ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

با تغییرات جدید فیسبوک آشنا شوید

نویسنده: علی باستانی

با تغییرات جدید فیسبوک آشنا شوید

 

تغییرات جدید فیسبوک,تغییرات جدید در فیس بوک,تغییرات فیسبوک,تغییر فیسبوک,تغییرات جدید فیسبوک,تغییرات در فیس بوک,فیسبوک,فیسبوک فارسی,فیسبوک اندروید,فیسبوک من و تو,فیسبوک ایران,فیسبوک تتلو,فیسبوک ساپورت,فیسبوک مسنجر,فیسبوک دانلود,فیسبوک فریال,

 

شبکه اجتماعی فیسبوک دست به چند تغییر جدید زده است. یکی از این تغییرات، تغییر در دکمه لایکی است که در وبسایت‌های مختلف وجود داشت. پیش از این دکمه مورد نظر لوگوی فیسبوک را درون خود داشت و حال با طراحی جدید لوگوی فیسبوک از این دکمه حذف شده است. به جای لوگوی فیسبوک علامت انگشت شصت در کادر جدید قرار گرفته است.
این شبکه اجتماعی دکمه‌های لایک و شیرش را هم برای موبایل مناسب‌تر از قبل ساخته است و به توسعه دهندگان امکان‌های گسترده‌تری برای استفاده می‌دهد.
با تغییرات جدید فیسبوک آشنا شوید
این شرکت تعدادی افزونه مرورگر کروم را هم برای اولین‌بار در تاریخ فعالیت‌اش به این شبکه اجتماعی اضافه کرده است. نام این افزونه‌ها می‌توانند کارکردشان را به خوبی توضیح دهند. یکی از آنها Share to Facebook نام دارد و دیگری با نام Save to Facebook شناخته می‌شود.
با تغییرات جدید فیسبوک آشنا شوید
همانطور که می‌توانید از طریق نام این افزونه‌ها حدس بزنید با اولین افزونه می‌توانید لینک‌های جذابی که به صورت آنلاین در وبسایت‌‌ها پیدا می‌کنید را با دوستان‌تان در فیسبوک، در گروه‌های فیسبوکی یا در یک مکالمه در مسنجر فیسبوک به اشتراک بگذارید و افزونه دوم هم امکان ذخیره‌سازی سریع هر لینکی را که بخواهید بعدا به مطالعه‌اش بپردازید برای‌تان فراهم می‌کند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت