ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بازیگر «معمای شاه»: امیدوارم به گدایی نیفتیم!

نویسنده: علی باستانی

بازیگر «معمای شاه» امیدوارم به گدایی نیفتیم!

 

,بازیگر معمای شاه,بازیگر معمای شاه به جم پیوست,بازیگر معمای شاه نقش شاه,بازیگر معمای شاه در جم,بازیگر معمای شاه مدل امریکا شد,بازیگر معمای شاه مدل شد,بازیگران معمای شاه,بازیگران معمای شاه,بازیگران فیلم معمای شاه,بازیگران سریال معمای شاه,بازیگر نقش شاه در معمای شاه,بازیگر نقش شاه در سریال معمای شاه,بازیگر نقش شاه در فیلم معمای شاه,اسامی بازیگران معمای شاه,گریم بازیگران معمای شاه,بازیگران سریال معما شاه,مصاحبه با بازیگران معمای شاه,عکس بازیگران سریال معمای شاه,اسامی بازیگران سریال معمای شاه,بازیگران سریال معمای شاه,عکس بازیگران فیلم معمای شاه,عکسهای بازیگران سریال معمای شاه,نام بازیگران سریال معمای شاه,اسامی بازیگران فیلم معمای شاه,تصاویر بازیگران سریال معمای شاه,بازیگران مجموعه معمای شاه,بازیگران زن سریال معمای شاه

 

کاظم افرندنیا گفت: امیدوارم روزی به گدایی نیفتیم، متأسفانه هنرمندانی می‌شناسم که امروز به گدایی افتاده‌اند چرا که همه چیز به گروه‌های مافیایی محدود شده است.
کاظم افرندنیا بازیگر سینما و تلویزیون اظهار داشت: متأسفانه در حال حاضر در هیچ فیلم یا سریالی بازی نمی‌کنم. شرایط بسیار عجیب شده به طوریکه پیش از عید با من برای بازی در مجموعه‌ای صحبت شد اما دیگر خبری از تهیه‌کننده و کارگردان آن اثر نشد.

افرندنیا خاطرنشان کرد: حتی برای بازی در مجموعه‌ای به کارگردانی سیامک خواجه‌وند نیز صحبت‌هایمان به قطعیت رسید اما با وجود اینکه ساخت این مجموعه شروع شده هنوز بازی من شروع نشده است.

وی افزود: بسیاری از بازیگران با تکیه بر مافیایی که در تلویزیون و سینما به وجود آمده مشغول کار هستند و بخش اعظمی از بازیگران بیکار شده‌اند. دلم از این مسائل پر است و اگر بتوانم روزی در برابر همه اینها می‌ایستم.

این بازیگر تصریح کرد: تلویزیون دچار فساد مالی شده و به بهانه نبود بودجه آثار ضعیف تولید می‌کند. من در این سالها فقط در «معمای شاه» نقش تیمسار طوفانیان را بازی کردم که حدوداً پس از سه سال ۴ سکانس این روزها بازی خواهم داشت که البته پس از ۳ یا ۴ ماه هنوز برای بازی در این مجموعه با من صحبت دیگری نشده است.

بازیگر مجموعه «ستایش ۲» اظهار داشت: در تلویزیون همه چیز به پول برمی‌گردد و متأسفانه بی پولی این وضعیت را برای تلویزیون به وجود آورده که اکثر مردم به فیلم‌ها و سریال‌های خارجی روی آورده‌اند. من نیز خود را بیشتر با فیلم‌ها و سریال‌های خارجی سرگرم می‌کنم تا حداقل دلم برای وقتی که تلف کرده‌ام نسوزد، به همین دلیل اصلاً تلویزیون نمی‌بینم.

افرندنیا خاطرنشان کرد: انتظاری از مسئولان ندارم و اصلاً آنها را نمی‌شناسم. بهتر است مسئولان همینطور بیشتر به فکر این باشند که جایگاه خود را حفظ کنند. امیدوارم روزی همه آنهایی که به خواب رفته‌اند از خواب بیدار شده و وضعیت سینما و تلویزیون ما را ببینند و به نجات آن فکر کنند.

وی تصریح کرد: روحیه هنرمندان با مسائلی مثل مسائل مافیایی سازگار نیست و کار ما یک کار لطیف است که خیلی چیزها باید در آن رعایت شود. با وجود اینکه حدود نیم قرن است که کار می کنم در حال حاضر ۳ ماه است که نتوانسته‌ام اجاره خانه‌ام را بدهم.

این بازیگر اظهار داشت: امیدوارم که مسئولان نگذارند که وضعیت از این بدتر شود. بسیاری از بازیگران وضعیت امروز من را دارند و با زحمت فراوان جوانی‌شان را در راه هنر و سینما گذاشته‌‌اند اما امروز در بحران بدی به سر می‌برند.

افرندنیا در پایان تصریح کرد: امیدوارم روزی به گدایی نیفتیم، متأسفانه هنرمندانی می‌شناسم که امروز به گدایی افتاده‌اند چرا که همه چیز به گروه‌های مافیایی محدود شده است.

گفتنی است کاظم افرندنیا در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی متعددی از جمله مجموعه‌های تلویزیونی «گل‌های آفتابگردان»، «خواب و بیدار» و «خانه‌ای در تاریکی» و فیلم‌های سینمایی «خاک و آتش»، «سگ کشی» و «مردی در آینه» ایفای نقش کرده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت