ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ایده های بسیار شیک برای پوشیدن کفش های لژدار +تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

ایده های بسیار شیک برای پوشیدن کفش های لژدار +تصاویر

کفش های لژدار دخترانه,کفش های لژدار جدید,کفش های لژدار مردانه,کفش های لژدار,کفش های لژدار زنانه,مدل کفش های لژدار,عکس کفش های لژدار,کفش های اسپرت لژدار,جدیدترین کفش های مجلسی لژدار,انواع کفش های لژدار,مدل کفش های لژدار,مدل کفش های لژدار دخترانه,عکس مدل کفش های لژدار,مدل کفش های اسپرت لژدار,مل کفش اسپرت دخترانه,مل کفش تابستانی,مل کفش سال,مل کفش دخترانه,مل کفش زنانه,مل کفش,مل کفش مجلسی,مدل کفش 95,مدل کفش سال 95,مدل کفش زنانه,مدل کفش اسپرت,مدل کفش زنانه 2016,مدل کفش مردانه,مدل کفش عروس,مدل کفش دخترانه,مدل کفش 2016,مدل کفش,

کفش های لژدار

کفش های Platform (ترکیبی از کفش های لژدار و پاشنه بلند) یکی از راحت ترین کفش ها و در عین حال خوش استایل است. با اینکه قد را بلند میکنند ولی همانند کفش های پاشنه بلند پوشیدن آنها عوارض خاصی در پی ندارد. پاشنه ضخیم آنها به طور معمول از چوب، چوب پنبه، لاستیک یا پلاستیک ساخته شده است. این کفش ها قرن ها مورد استفاده بوده و مردم یونان و روم باستان، همین طور ژاپنی ها و چینی ها نیز از این کفش استفاده میکردند. این کفش ها در اروپا نیز استفاده میشد.
حال که شما یک آدم بالغ هستید و میخواهید در چشم همگان زیبا به نظر برسید بهترین راه برای پوشیدن کفش های Platform چیست؟

1.حالا که دیگر در روزهای تابستان هستیم، شاید بخواهید لباس های روشن بپوشید. برای مثال برای قسمت بالاتنه از یک لباس سفید استفاده کنید و یا بخواهید از مانتوهای طرح گلدار استفاده کنید. میتوانید از کیف برای توازن بین رنگ ها استفاده کنید و کنتراست مناسبی درست کنید.

ایده های بسیار شیک برای پوشیدن کفش های لژدار

2.هنگامی که کفش های Platform میپوشید حواستان باشد که پاشنه و لژ آن بیش از حد نازک نباشد. در این صورت پای شما را اذیت خواهد کرد و شاید هم باعث شود چند بار زمین بخورید. برای اینکه احساس راحتی بیشتری داشته باشید از کفش هایی استفاده کنید که پاشنه آن از جنس چوب پنبه باشد. این جنس پاشنه منعطف تر از جنس های دیگر است.

3.شما میتوانید استایلی اسپورت و راحت نیز با این کفش ها داشته باشید. با استفاده از کفش کتانی Platform میتوانید به این نتیجه برسید. این کفش ها از سال پیش به روی بورس آمدند و به شدت محبوب شدند. لازم نیست در این مورد حساسیت زیادی در مورد لباس های خود به خرج دهید.

ایده های بسیار شیک برای پوشیدن کفش های لژدار

4.اگر شما به دنبال کفش هایی هستید که با آن به دفتر کار بروید، این کفش ها کار شما را راحت تر میکنند و شما را اذیت نمیکنند. برای این که استفاده در محل کار از این کفش ها داشته باشید، میتوانید از کت های زنانه(Blazer) و شلوار و یا همان لباس رسمی استفاده کنید. لازم نیست که جزئیات دیگری نیز به این مجموعه اضافه کنید؛ کافیست همه چیز ساده باشد.

5.شما میتوانید این کفش ها را با لباس های بلند نیز بپوشید. سعی کنید که از لباس های راحت استفاده کنید و اگر شد از لباسی که کناره های آن چاک دارد. با این روش میتوان مطمئن شوید که این کفش ها همیشه در معرض دید نیستند. این توصیه برای مهمانی هایی همچون عروسی ها و… کاربرد دارد و باعث راحتی شما در مدتی طولانی میشود بدون آنکه آسیبی به پا یا کمر شما وارد کند.

ایده های بسیار شیک برای پوشیدن کفش های لژدار

6.اگر پاهای بلندی دارید میتوانید از کفش های Platform که پابند دارد استفاده کنید. با این کار شما ظاهری دلنشین خواهید داشت به خصوص اگر شما این کفش ها را با شلوارهای جین Cuff(شلواری که پاچه آن تا زده شده باشد) ترکیب کنید، به نتایج جالبی دست خواهید یافت.

 

7.در زمستان نمیتوان از کفش هایی جلو باز استفاده کرد پس بهترین راه استفاده از بوت یا نیم بوت است. خب حالا ارتباط آن با کفش های Platform چیست؟ استفاده از بوت پاشنه بلند باعث میشود که به پای شما آسیب های جدی وارد شود(البته اثر آن سریعا ظاهر نخواهد شد و مدتی طول میکشد تا عوارض مشخص شود). پس در زمستان بعدی استفاده از بوت های Platform را فراموش نکنید.

 

8.از کفش های Platform کف صاف استفاده کنید. شاید این کفش ها به نظرتان قدیمی باشد ولی مطمئن باشید کاملا امروزی و خوش استایل به نظر میرسید.این کفش ها نه پاشنه کوتاه و نه پاشنه بلند دارند و به اندازه کافی به قد شما اضافه میکند که شما از آن راضی باشید.

فراموش نکنید که با هر کفشی بخواهید استایل خوبی داشته باشید باید مطمئن شوید که تمام نکات از جمله رنگ بندی، آب و هوا و… را رعایت کنید.

شیکسون

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت