ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بدعت تازه داعش؛ تغییر اوقات شرعی!

نویسنده: احمد اعجازی

اوقات شرعی جدید داعشی بر دیوار مسجد

اخبار داعش,اخبار داعش فی العراق,اخبار داعش الیوم,اخبار داعش الیوم مباشر,اخبار داعش در سوریه,اخبار داعش فی الموصل,اخبار داعش فی الاردن,اخبار داعش الان,اخبار داعش در ایران,اخبار داعش فارسی,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 04 خرداد 1395

داعش، هشدار داد ائمه جماعات و مؤذنانی که از اوقات شرعی جدید، تخطی کنند، شلاق زده می شوند.

گروه تروریستی داعش، در تازه ترین بدعت مضحک، اوقات شرعی نماز را در مناطق تحت اشغال خود تغییر داد.

به گزارش شبکه العالم، یک منبع آگاه در استان نینوا خبر داد که گروه تروریستی داعش، اوقات شرعی نماز را در سراسر مناطق تحت اشغال خود تغییر داد و به متصدیان مساجد دستور داد به اوقات شرعی جدید، پایبند باشند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به وبگاه شبکه السومریه گفت: داعش، هشدار داد ائمه جماعات و مؤذنانی که از اوقات شرعی جدید، تخطی کنند، شلاق زده می شوند.

به گفته این منبع، اوقاتِ شرعی قدیمی توسط دیوان اوقاف دولت عراق تعیین شده بود و به همین سبب، داعش، اوقات شرعی سابق را مربوط به «رافضی ها» (!!) می داند و ترجیح داد مردم، با اوقات شرعیِ مغایر با ساعت های نمازِ شیعیان، نماز بخوانند!

این منبع تاکید کرد: داعش، اوقات شرعیِ تازه را که 15 دقیقه با اوقات شرعی رسمی عراق تفاوت دارد، در میان تمام مناطق تحت اشغال خود بخشنامه و اعلام کرد.

گروه تروریستی داعش، از ماه ژوئن سال 2014، استان نینوا را اشغال کرد و ساکنان این استان، از آن زمان تاکنون در معرض انواع اعدام های جمعی به سبب تخلف از قوانین داعشی بودند. بدعت های “من درآوردی” داعش، مردم این استان را به ستوه آورده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت