ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بازی «نجات خونین خرمشهر» ساخته می شود

نویسنده: علی باستانی

بازی «نجات خونین خرمشهر» ساخته می شود

 

بازی خرمشهر,بازی نبرد خرمشهر,دانلود بازی خرمشهر,بازی جنگ خرمشهر,بازی عملیات خرمشهر,بازی های محلی خرمشهر,بازی مقاومت خرمشهر,بازی فتح خرمشهر,بازی آزادسازی خرمشهر,بازی محلی خرمشهر,

 
پس از عرضه موفقیت‌آمیز بازی موبایلی «هشتمین حمله» و استقبال خوب مخاطبین، اخیرا نسخه دوم این بازی با نام هشتمین حمله ۲ (نجات خونین شهر) تولید و عرضه شده است.

به نقل از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هشتمین حمله ۲ همچون نسخه اول خود برای دستگاه‌های اندرویدی تهیه و در بازار داخل عرضه شده است که بهبودهای قابل تحسینی در بخش‌های مختلف از جمله گیم‌پلی، گرافیک و طراحی بازی به همراه دارد.

داستان به دفاع برای جلوگیری از سقوط خرمشهر در جنگ تحمیلی اشاره دارد و مخاطب در این نسخه باید با نیروهای بعثی مبارزه کرده و با مشغول نگه داشتن آن‌ها فرصت بیشتری برای نیروهای خودی خریداری کند.

بازی دست‌خوش تغییرات بنیادین دیگری نیز شده است. در این نسخه پیشرفت بازیکن در بازی معنی‌دار شده است، اضافه شدن سلاح‌های جدید که هرکدام از آن‌ها قدرت، دقت و استفاده‌های متفاوتی دارند و با پیشرفت بازیکن باز خواهند شد همراه با هوش مصنوعی بهبود یافته دشمنان به جذابیت بازی افزوده است.

هشتمین حمله ۲ هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌ دیجیتالی کافه‌بازار قابل دریافت است.
بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی برسام دنبال کنید.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت