ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

این مکان ها ارزش یک بار دیدن را دارند؟

نویسنده: علی باستانی

%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%85%da%a9%d8%a7%d9%86-%d9%87%d8%a7-%d8%a7%d8%b1%d8%b2%d8%b4-%db%8c%da%a9-%d8%a8%d8%a7%d8%b1-%d8%af%db%8c%d8%af%d9%86-%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%86%d8%af%d8%9f2

 

,مکانهای دیدنی تهران,مکانهای دیدنی تهران,مکانهای دیدنی تهران با آدرس,مکانهای دیدنی تهران بزرگ,مکانهای دیدنی تهران,مکانهای دیدنی تهران در نوروز,مکانهای دیدنی تهران به زبان انگلیسی,مکانهای دیدنی تهران در شب,مکانهای دیدنی تهران در زمستان,مکانهای دیدنی تهران در ایام نوروز,مکانهای دیدنی تفلیس,مکانهای دیدنی تفلیس گرجستان,مناطق دیدنی تفلیس,اماکن دیدنی تفلیس,مکانهای دیدنی گرجستان,مکانهای دیدنی شهر تفلیس,مکانهای دیدنی در تفلیس,مکانهای دیدنی و تفریحی تفلیس,مکانهای دیدنی استانبول,مکانهای دیدنی استانبول ترکیه,مکانهای دیدنی استانبول ترکیه,مکانهای دیدنی استانبول روی نقشه,مکانهای دیدنی استانبول,مکانهای دیدنی استانبول با آدرس,جاهای دیدنی استانبول با عکس,مناطق دیدنی استانبول,جاهای دیدنی استانبول با آدرس,مناطق دیدنی استانبول ترکیه,مکانهای دیدنی باتومی,مکانهای دیدنی باتومی,جاهای دیدنی باتومی,مناطق دیدنی باتومی,جاهای دیدنی باتومی در گرجستان,اماکن دیدنی باتومی,مکانهای دیدنی ارمنستان,مکانهای دیدنی ارمنستان ایروان,مکانهای دیدنی ارمنستان,جاهای دیدنی ارمنستان با عکس,مناطق دیدنی ارمنستان,جاهای دیدنی ارمنستان-ایروان,مکانهای دیدنی کشور ارمنستان,تصاویر+مکانهای دیدنی ارمنستان,مکانهای دیدنی در ارمنستان,عکس مکانهای دیدنی ارمنستان,مکانهای دیدنی تبریز,مکانهای دیدنی تبریز Pdf,مکانهای دیدنی تبریز,جاهای دیدنی تبریز همراه با عکس,جاهای دیدنی تبریز عکس,جاهای دیدنی تبریز با ادرس,جاهای دیدنی تبریز با عکس,جاهای دیدنی تبریز کندوان,جاهای دیدنی تبریز و حومه,جاهای دیدنی تبریز کجاست؟,مکانهای دیدنی مشهد,مکانهای دیدنی مشهد مقدس,مکانهای دیدنی مشهد,مکانهای دیدنی مشهد مقدس,مکانهای دیدنی مشهد با آدرس,مکانهای دیدنی مشهد,مکانهای دیدنی مشهد همراه با آدرس,مکانها دیدنی مشهد,جاهای دیدنی مشهد,جاهای دیدنی مشهد مقدس,مکانهای دیدنی شیراز,مکانهای دیدنی شیراز+آدرس,مکانهای دیدنی شیراز با عکس,مکانهای دیدنی شیراز با آدرس,مکانهای دیدنی شیراز عکس,مکانها دیدنی شیراز,مکانهای دیدنی شیراز,جاهای دیدنی شیراز با عکس,جاهای دیدنی شیراز عکس,جاهای دیدنی شیراز همراه با آدرس,مکانهای دیدنی باکو,مکانهای دیدنی باکو آذربایجان,مکانهای دیدنی باکو,جاهای دیدنی باکو,مناطق دیدنی باکو,اماکن دیدنی باکو,جاهای دیدنی باکو عکس,مکانهای دیدنی شهر باکو,مکانهای دیدنی پاریس,جاهای دیدنی پاریس با عکس,مکانهای دیدنی شهر پاریس,مکانهای دیدنی در پاریس,آدرس مکانهای دیدنی پاریس,عکسهای مکانهای دیدنی پاریس,مکانهای دیدنی و تفریحی پاریس,جاهای دیدنی پاریس به زبان انگلیسی,عکس مکانهای دیدنی پاریس

 

برخلاف باور درصد بالایی از مردم، سفر تنها به معنای بازدید از مکان های شناخته شده و مورد پسند عموم نیست بلکه بهتر است همچون فرصتی ویژه برای جست و جوی نقاط خارق العاده و هیجان انگیز دنیا، به آن نگاه شود.
از این رو لیستی از مکان هایی که کمتر مورد بازدید قرار می گیرند را ارائه می کنیم، دسته ای از این ها ممکن است مناظر طبیعی باشند و یا ساخته ی دست بشر و حتی دیدنی های پنهان. لازم به ذکر است که محل های اشاره شده در این لیست از گزارشی به نقل از TripAdviser برداشت شده اند و از بیشترین شمار بازدید کنندگان تا کمترین آن ها رتبه گرفته اند.

92. اگر سری به استرالیا بزنید، در قلمرو شمالی آن صخره های عجیب و غریبی می بینید که همانند قطب نماهای مغناظیسی بزرگ عمل می کنند. این اشکال صخره مانند نقش مهمی در حفط بقای موریانه ها از طریق ایجاد محیطی خنک، در آب و هوای این کشور ایفا می کنند.


91. می توانید یک تجربه بهاری فوق العاده با سفر به Blue Eye در جمهوری آلبانی؛ جنوب شرقی قاره اروپا داشته باشید. چشمه های این منطقه هر انسانی را مجذوب خود می کنند.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

90. سفری به ساحل شهر اسکاگن، شمالی ترین نقطه دانمارک در منطقه نوردیولند داشته باشید. ساحل گرنن محل تلاقی دو دریای کته گت و شمال است که آب این دو دریا به طرز جالبی به دلیل اخلاف غلظت نمک های آن ها و همچنین تفاوت دما، با یکدیگر مخلوط نمی شود!

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

89. غار های پارک ملی فونگ نها-که بانگ در ویتنام که از میراث های جهانی یونسکو نیز هست، از جمله شگفتی های بی نظیر طبیعت است که به ماجراجویی هایش می ارزد.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

88. چشم انداز های خیره کننده ی دریاچه های بوهینج و بلد در جمهوری اسلوونی؛ کشوری در جنوب اروپای مرکزی، یکی از بهترین مقاصد تابستانه را برای توریست های علاقه مند به مناظر طبیعی رقم می زند.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

87. اگر از عاشقان ماجراجویی در طبیعت باشید، منظره غروب خورشید در کوه آتشفشانی فعال رینجانی در لومبوک که یک جزیره کوچک متعلق به کشور اندونزی است، بهترین گزینه پیش روی شما خواهد بود.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

86. دریای گمشده یک دریاچه زیرزمینی بزرگ در تِنِسی؛ از ایالت های جنوبی آمریکا است که می تواند مقصدی هیجان انگیز برای یک سفر دلچسب باشد.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

85. کوهنوردی در کوهستان ماموت کالیفرنیا حال و هوای خاص خود را خواهد داشت چرا که از نزدیک با چشم انداز زیبای ایجاد شده در کوهستان به وسیله سنگ های بازالتی رو به رو می شوید.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

84. پیاده روی میان شن های ساحل Nairn در اسکاتلند کوهستانی، می تواند حتی فرصت دیدن دلفین ها را نیز برایتان فراهم کند.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

83. یکی از پیچیده ترین و در عین حال جالب ترین شکل گیری طبیعی اشکال صخره ای تحت عنوان “سمفونی سنگ ها” را می توان در ارمنستان شاهد بود. این شاشکال ایجاد شده به وسیله سنگ های بازالتی بسیار زیبا هستند.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

82. اگر اهل کوهنوردی هستید، پارک ملی بلک کنیون آو د گانیسون در ایالت کلرادو آمریکا را فراموش نکنید. این منطقه با آن که کمتر مورد شناسایی توریست ها واقع شده است، مناظری خارق العاده دارد.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

81. پارک ملی سِمین واقع در اتیوپی آفریقا نیز یکی دیگر از مناطق هیجان انگیز برای تجربه کوهنوردی همراه با چشم انداز های رویایی است.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

80. اگر اهل ریسک کردن باشید، پیاده روی در دهانه آتشفشان نیسیروس در جزیره دودکانس یونان، تجربه ای بسیار هیجان انگیز خواهد بود. آخرین فوران این آتشفشان مربوط به سال 1888 بوده است.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

79. سرسبزی مزارع چای Kolukkumalai در مونار هند، هر بیننده ای را به خود خیره می کند. با سفر به این منطقه عکس های بی نظیری نسیبتان می شود.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

78. رنگ آبی روشن این غار در پارک ملی Bruce استان انتاریو، کانادا به قدری مسحور کننده است که گویا اصلا حقیقی نیست!

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

77. رانندگی در جاده Transfăgărășan  رومانی که ترانسیلوانیا را به والاچیا متصل می سازد، یکی از جذاب ترین تجربه های رانندگی هر انسانی خواهد بود.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!

76. مقبره های ساخته شده در کوه های شهر فتحیه در کشور ترکیه، یکی دیگر از جاذبه های توریستی است که کمتر مورد بازدید قرار گرفته است.

مکان هایی که باید حداقل یک بار در عمر خود ببینید!
برچسب ها : آدرس مکانهای دیدنی پاریس،اماکن دیدنی باتومی،اماکن دیدنی باکو،اماکن دیدنی تفلیس،تصاویر+مکانهای دیدنی ارمنستان،جاهای دیدنی ارمنستان با عکس،جاهای دیدنی ارمنستان+ایروان،جاهای دیدنی استانبول با آدرس،جاهای دیدنی استانبول با عکس،جاهای دیدنی باتومی،جاهای دیدنی باتومی در گرجستان،جاهای دیدنی باکو،جاهای دیدنی باکو عکس،جاهای دیدنی پاریس با عکس،جاهای دیدنی پاریس به زبان انگلیسی،جاهای دیدنی تبریز با ادرس،جاهای دیدنی تبریز با عکس،جاهای دیدنی تبریز عکس،جاهای دیدنی تبریز کجاست؟،جاهای دیدنی تبریز کندوان،جاهای دیدنی تبریز همراه با عکس،جاهای دیدنی تبریز و حومه،جاهای دیدنی شیراز با عکس،جاهای دیدنی شیراز عکس،جاهای دیدنی شیراز همراه با آدرس،جاهای دیدنی مشهد،جاهای دیدنی مشهد مقدس،عکس مکانهای دیدنی ارمنستان،عکس مکانهای دیدنی پاریس،عکسهای مکانهای دیدنی پاریس،مكانهاي ديدني استانبول تركيه،مكانهاي ديدني باتومي،مكانهاي ديدني باكو،مكانهاي ديدني تهران،مكانهاي ديدني گرجستان،مكانهاي ديدني مشهد،مكانهاي ديدني مشهد مقدس،مكانهاي ديدني مشهد همراه با آدرس،مکانها دیدنی شیراز،مکانها دیدنی مشهد،مکانهاي ديدني ارمنستان،مکانهاي ديدني استانبول،مکانهاي ديدني تبريز،مکانهاي ديدني تهران،مکانهاي ديدني شيراز،مکانهاي ديدني مشهد،مکانهای دیدنی ارمنستان،مکانهای دیدنی ارمنستان ایروان،مکانهای دیدنی استانبول،مکانهای دیدنی استانبول با آدرس،مکانهای دیدنی استانبول ترکیه،مکانهای دیدنی استانبول روی نقشه،مکانهای دیدنی باتومی،مکانهای دیدنی باکو،مکانهای دیدنی باکو آذربایجان،مکانهای دیدنی پاریس،مکانهای دیدنی تبریز،مکانهای دیدنی تبریز Pdf،مکانهای دیدنی تفلیس،مکانهای دیدنی تفلیس گرجستان،مکانهای دیدنی تهران،مکانهای دیدنی تهران با آدرس،مکانهای دیدنی تهران بزرگ،مکانهای دیدنی تهران به زبان انگلیسی،مکانهای دیدنی تهران در ایام نوروز،مکانهای دیدنی تهران در زمستان،مکانهای دیدنی تهران در شب،مکانهای دیدنی تهران در نوروز،مکانهای دیدنی در ارمنستان،مکانهای دیدنی در پاریس،مکانهای دیدنی در تفلیس،مکانهای دیدنی شهر باکو،مکانهای دیدنی شهر پاریس،مکانهای دیدنی شهر تفلیس،مکانهای دیدنی شیراز،مکانهای دیدنی شیراز با آدرس،مکانهای دیدنی شیراز با عکس،مکانهای دیدنی شیراز عکس،مکانهای دیدنی شیراز+آدرس،مکانهای دیدنی کشور ارمنستان،مکانهای دیدنی مشهد،مکانهای دیدنی مشهد با آدرس،مکانهای دیدنی مشهد مقدس،مکانهای دیدنی و تفریحی پاریس،مکانهای دیدنی و تفریحی تفلیس،مناطق ديدني ارمنستان،مناطق ديدني استانبول،مناطق ديدني استانبول تركيه،مناطق دیدنی باتومی،مناطق دیدنی باکو،مناطق دیدنی تفلیس

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت