ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

با امکان جدید تلگرام دیگر به رم و حافظه گوشی نیازی ندارید +عکس

نویسنده: احمد اعجازی

با امکان جدید تلگرام دیگر به رم و حافظه گوشی نیازی ندارید +عکس

امکانات تلگرام پلاس,امکانات تلگرام جدید,امکانات تلگرام نارنجی,امکانات تلگرام فارسی,امکانات تلگرام نسخه جدید,امکانات تلگرام سیاه,امکانات تلگرام کامپیوتر,امکانات تلگرام 3.9,امکانات تلگرام صورتی,امکانات تلگرام دسکتاپ,حافظه گوشی پر است,حافظه گوشی سامسونگ,حافظه گوشی اپل,حافظه گوشی هواوی,حافظه گوشی سامسونگ j5,حافظه گوشی اندروید,حافظه گوشی سامسونگ پر شده,حافظه گوشی کجاست,حافظه گوشی پر شده,حافظه گوشی j7,

استفاده از فضای کلود (ابری) در تلگرام

 

با گسترش ارتباطات در فضای سایبر و پیشرفت تکنولوژی نیاز روزافزونی به فضای ذخیره سازی اطلاعات احساس می شود. از این حیث گوشی تلفن به عنوان یک ابزار همراه بیشتر مورد توجه قرارگرفته تا جایی که علاوه بر فضای داخلی گوشی ، انواع کارت های حافظه جانبی و فضاهای ابری در اختیار کاربران است تا محتوای مورد نیاز خود را ذخیره کننند.
در این بین ، پیام رسان محبوب تلگرام نیز دست به کار شده و با آپدیت جدیدش امکان بارگزاری اطلاعات را در فضای کلود (ابری) فراهم کرده است تا دیگر نیازی به تهیه کارت های گران قیمت حافظه نداشته باشید.
علاوه بر این ، با ذخیره سازی از طریق این روش ، اطلاعات شما از گزند آسیب های فیزیکی مصون می ماند و در هر شرایط حتی از طریق دستگاه های دیگر مانند کامپیوتر می توانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

 

 پیام رسان تلگرام , بروزرسانی تلگرام

بارگزاری اطلاعات در فضای کلود در تلگرام

 

روش کار هم ساده است. برای استفاده از این امکان کافی است تا از سمت چپ صفحه منو را باز کرده و روی عکس “ابر” کلیک کنید. آنگاه محتوای مورد نظر را آپلود نمایید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت