ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

با هوندا سیویک هاچ‌بک 2017 آشنا شوید

نویسنده: علی باستانی

با هوندا سیویک هاچ‌بک 2017 آشنا شوید

 

هوندا سیویک هاچ بک,هوندا سیویک هاچ بک 2016,هوندا سیویک هاچ بک 2017,هوندا سیویک هاچ بک 2017,هوندا سیویک هاچ بک اسپرت,خرید هوندا سیویک هاچ بک,فروش هوندا سیویک هاچ بک,قیمت هوندا سیویک هاچ بک,هوندا سیویک هاچ بک فروشی,هوندا سیویک 2016,هوندا سیویک 2016 قیمت,هوندا سیویک 2017,هوندا سیویک 2017,هوندا سیویک فروشی,هوندا سیویک,هوندا سیویک 2017,هوندا سیفیک,هوندا سیویک 2017,هوندا سیویک ex,

 

 

هوندا سیویک (Honda Civic) از سال ۱۹۷۲ به جاده‌ها آمده. اما هر چیزی باید متناسب با زمانه‌اش تطبیق یابد. در سال ۲۰۱۱، نهمین نسل این خودرو به خاطر اتاق نه چندان زیبایش و تجربه رانندگی متوسط به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. هوندا خیلی زود به فکر ارتقای این خودرو افتاد و می‌خواست مطمئن شود که نسل دهم به سرنوشت مشابهی دچار نمی‌شود. در نتیجه هوندا سیویک هاچ‌بک جدید وارد میدان می‌شود. این خودرو با طراحی خارجی زیبا و زاویه‌دار، اتاق کاربردی و یک سیستم تعلیق کاملا مستقل برای رقابت با فولکس واگن گلف آمده است.
با اینکه، این خودرو در سری سیویک کاربردی‌ترین آنهاست، اما هوندا سخت تلاش کرده تا این هاچ‌بک جدید هم همان جذابیت‌های بصری برادرش، هوندا سیویک کوپه را داشته باشد. این یعنی هوندا سیویک جدید در قسمت عقب دو لوله اگزوز دارد، شیشه عقب آن شیب زیادی دارد و در سپر جلوی خودرو هم فلاپ‌هایی برای آیرودینامیک بهتر مشاهده می‌شود. این مدل تفاوت زیادی با ظاهر نسل قبلی دارد، اما از بعضی از زوایا مثل فولکس واگن گلف یا فورد فوکوس منسجم نیست.
 با هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷ آشنا شوید
نیروی این خودرو را یک موتور توربوشارژ ۱٫۵ لیتری و ۴ سیلندری تامین می‌کند. موتور این خودرو با دو قدرت متفاوت ارایه می‌شود. یکی ۱۷۴ اسب بخار توان خروجی و ۲۲۰ نیوتون بر متر گشتاور نیرو دارد. مدل‌های اسپورت و اسپورت تورینگ هم ۶ اسب بخار بیشتر دارند.

هوندا سیویک هاچ‌بک جدید با مجموعه‌ی کاملی از امکانات ایمنی عرضه خواهد شد که شامل هشدار برخورد، دستیاری در حفظ لاین و سیستم ترمز خودکار اورژانسی می‌شود.

هنوز هیچ سخنی از قیمت سیویک هاچ‌بک به میان نرفته، اما احتمالا نزدیک به قیمت کوپه خواهد بود که قیمت پایه‌ی آن ۱۹۰۵۰ دلار است. این خودرو هنگام پاییز وارد آمریکای شمالی می‌شود.

 با هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷ آشنا شوید
با هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷ آشنا شوید
با هوندا سیویک هاچ‌بک ۲۰۱۷ آشنا شوید

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت