ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بالیوود در خدمت توسعه گردشگری اسپانیا

نویسنده: علی باستانی

بالیوود در خدمت توسعه گردشگری اسپانیا

 

بالیوودی ها,بالیوود,بالیوودی,بالیوود فیلم,بالیوودیها فیسبوک,بالیوود پلاس,بالیوود خبر,بالیوود دانلود,بالیوود نیوز,بالیوود عکس,سینما بالیوود,سینمای بالیوود,سینمای بالیوود هند,سینمای بالیوود 2016,اخبار سینما بالیوود,سایت سینما بالیوود,سینمای بالیوود 2016,سینمایی بالیوود,زنان سینما بالیوود,بازیگران سینما بالیوود,سینما هندوستان,سینما هندوستان دانلود فیلم هندی,سینما هندوستان,سینما هندوستان دانلود,سینمای هندوستان,سینمای هندوستان,سایت سینما هندوستان,اخبار سینما هندوستان,سینمای هندوستان دانلود موذیک ویدو,

 

اسپانیا برای جذب گردشگر بیشتر از سینمای بالیوود کمک می‌گیرد.

اسپانیا قصد دارد از طریق همکاری با سینمای کشور هند، تعداد بیشتری گردشگر برای خود جذب کند. با پیشرفت روزافزون گردشگری هند و موفقیت بالیوود، مقامات اسپانیایی قصد دارند همکاری‌های خود را با سینمای این کشور افزایش دهند تا هندی‌ها جاذبه‌های گردشگری و تاریخی اسپانیا را در فیلم‌هاشان تبلیغ کنند.

اسپانیا در رده‌بندی جهانی، دومین کشور پربازید جهان است، اما حالا با جلب توجه هندی‌ها تصمیم دارد غیر از گردشگران شمال اروپا، مسافرانی از دیگر نقاط جهان همچون هند را هم به خود جذب کند. از آنجا که هند دومین کشور پرجمعیت جهان را دارد، به نظر می‌رسد این هدف‌گذاری مناسبتی باشد. هریتیک روشان از ستاره‌های مشهور بالیوودی است که راهی مادرید می‌شود تا در مراسم اعطای جوایز آکادمی فیلم‌های بین‌المللی هند حضور پیدا کند. پیش‌بینی شده این مراسم به تنهایی موجب جذب ۱۵ هزار گردشگر به پایتخت اسپانیا خواهد شد.

روشان در سال ۲۰۱۱ در فیلم «زندگی دوباره تکرار نمی‌شود» که صحنه‌هایی از آن در اسپانیا فیلمبرداری شد، ایفای نقش کرده بود. این فیلم پرفروش‌ترین اثر بالیوودی در سال ۲۰۱۱ شد. به گفته یکی از مقامات اسپانیا، نمایش این فیلم بلافاصله روی درخواست صدور ویزا برای سفر به اسپانیا تاثیر گذاشت.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت