ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بازیگر نقش گلرخ در سریال از یاد رفته اعتقادی به جراحی زیبایی ندارد

نویسنده: علی باستانی

k6yimb3vrp290z1psg3g

 

,سریال از یاد رفته,سریال از یاد رفته قسمت 22,سریال از یاد رفته قسمت 1,سریال از یاد رفته قسمت اخر,سریال از یاد رفته قسمت 15,سریال از یاد رفته قسمت 20,سریال از یاد رفته قسمت 9,سریال از یاد رفته قسمت 21,سریال از یاد رفته قسمت 5,سریال از یاد رفته قسمت 19,سریال از یاد رفته قسمت 13,سریال از یاد رفته قسمت 14,سریال از یاد رفته قسمت 12,سریال از یاد رفته قسمت 10,سریال از یاد رفته قسمت 11,سریال از یاد رفته قسمت اول,دانلود سریال از یاد رفته قسمت 16,قسمت اخر سریال از یاد رفته,دانلود سریال از یاد رفته قسمت اخر,اخرین قسمت سریال از یاد رفته,خلاصه قسمت اخر سریال از یاد رفته,دانلود اخرین قسمت سریال از یاد رفته,دانلود رایگان اخرین قسمت سریال از یاد رفته,دانلود قسمت 15 سریال از یاد رفته,دانلود قسمت 20 سریال از یاد رفته,دانلود سریال از یاد رفته قسمت 21

 

*** صورت طبیعی زیبایی خود را دارد

بازیگر نقش «گلرخ» در سریال «از یاد رفته»، همچنین درخصوص اینکه بازیگران معمولا بعد از سریال دومی‌شان چهره‌اشان به طور کلی تغییر می‌کنند، تصریح کرد: در جایگاهی نیستم که در این باره قضاوت کنم، چون که در دل کسی نیستم ولی فکر می‌کنم صورت طبیعی زیبایی خود را دارد؛ مگر اینکه شرایط خاصی باشد که زندگی برای افراد سخت شده باشد که افراد به طرف جراحی‌های زیبایی بروند.

خداوردی که شب گذشته در برنامه «کافه سوال» حاضر شده بود، در بخشی از صحبت‌هایش درباره‌ی بالا رفتن آمار جراحی‌های زیبایی در میان بازیگران، تاکید کرد: معتقدم اگر بازیگر قدر جایگاهش را بداند و احساس رضایت کند و برای کار و حرفه‌اش زحمت کشیده باشد، احساس ضعف و نیاز نمی‌کند. مگر حتما باید چهره عروسکی باشد؟

وی یادآور شد: در حال حاضر نسل جوان ما خیلی به سمت جراحی‌های زیبایی رفته‌اند و فکر می‌کنند که این کار واجب است.

 

*** موج رایج صورت‌های عروسکی از زبان خداوردی …

این بازیگر سینما و تلویزیون در بخشی دیگر از صحبت‌هایش درباره‌ی اینکه در حال حاضر موج رایج صورت‌های عروسکی در سینما و تلویزیون به راه افتاده است. آیا این اتفاق حضور امثال شما را کمرنگ‌تر می‌کند؟ گفت: اصلا این مساله را احساس نکردم؛ چرا که هر کسی جایگاه و ارزش کاری خودش را دارد و می‌تواند به مرور جایگاه خودش را حفظ کند. تاکنون در این زمینه هیچ ناراحتی نداشتم و معتقدم اگر انسانیت، صداقت و قدردانی در کار باشد همه چیز خوب است.

***

در بخشی دیگر از برنامه‌ی شامگاه گذشته برنامه «کافه سوال» دکتر سید مجید کاظمی – متخصص گوش، حلق و بینی – درباره سخت نفس کشیدن افرادی که بینی‌هایشان را عمل کرد‌ه‌اند و در عین حال حس بویایی‌شان را از دست داده‌اند، توضیح داد: مهم‌ترین نقش بینی تنها زیبایی نیست بلکه نقش فیزیولوژی و راحت نفس کشیدن است. مساله دیگری که مربوط به بینی‌های عمل کرده می‌شود بحث بویایی است که خیلی مهم است. افرادی که بعد از عمل بینی، بویایی‌شان را به طور کامل از دست می‌دهند، معضل بزرگی دارند و همواره خطرات زیادی در پی خواهند داشت؛ بنابراین برای یک جراحی زیبایی خوب بینی، حفظ مخاط طبیعی ضروری است.

وی اضافه کرد: بیمارانی به ما مراجعه می‌کنند که بینی‌های عروسکی دارند اما شب‌ها هنگام خواب با سختی مواجه می‌شوند و نفس‌ کشیدنشان خیلی مشکل می‌شود.

سپس سپیده خداوردی از این متخصص پرسید، آیا تاکنون به افرادی که برای عمل جراحی بینی به شما مراجعه کرده‌اند، گفته‌اید که نیازی به عمل ندارند و به نوعی به آنها هشدار بدهید؟

دکتر کاظمی در پاسخ به این پرسش گفت: صد درصد همین طور است که ما همیشه به بیمارانی که واقعا نیاز به عمل جراحی ندارند هشدار می‌دهیم و آنها را آگاه می‌کنیم.

این متخصص در بخش پایانی برنامه «کافه سوال» درخصوص دستگا‌های کوچک کننده بینی‌ که این روزها تبلیغات زیادی از آنها می‌بینیم، بیان کرد: کسانی که با بینی‌هایی که ساختار غضروفی و استخوانی دارند، آشنا هستند می‌دانند که امکانی برای کوچک کردن بینی از طریق این دستگاه‌ها وجود ندارد و این تبلیغات به نوعی شارلاتانیسم زیبایی است.

***

در پایان برنامه «کافه سوال» سپیده خداوردی با اشاره به جدیدترین کارهای سینمایی و تلویزیونی‌اش اعلام کرد: در حال حاضر مشغول بازی در سریال «آوای باران» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده هستم؛ ضمن اینکه یک کار سینمایی هم با آقای فروتن دارم.

برچسب ها : آخرين قسمت سريال از ياد رفته،آخرین قسمت سریال از یاد رفته،اخرین قسمت سریال از یاد رفته،از ياد رفته 1349،از ياد رفته 20،از یاد رفته،از یاد رفته 13،از یاد رفته ام من،از یاد رفته فیس بوک،از یاد رفته قسمت 1،از یاد رفته قسمت 14،از یاد رفته قسمت 17،از یاد رفته قسمت 18،از یاد رفته قسمت 19،از یاد رفته قسمت 20،از یاد رفته قسمت 22،از یاد رفته قسمت آخر،بازیگر نقش گلرخ،بازیگر نقش گلرخ پایتخت،بازیگر نقش گلرخ در از یاد رفته،بازیگر نقش گلرخ در پایتخت،بازیگر نقش گلرخ در پایتخت 1،بازیگر نقش گلرخ در سریال پایتخت،خلاصه قسمت اخر سریال از یاد رفته،دانلود آخرین قسمت از یاد رفته،دانلود آخرین قسمت سریال از یاد رفته،دانلود اخرین قسمت سریال از یاد رفته،دانلود رایگان اخرین قسمت سریال از یاد رفته،دانلود سریال از یاد رفته قسمت 16،دانلود سریال از یاد رفته قسمت 21،دانلود سریال از یاد رفته قسمت آخر،دانلود سریال از یاد رفته قسمت اخر،دانلود فیلم از یاد رفته قسمت آخر،دانلود قسمت 15 سریال از یاد رفته،دانلود قسمت 20 سریال از یاد رفته،دانلود قسمت آخر از یاد رفته،دانلود قسمت آخر سریال از یاد رفته با لینک مستقیم،سریال از یاد رفته،سریال از یاد رفته قسمت 1،سریال از یاد رفته قسمت 10،سریال از یاد رفته قسمت 11،سریال از یاد رفته قسمت 12،سریال از یاد رفته قسمت 13،سریال از یاد رفته قسمت 14،سریال از یاد رفته قسمت 15،سریال از یاد رفته قسمت 19،سریال از یاد رفته قسمت 20،سریال از یاد رفته قسمت 21،سریال از یاد رفته قسمت 22،سریال از یاد رفته قسمت 5،سریال از یاد رفته قسمت 9،سریال از یاد رفته قسمت آخر،سریال از یاد رفته قسمت اخر،سریال از یاد رفته قسمت اول،عکس بازیگر نقش گلرخ،فاطمه صادقی بازیگر نقش گلرخ،قسمت اخر سريال از ياد رفته،قسمت سریال ازیاد رفته،من اهل این قبیله از یاد رفته ام،من که از یاد تمام آشنایان رفته ام

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت