ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ایده هایی بسیار شیک و ساده برای منحصر به فرد شدن حیاط و باغچه+تصاویر

نویسنده: احمد اعجازی

ایده هایی بسیار شیک و ساده برای منحصر به فرد شدن حیاط و باغچه+تصاویر

دکوراسیون حیاط,دکوراسیون حیاط منزل,دکوراسیون حیاط کوچک,دکوراسیون حیاط ایرانی,دکوراسیون حیاط خلوت,دکوراسیون حیاط خلوت کوچک,دکوراسیون حیاط های کوچک,دکوراسیون حیاط ویلایی,دکوراسیون حیاط بزرگ,دکوراسیون حیاط خیلی کوچک,دکوراسیون باغچه,دکوراسیون باغچه و حیاط کوچک,دکوراسیون باغچه های کوچک,دکوراسیون باغچه حیاط,دکوراسیون باغچه و حیاط,دکوراسیون باغچه,دکوراسیون باغچه منزل,دکوراسیون باغچه کوچک,دکوراسیون باغچه منزل,دکوراسیون باغچه و باغ و حیاط,

تزئین حیاط و باغچه

تا حالا برای شما پیش آمده کف حیاط یا باغچه ی شما به خاطر قدم های افراد ترک برداشته باشند یا شکسته باشند ؟ قصد ندارید در یک روزبارانی در باغچه تان قدم بزنید؟ اینجا یک سری ایده های ساده برای شما آماده کردیم که این مشکلات را حل می کند و قدم زدن در باغچه را برایتان جالب تر می کند. با ما همرا ه باشید.
ساخت یک قاب برای تزئین حیاط و باغچه

روش هایی که در اینجا آورده شده تلاش زیادی لازم ندارند. ابتدا به یک قاب احتیاج دارید. دو روش برای تهیه ی این قاب ها وجود دارد. اول اینکه می توانید این قاب ها را از مراکز خرید یا فروشگاه های اینترنتی که این ابزار را می فروشند تهیه کنید. اما راه دوم این است که با استفاده از خلاقیت خودتان یک قاب بسازید.
برای ساخت قاب هم از روش های زیر استفاده کنید:

می توانید از تخته های چوبی یا فوم یا یونولیت استفاده کنید. اگر از فوم ها یا یونولیت استفاده کنید بهتر است و در این صورت می توانید طرح مورد علاقه تان را با مداد روی آن بکشید و بعدا را برش داده و در کار از آن استفاده کنید. طرح هایی که با این ابزار ایجاد می کنید، باید مشبک باشند؛ تا مواد سیمانی داخل آن ریخته شود. قدم بعدی آماده سازی سیمان هست. قاب را در مکانی که مد نظر تان هست، قرار دهید و مواد سیمانی را داخل آن بریزید. دقایقی صبر کنید و سپس قاب را به آرامی خارج کنید. منتظر باشید تا خشک شود.

ایدههایی بسیار شیک و ساده برای منحصر به فرد شدن حیاط و باغچه

ساخت یک مسیر موزائیکی در باغچه

ساخت این مسیر موزائیکی یک  مقدار سخت تر و خسته کننده تر از روش قبلی هست. ولی بسیار لذت بخش تر و زیباتر هست. این کار خلاقیت شما را نشون می دهد و به شما اجازه می دهد که از تخیل و ذهنتان برای خلق یک چیز زیبا و مفید استفاده کنید.
مواد لازم برای تزئین حیاط و باغچه :

۱- مقداری سنگ رنگی ( می تونید سنگ ها رو به رنگ دلخواهتان در بیاروید.)
۲- سیمان
۳- کاغذ و مداد
اول از همه، باید تصمیم بگیرید که چه طرحی را دوست دارید در باغچه تان پیاده کنید. سپس آن طرح را روی کاغذ بکشید. کشیدن این تصویر به شما در چینش سنگ ها کمک می کند؛ چون یک طرح کلی از کارتان را در دست دارید. ابتدا یک لایه ی نازک از سیمان را روی کف باغچه بریزید. بعد با استفاده از راهنما ( تصویری که در کاغذ پیاده کردید ) شروع به چیدن سنگ ها کنید. همه ی سنگ ها را یکباره نچینید؛ مرتب کردن آنها برایتان مشکل خواهد شد. سنگ ها را یکی یکی بچینید. بعد از اینکه کارتان تمام شد، منتظر باشید تا مسیرتان خشک شود و از آن لذت ببرید.

 ایدههایی بسیار شیک و ساده برای منحصر به فرد شدن حیاط و باغچه

شما می توانید طرح های دیگری هم روی سیمان پیاده کرده و از آنها استفاده کنید.

 ایدههایی بسیار شیک و ساده برای منحصر به فرد شدن حیاط و باغچه

 باغچه آرایی

 ایدههایی بسیار شیک و ساده برای منحصر به فرد شدن حیاط و باغچه

تزیین

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت