ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

این انسان در تصادفات رانندگی هیچ صدمه‌ای نمی‌بیند / تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

این انسان در تصادفات رانندگی هیچ صدمه‌ای نمی‌بیند / تصاویر

تصادفات رانندگی در ایران,تصادفات رانندگی امروز,تصادفات رانندگی در روسیه,تصادفات رانندگی,تصادفات رانندگی,تصادفات رانندگی ایران,تصادفات رانندگی وحشتناک,تصادفات رانندگی در تهران,تصادفات رانندگی تهران,تصادفات رانندگی در ایران,پیشگیری از تصادفات جاده ای,پیشگیری از تصادفات,پیشگیری از تصادفات رانندگی,راههای پیشگیری از تصادفات,سیستم پیشگیری از تصادف,راههای پیشگیری از تصادفات رانندگی,سیستم پیشگیری از تصادف pcs,راههای پیشگیری از تصادف,راههای پیشگیری از تصادفات جاده ای,راههای پیشگیری از تصادفات دانش آموزان,
گراهام یک انسان طراحی شده است که نشان می‌دهد که بدن مناسبی که انسان از تصادف‌های خودرو جان سالم به در می‌برد باید چگونه باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، گراهام یک مجسمه طراحی شده جدید است که قرار است در سراسر جهان به عنوان سفیر امنیت در تصادف‌های رانندگی باشد.

گراهام ویژگی‌های ظاهری خاصی دارد و نشان می‌دهد که بدن یک انسان باید چگونه باشد تا از تصادف‌های رانندگی جان سالم به در ببرد.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,مجسمه

 

این مجسمه یک سینه خیلی بزرگ دارد که از قفسه سینه محافظت می کند و گردن هم ندارد که همین عامل سبب می‌شود سر انسان هنگام تصادف ناگهانی به جلو پرت نشود.

این مدل انسان با دستان مجسمه ساز اهل ملبورن، پاتریسیا پیچینی ساخته شده است.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,مجسمه

 

پیچینی برای ساختن این مدل از یک جراح تروما و یک مهندس امنیت راه کمک گرفته است.

 

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت