ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

بازیگر «زمانه» هم راهی GEM شد

نویسنده: احمد اعجازی

بازیگر «زمانه» هم راهی GEM شد

سارا باهنر,عکس سارا باهنر,بیوگرافی سارا باهنر,فیلم زمانه اپارات,فیلم زمانه بازیگران,فیلم زمانه دیوانه,فیلم زمانه شبکه 3,فیلم زمانه قسمت اخر,فیلم زمانه گلزار,فیلم زمانه محمد رضا گلزار,فیلم زمانه,فیلم زمانه,فیلم زمانه قسمت اخر,پیوستن به شبکه جم,پیوستن به شبکه های واسطه گری,پیوستن به شبکه های تلگرام,پیوستن به شبکه شتاب,پیوستن موسسه کوثر به شبکه شتاب,

تاریخ انتشار : یکشنبه, 20 تیر 1395

در ادامه‌ی موج پیوستن بازیگران سینما و تلویزیون به شبکه‌ی «جم»، «سارا باهنر» هنرمند تئاتر، تلویزیون و سینما نیز به این شبکه پیوسته است.

هفت هنر- سارا باهنر را پیش از این در سریال «زمانه» به کارگردانی حسن فتحی دیده بودیم و تله‌فیلم‌های «پیله‌‌سرا»، «یک دماغ نا‌قابل»، «بی‌خوابی شیرین»، «ایلیا در سرزمین غول‌ها» و … نیز بازی کرده بود.

 

خانم باهنر در فیلم سینمایی «شکاف» به کارگردانی «کیارش اسدی‌زاده» و تئاتر «قصه‌های از هر نظر سیاسی» نیز ایفای نقش کرده بود. وی متولد ۱۹ شهریور ۱۳۶۳ در تهران و دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشکده هنر و معماری تهران است. گفته می‌شود که هم اکنون در برابر دوربین «احمد گرشاسبی» در فیلم «ملاقات در مه» برای شبکه جم حاضر شده است.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت