ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بازیگر هالیوودی در تظاهرات مقابله با ایدز

نویسنده: علی باستانی

بازیگر هالیوودی در تظاهرات مقابله با ایدز

 

بازیگر هالیوودی فیلم شیکاگو,بازیگر هالیوودی,بازیگر هالیوودی که مسلمان شد,بازیگر هالیوودی زن,بازیگران هالیوودی,بازیگران هالیوودی بدون ارایش,بازیگران هالیوودی و همسرانشان,بازیگران هالیوودی ایرانی,بازیگران هالیوودی روی فرش قرمز,بازیگران هالیوودی که مسلمان شدند,مقابله با ایدز,راههای مقابله با ایدز,راه مقابله با ایدز,راهای مقابله با ایدز,داروهای مقابله با ایدز,روش مقابله با ایدز,مقابله با بیماری ایدز,راههای مقابله با بیماری ایدز,راهکارهای مقابله با ایدز,داروی مقابله با ایدز,

 

خواننده و بازیگر آمریکایی در شهر دوربان راهپیمایی کرد که در آن مادربزرگ‌هایی که کودکان یتیم شده به خاطر ایدز را بزرگ می‌کنند هم شرکت داشتند.
به نقل از گاردین، کویین لطیفا خواننده و بازیگر آمریکایی روز شنبه به راهپیمایی‌های ضد ایدز در شهر دوربان واقع در کشور آفریقای جنوبی پیوست؛ جایی که مادربزرگ‌هایی که کودکان یتیم شده به دلیل ایدز را بزرگ می کنند هم به خیابان ها زده بودند.

در حالی که این شهر ساحلی آماده میزبانی از یک کنفرانس جهانی ایدز در روز دوشنبه می‌شد، حدود هزار مادربزرگ بنرهایی را بالا گرفتند که روی شان نوشته شده بود «من اهمیت می‌دهم، تو چی؟» تا بتوانند به هدف شان توجه بیشتری جذب کنند. تاندیسوا اندوولای 63 ساله از منطقه ایسترن کیپ که تا به حال دو دختر خود را به خاطر ایدز از دست داده و حالا از هشت نوه اش مراقبت می کند، گفت: «زندگی برای ما مادربزرگ ها خیلی سخت است. من باید از تمام این کودکان مواظبت کنم و کسی به من کمک نمی کند. من نیاز قدرتمندی حس کردم تا به اینجا بیایم و گرفتاری ام را با زنان مسن دیگری مثل من از سراسر آفریقای جنوبی به اشتراک بگذارم». اواخر همان روز یک راهمپیایی دیگر تحت عنوان «به قول هایتان عمل کنید» برگزار شد و این بار جوانان بسیاری را در خیابان های دوربان گرد هم آورد. کویین لطیفا و ارون موتسوالدی، وزیر سلامت آفریقای جنوبی به آن ها ملحق شدند.

آفریقای جنوبی به شدت تحت تاثیر ایدز قرار دارد و با استناد به یونیسف، سازمان کودکان اتحادیه اروپا، تا به حال دو میلیون کودک به خاطر این بیماری والدین خود را از دست داده‌اند.

پرنس هری بریتانیا و التون جان خواننده پاپ این کشور از جمله چهره‌های مهمان شناخته شده ای هستند که قرار است در اجتماع پنج روزه «ایدز 2016» در دوربان صحبت کنند. حدود 18 هزار دانشمند، کمپینر، اهداکننده و قانون گذار به آن ها ملحق می شوند تا درباره مقابله با بیماری فراگیری صحبت کنند که در 35 سال گذشته جان بیش از 30 میلیون انسان را گرفته است.

خود پرنس هری روز پنج شنبه یک تست اچ آی وی داد تا آگاهی نسبت به راه های مقابله با این ویروس مرگبار را افزایش دهد. این عضو 31 ساله خاندان سلطنتی بریتانیا تا به حال افزایش آگاهی درباره مسایل مرتبط با اچ آی وی و ایدز را به بخش قابل توجهی از کارهای عمومی اش بدل کرده و تلاش های مادر فقیدش دایانا، پرنسس ولز را ادامه می دهد. نتیجه تست هری منفی بود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت