ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

برانکو و تیمی که می توانست قهرمان اروپا شود

نویسنده: احمد اعجازی

برانکو و تیمی که می توانست قهرمان اروپا شود

برانکو ایوانکوویچ,برانکو در دورهمی,برانکو و همسرش,برانکو دورهمی,برانکو مربی پرسپولیس,برانکو در برنامه دورهمی,قهرمان اروپا,قهرمان اروپا 2015,قهرمان اروپا 2014,قهرمان اروپا 2012,قهرمان اروپا ۲۰۱۵,قهرمان اروپا در سال 1991,قهرمان اروپا 2016,قهرمان اروپا در سال ۱۹۹۱,قهرمان اروپا 1986,قهرمان اروپا 2013,پرسپولیس نیوز,پرسپولیس استقلال,پرسپولیس تهران,پرسپولیس و استقلال,پرسپولیس ویکی,پرسپولیس سوراخ,پرسپولیس سپاهان 87,پرسپولیس شیراز,پرسپولیس سپاهان,پرسپولیس قهرمان میشه,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 تیر 1395

برانکو ایوانکوویچ فصلی خوب با پرسپولیس گذراند و نشان داد فوتبال روز اروپا را به خوبی می شناسد.

به گزارش خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ در لیگ پانزدهم توانست با پرسپولیس به نایب قهرمانی برسد. او تیم شانزدهم جدول را به مقام دوم رساند که از تیم قهرمان فقط دو تفاضل گل کمتر داشت. تیم برانکو با بازیکنان جوانش فوتبال خوب و رو زمین بازی می کرد. او با تیم حوانش نشان داد به خوبی فوتبال روز اروپا را می داند و می تواند با کمترین امکانات هم بهترین نتیجه را بگیرد.

سرمربی 62 ساله پرسپولیس در پس از جام جهانی 2006 که هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت، به عنوان سرمربی دیناموزاگرب انتخاب شد و توانست در سال 2007 با این تیم قهرمان کرواسی شود. در آن تیم دیناموزاگرب ایوان راکیتیچ و لوکا مودریچ حضور داشتند که در حال حاضر جزو ارکان تیم ملی کرواسی هستند.

داوور شوکر رییس فدراسیون کرواسی یکی از دوستان نزدیک برانکو است و بسیار تلاش کرد تا پروقسور را سرمربی کرواسی کند اما مافیای فوتبال این کشور کاکیچ را در راس هدایت شطرنجی پوشان شرق اروپا قرار داد. هوادران کرواسی از نتایج و نوع بازی کرواسی تحت هدایت کاکیچ راضی نیستند و در بازی با جمهوری چک در اعتراض به او مواد آتش زا به داخل زمین پرتاب کردند.

مامیچ نایب رییس فدراسیون فوتبال کرواسی و رییس باشگاه دینامو یکی از مخالفان حضور برانکو در تیم ملی کرواسی بود و او هیچگاه رابطه خوبی با برانکو نداشت. برانکو  در تیم رویایی 98 کرواسی که به مقام سوم جهان رسید به عنوان دستیار بلاژ حضور داشت. او در این سالها در حسرت سرمربیگری کروات ها ماند و به نظر می رسد پروفسور می توانست تیم پر ستاره کرواسی را به قهرمانی اروپا برساند.

تیمی که به رغم بازی شایسته اش در مصاف با پرتغال ، در اوج بدشانسی به پرتغال باخت و کنار رفت تا هموطنان کی روش پیروز مصاف با تیم ملی کشور برانکو باشند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت