ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

باقیمانده اسپاگتی دیشب برای ناهار امروز!

نویسنده: علی باستانی

باقیمانده اسپاگتی دیشب برای ناهار امروز!

 

اسپاگتی با سس سفید,پاستا با سس سفید و قارچ,پاستا با سس سفید و مرغ,ماکارونی با سس سفید و قارچ,ماکارونی با سس سفید,ماکارونی با سس سفید و مرغ,پاستا با سس سفید و میگو,پاستا با سس سفید و گوشت,ماکارونی با سس سفید و پنیر پیتزا,پاستا با سس سفید و پنیر پیتزا,اسپاگتی بلونز,اسپاگتی بلونز,سس اسپاگتی بولونز,اسپاگتی با سس بلونز,طرز تهیه اسپاگتی بلونز,اسپاگتی با سس بلونز,دستور پخت اسپاگتی بلونز,طرز پخت اسپاگتی بلونز,روش تهیه اسپاگتی بلونز,اسپاگتی پرنده,اسپاگتی پرنده,هیولای اسپاگتی پرنده، خدای جهان,هیولای اسپاگتی پرنده ویکی,هیولای اسپاگتی پرنده,دین اسپاگتی پرنده,هیولای اسپاگتی پرنده,کتاب هیولای اسپاگتی پرنده,اسپاگتی با اسفناج,اسپاگتی با اسفناج,اسپاگتی با سس اسفناج,طرز تهیه اسپاگتی با اسفناج,اسپاگتی اسکواش,اسپاگتی اسکواش,اسپاگتی در هشت دقیقه,اسپاگتی در هشت دقیقه دانلود,اسپاگتی در هشت دقیقه بازیگران,اسپاگتی در هشت دقیقه فیلم,اسپاگتی در هشت دقیقه اپارات,اسپاگتی در هشت دقیقه رامبد جوان,فیلم کامل اسپاگتی در هشت دقیقه,دانلود اسپاگتی در هشت دقیقه,اسپاگتی در هشت دقیقه,دانلود فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه,اسپاگتی ایتالیایی,اسپاگتی ایتالیایی,سس اسپاگتی ایتالیایی,طرزتهیه اسپاگتی ایتالیایی,طرز پخت اسپاگتی ایتالیایی,دستور پخت اسپاگتی ایتالیایی,روش پخت اسپاگتی ایتالیایی,اسپاگتی به سبک ایتالیایی,کوکوی اسپاگتی ایتالیایی,آموزش اسپاگتی ایتالیایی,اسپاگتی با سس آلفردو,پاستا با سس آلفردو,پاستا با سس آلفردو و مرغ,پاستا با سس آلفردو و قارچ,پاستا با سس آلفردو مرغ,پاستا با سس آلفردو شف طیبه,پاستا با سس آلفردو میگو,پاستا با سس آلفردو و گوشت,پاستا پنه با سس آلفردو,آموزش پاستا با سس آلفردو,اسپاگتی با مرغ,اسپاگتی با مرغ چرخ کرده,اسپاگتی با مرغ و قارچ,اسپاگتی با فیله مرغ,اسپاگتی با سس مرغ,طرز تهیه اسپاگتی با مرغ,دستور پخت اسپاگتی با مرغ,طرز تهیه اسپاگتی با مرغ,طرز پخت اسپاگتی با مرغ,طرز تهیه ی اسپاگتی با مرغ

 

 

گر از غذای ناهار یا از شب قبل کمی اسپاگتی باقی مانده است، با آن یک غذای خوشمزه و هیجان انگیز درست کنید؛ غذایی که با یک چشم بر هم زدن آماده می شود.

مواد لازم برای 4 نفر

  • 2 عدد بادمجان بزرگ
  • 2 پیمانه اسپاگتی پخته
  • 2 /1 1 پیمانه سس قرمز
  • روغن به میزان لازم
  • 1 پیمانه پنیر پارمسان رنده شده
  • 2 ق س جعفری خرد شده
  • 1 ق س ریحان خرد شده
  • روغن زیتون مقداری

طرز تهیه:

1.  بادمجان‌ها را خوب بشویید، سپس با یک چاقوی تمیز پوست روی بادمجان را بگیرید. سر بادمجان را جدا کنید. حالا بادمجان را به‌صورت نوارهای باریک برش بزنید.

2. مقداری روغن داخل یک تابه مناسب بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید. حالا ورقه‌های بادمجان را داخل تابه سرخ کنید. دقت کنید که دو طرف ورقه‌ها باید خوب سرخ شوند.

3.  فر را با دمای 180 درجه سانتی‌گراد روشن کنید. در یک ظرف اسپاگتی پخته را با سس قرمز مخلوط کرده و آن را روی حرارت قرار دهید تا گرم شوند، سپس آن را از روی حرارت بردارید.

4.  حال رول‌ها را آماده کنید ، بدین صورت که روی هرکدام از تکه‌های بادمجان مقداری اسپاگتی بریزید، سپس روی آنها 1 قاشق سوپخوری پنیر رنده شده بریزید. بادمجان‌ها را به‌دقت لوله کنید. به کمک خلال‌دندان رول‌ها را محکم کنید. رول‌ها را داخل سینی فر بچینید. مقداری پنیر روی هرکدام از رول‌ها بریزید. سینی را به مدت 5 تا 8 دقیقه داخل فر قرار دهید.

5.  بعدازآنکه رول‌ها را از فر درآوردید، مقداری روغن‌زیتون روی آنها بریزید و با جعفری و ریحان تازه سرو کنید.

برچسب ها : آموزش اسپاگتی ایتالیایی،آموزش پاستا با سس آلفردو،اسپاگتي اسكواش،اسپاگتي ايتاليايي،اسپاگتي با اسفناج،اسپاگتي با سس بلونز،اسپاگتي با فيله مرغ،اسپاگتي بلونز،اسپاگتي پرنده،اسپاگتی اسکواش،اسپاگتی ایتالیایی،اسپاگتی با اسفناج،اسپاگتی با سس آلفردو،اسپاگتی با سس اسفناج،اسپاگتی با سس بلونز،اسپاگتی با سس سفید،اسپاگتی با سس مرغ،اسپاگتی با مرغ،اسپاگتی با مرغ چرخ کرده،اسپاگتی با مرغ و قارچ،اسپاگتی بلونز،اسپاگتی به سبک ایتالیایی،اسپاگتی پرنده،اسپاگتی در هشت دقيقه،اسپاگتی در هشت دقیقه،اسپاگتی در هشت دقیقه اپارات،اسپاگتی در هشت دقیقه بازیگران،اسپاگتی در هشت دقیقه دانلود،اسپاگتی در هشت دقیقه رامبد جوان،اسپاگتی در هشت دقیقه فیلم،پاستا با سس آلفردو،پاستا با سس آلفردو شف طیبه،پاستا با سس آلفردو مرغ،پاستا با سس آلفردو میگو،پاستا با سس آلفردو و قارچ،پاستا با سس آلفردو و گوشت،پاستا با سس آلفردو و مرغ،پاستا با سس سفید و پنیر پیتزا،پاستا با سس سفید و قارچ،پاستا با سس سفید و گوشت،پاستا با سس سفید و مرغ،پاستا با سس سفید و میگو،پاستا پنه با سس آلفردو،دانلود اسپاگتي در هشت دقيقه،دانلود فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه،دستور پخت اسپاگتی ایتالیایی،دستور پخت اسپاگتی با مرغ،دستور پخت اسپاگتی بلونز،دین اسپاگتی پرنده،روش پخت اسپاگتی ایتالیایی،روش تهیه اسپاگتی بلونز،سس اسپاگتی ایتالیایی،سس اسپاگتی بولونز،طرز پخت اسپاگتی ایتالیایی،طرز پخت اسپاگتی با مرغ،طرز پخت اسپاگتی بلونز،طرز تهيه اسپاگتي با مرغ،طرز تهيه اسپاگتي بلونز،طرز تهیه اسپاگتی با اسفناج،طرز تهیه اسپاگتی با مرغ،طرز تهیه ی اسپاگتی با مرغ،طرزتهیه اسپاگتی ایتالیایی،فیلم کامل اسپاگتی در هشت دقیقه،کتاب هیولای اسپاگتی پرنده،کوکوی اسپاگتی ایتالیایی،ماكارونی با سس سفید،ماکارونی با سس سفید و پنیر پیتزا،ماکارونی با سس سفید و قارچ،ماکارونی با سس سفید و مرغ،هيولای اسپاگتی پرنده،هیولای اسپاگتی پرنده،هیولای اسپاگتی پرنده ویکی،هیولای اسپاگتی پرنده، خدای جهان

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت