ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

باد و رگبار و احتمال سیل در شمال غرب کشور/طوفان شن در زابل

نویسنده: احمد اعجازی

باد و رگبار و احتمال سیل در شمال غرب کشور/طوفان شن در زابل

وضعیت آب و هوا,وضعیت آب و هوای تهران,وضعیت آب و هوای کابل,وضعیت آب و هوای کرج,وضعیت آب و هوای ایران,وضعیت آب و هوای جاده هراز,وضعیت آب و هوای اصفهان,وضعیت آب و هوای مشهد,وضعیت آب و هوای قزوین,وضعیت آب و هوا در چند روز آینده,وضعیت آب و هوا تهران,وضعیت آب و هوا مشهد,وضعیت آب و هوا در چند روز آینده,وضعیت آب و هوا شیراز,وضعیت آب و هوا کابل,وضعیت آب و هوا مازندران,وضعیت آب و هوا اصفهان,وضعیت آب و هوا کرج,وضعیت آب و هوا ارومیه,وضعیت آب و هوا افغانستان,طوفان شن,طوفان شن طبس,طوفان شن در تهران,طوفان شن در کربلا,طوفان شن کربلا,طوفان شن در طبس,طوفان شن در اهواز,طوفان شن در عراق,طوفان شن امروز تهران,طوفان شن طبس امریکا,

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 02 تیر 1395

مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در روزهای آینده شاهد ناپایداری هوا در شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و سواحل جنوبی دریای خزر و همچنین طوفان شن در زابل خواهیم بود.

احد وظیفه در گفتگو با مهر با بیان این مطلب گفت: بر اساس تحلیل داده های هواشناسی، بعد از ظهر امروز با تشدید ناپایداری جوی در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل رگبار باران و رعدوبرق گاهی با وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

وی افزود: با این شرایط در برخی نقاط احتمال وقوع تگرگ و آبگرفتگی معابر وجود دارد. بنابراین توصیه می‌شود اقدامات لازم برای کاهش خسارت در نظر گرفته شود.

مدیر‌کل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: همچنین طی ۳ روز آینده وزش باد در نوار مرزی شرق کشور بویژه  منطقه زابل شدید خواهد بود که شب هنگام سرعت باد افزایش نیز می‌یابد و موجب توفان شن یا گردوخاک در منطقه خواهد شد.

وظیفه گفت: توصیه می شود برای تردد در جاده‌های کویری منطقه اقدامات احتمالی لازم بکار گرفته شود.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت