی را کنار گذاشته و کوسن های پشمی و مخملی را جایگزین آن ها کنیم.

حتی می توانید از پارچه های اکرلیک را هم استفاده کنید البته اگر به گرمی پارچه ها ی مخملی باشند. این نوع لوازم جانبی بهترین آپشن های آسان و ارزان برای نما دادن به مبل ها می باشند. همچنین می توانید میزهای شیشه ای را برداشته و به جای آن میز یا عسلی پارچه ای قرار دهید.

 برای داشتن دکوراسیون پاییزی شیک این نکات را باید بدانید

فرش

درست است که کفپوش های سرامیکی شیک بوده و تمیز کردنشان راحت است ولی در زمستان چندان مناسب نیستند. چون وقتی با پای برهنه در زمستان روی آن راه بروید حس خوبی نخواهید داشت. پس برای اینکه هم به اتاق رنگ و رو داده باشید و هم آن را گرم و راحت کرده باشید، قالیچه ای کف آن بیندازید. اگر قالیچه کوچک است آن را زیر مبل یا تخت قرار ندهید ولی اگر بزرگ بود مانعی ندارد.

 برای داشتن دکوراسیون پاییزی شیک این نکات را باید بدانید

شومینه

اگر شومینه واقعی در داخل خانه دارید، آن را طوری طراحی کنید که خیلی به چشم بیاید. مثلا دیوار اطراف شومینه را رنگ تیره بزنید. و بالای شومینه یک آینه نصب کنید.برای روشن کردن و استفاده شومینه نیازی نیست که مدام بیرون رفته و هیزم تهیه کنید. به جای آن می توانید آن ها را در داخل خانه قرار دهید. به عنوان مثال از جعبه های سنتی، باکس های چرم مصنوعی و یا جعبه های فلزی شیک استفاده کنید. همچنین می توانید اگر قفسه کتاب دارید آن ها را در دو طرف شومینه قرار داده و هیزم ها را در داخل کمد پایین قفسه ها قرار دهید. مهمتر از همه اینکه بوی چوب قفسه ها به خانه حس طبیعت را می دهد.

 برای داشتن دکوراسیون پاییزی شیک این نکات را باید بدانید

نور

با استفاده از نور روحیه و انرژی را به خانه بیاورید. لامپ های روی سقف برای این منظور کافی نیستند. چراغ های رومیزی در خانه استفاده کنید و یا حتی می توانید چند شمع داخل جاشمعی های نقره و یا کریستال روی میز شام یا روی میز عسلی روشن کنید.

برای داشتن دکوراسیون پاییزی شیک این نکات را باید بدانید

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت