ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس

نویسنده: احمد اعجازی

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس

اندام تناسلی زن,اندام زیبا,اندام جنیفر لوپز,اندام تناسلی,اندام به انگلیسی,اندام زن,اندام زنانه,اندام زیبا زنان,اندام زنان برهنه,اندام دختر,اندام زیبا,اندام زیبای زنان,اندام زیبا از نظر مردان,اندام زیبا زن,اندام زیبا+عکس,اندام زیبای جنیفر لوپز,اندام زیبا دختر,اندام زیبای مردان,اندام زیبای زنان ایرانی,اندام زیبای مردانه,

این زن جوان با اندامش خود همه را متحیر کرد, این خانم مانکن با اندام عجیب خود زنان و مردان دنیا را متحیر کرده است. اکثر خانم ها تلاش میکنند که همواره فرم ایده آل اندام خود را حفظ کنند برای همین از خوردن غذاهای چرب و .. اجتناب می کنند .

 

اما زنی وجود دارد که می گوید هر روز غذا های پرکالری مانند پیتزا، سیب زمینی سرخ کرده و انواع کباب را می خورد اما دچار اضافه وزن نمیشود.

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکسیووانا 30 سال سن دارد و دور کمرش فقط 50 سانتی متر است! قد وی 168 سانتی متر و وزنش 38 کیلوگرم است. او می گوید در زمان تولد دارای وزن نرمال بوده و از سن 13سالگی به بعد وزنش تقریبا ثابت مانده است و در آن سن دوستانش به راحتی می توانستند با انگشتان شست و اشاره دو دست شان، دور کمر او را اندازه بگیرند!

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس

او که اهل کشور رومانی است اضافه میکند که در کشورش مردم بهتر است چاق باشند چرا که فرهنگ مردم آنجا می گوید که انسان های چاق، انسانهای پولداری هستند!

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکساین خانم در سال 2006 با همسر آلمانی خود آشنا شده و همسرش او را تشویق میکند که وارد دنیا مد و فشن شده و به عنوان یک مانکن فعالیت کند. هم اکنون او به عنوان یک مدل فعالیت های خود را آغاز کرده است.

این زن جوان با اندام خود همه را متحیر کرد! +عکس

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت