ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

ایجاد 150 هزار شغل صنعتی تا پایان سال

نویسنده: علی باستانی

ایجاد 150 هزار شغل صنعتی تا پایان سال

 

,شغل صنعتی,شغل صنعتی پر درامد,شغل های صنعتی,شغل برق صنعتی,شغل طراحی صنعتی,بهترین شغل صنعتی,ایجاد شغل صنعتی,شغل نقشه کشی صنعتی,شغل برای مدیریت صنعتی,شغل برقکار صنعتی,مشاغل صنعتی پر درامد,شغل های صنعتی در ایران,شغل های صنعتی زود بازده,شغل های مدیریت صنعتی,انواع شغل های صنعتی,شغل های رشته برق صنعتی,شغل های صنعت برق,شغل های برق صنعتی,لیست شغل های صنعتی,معرفی شغل های صنعتی,آینده شغلی برق صنعتی,تحقیق در مورد شغل برق صنعتی,معرفی شغل برق صنعتی,شغل های مرتبط با برق صنعتی,شغل طراحی و نقشه کشی صنعتی,معرفی شغل طراحی صنعتی,آینده شغلی طراحی صنعتی,موقعیت شغلی طراحی صنعتی,فرصت شغلی طراحی صنعتی,تعریف شغل طراحی صنعتی,شغل های طراحی صنعتی,شرح شغل طراحی صنعتی,وضعیت شغلی طراحی صنعتی,رشته نقشه کشی صنعتی,رشته نقشه کشی صنعتی چیست؟,رشته نقشه کشی صنعتی دانشگاه علمی کاربردی,رشته نقشه کشی صنعتی به کمک رایانه,رشته نقشه کشی صنعتی علمی کاربردی,رشته نقشه کشی صنعتی کارشناسی,رشته نقشه کشی صنعتی کاردانی,معرفی شغل نقشه کشی صنعتی,رشته نقشه کشی صنعتی چیست؟,استخدام مدیریت صنعتی,استخدام مدیریت صنعتی 95,استخدام مدیریت صنعتی بدون سابقه کار,استخدام مدیریت صنعتی در تهران,استخدام مدیریت صنعتی اصفهان,استخدام مدیریت صنعتی 95,استخدام مدیریت صنعتی در عسلویه,استخدام مدیریت صنعتی تبریز,ایجاد شغل صنعتی

 

محمدباقر نوبخت که به خراسان شمالی سفر کرده است، با حضور در برنامه تلویزیونی شب‌های اترک که به طور زنده از شبکه استانی پخش شد به ارائه گزارشی اجمالی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید پرداخت و از تمهیدات دولت یازدهم برای رشد و رونق اقتصادی سخن گفت.

وی شاخص سرمایه انسانی خراسان شمالی را مطلوب ارزیابی کرد و ضمن یادآوری مهم‌ترین مصوبات دولت برای توسعه این استان و برخی طرح‌های زیربنایی، تصریح کرد: دولت در این راستا توجه بیشتری به مباحث آمایش سرزمین خواهد داشت و برای اولویت‌سنجی و تدوین برنامه‌های توسعه از همکاری نخبگان بیشتر سود خواهد جست.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با افزودن اینکه امسال سهم مناسبی از اعتبارات ماده۱۸۰ به خراسان شمالی اختصاص خواهد یافت، به تدابیر اتخاذ شده برای حمایت از بنگاه‌های تولیدی اشاره و خاطرنشان کرد: برای این منظور ۱۶۰ هزار میلیارد ریال پیش‌بینی شده تا به ۷۵۰۰ واحد تولیدی پرداخت شود و با فعال شدن این واحدها تا پایان سال برای ۱۵۰ هزار جوان جویای کار، شغل ایجاد شود.

نوبخت در ارتباط با خروج بنگاه‌های اقتصادی کوچک از رکود نیز گفت: خراسان شمالی سهم خوبی از اعتبارات ۹۰۰۰ میلیارد تومانی توازن منطقه‌ای برای ماده ۱۸۰ دارد. از سوی دیگر تسهیلات باید برای بخش کشاورزی ارزان‌تر باشد که امیدواریم با پرداخت این تسهیلات شاهد تحول در بخش بنگاه های زودبازده باشیم.

سخنگوی دولت در ادامه این گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به رکوردشکنی بخش کشاورزی و افزایش خرید گندم در کشور از چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تن در سه سال قبل به رقم ۱۱ میلیون تنی سال جاری بیان کرد: دولت برای حمایت از گندم‌کاران داخلی این محصول را گران تر از گندم وارداتی قیمت گذاری کرده و با توجه به همکاری مجلس و تامین منابع مالی، به‌زودی مطالبات کل گندم کاران پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: از محل اعتبارات بودجه استانی، اعتبارات توازن منطقه‌ای ماده ۱۸۰ و اعتبارات سفر رییس‌جمهور می‌توان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام  در استانها هزینه کرد.

نوبخت در ارتباط با حمایت از کالاهای داخلی نیز اظهار کرد: برای حمایت از کالاهای داخلی بسته مقابله با رکود اقتصادی موقت مطرح شد که با توجه به این بسته، کارت‌های اعتباری نیز تعریف شد که زمینه را برای تشویق خرید داخلی فراهم می‌کند.

وی همچنین خراسان شمالی را استانی ثروتمند و برخوردار عنوان کرد و گفت: این استان ظرفیت‌های خوبی در بخش‌های مختلف دارد که باید به‌ درستی از آن بهره گرفت.

نوبخت به موضوع آمایش سرزمین نیز اشاره کرد و افزود: برای اینکه بتوانیم بودجه خراسان شمالی برای سال ۱۳۹۶ را  آماده کنیم باید شاخص‌ها مورد بازبینی قرار گیرد؛ لذا کار کوتاه مدتی انجام شده اما شرط لازم آن ریل‌گذاری برای اهداف و شاخص‌هاست؛ بنابراین برنامه ششم توسعه می تواند این ریل‌گذاری و اهداف را به سرانجام برساند.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم برنامه درستی برای این استان داشته باشیم باید به سمت برنامه آمایش سرزمین رفت و انتظار داریم نخبگان و خبرگان این استان با رایزنی سازمان برنامه و بودجه استان در این مسیر ما را همراهی کنند.

استاندار خراسان شمالی هم در این برنامه با اشاره به خدمات دولت در این استان و طرح‌های به بهره‌برداری رسیده طی این هفته، سفرهای دولتمردان ازجمله وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان برنامه و بودجه را در همین راستا ارزیابی کرد.

محمدرضا صالحی ابراز امیدواری کرد دولت با برنامه‌ریزی صحیح و ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی، رضایت هر چه بیشتر مردم را جلب کند.

بنا به این گزارش، در هفته دولت امسال ۶۰۲ طرح عمرانی و زیربنایی با هزینه بیش از ۵۱۱۲ میلیاردریال در خراسان شمالی به بهره‌برداری رسید.

برچسب ها : آینده شغلی برق صنعتی،آینده شغلی طراحی صنعتی،استخدام مدیریت صنعتی،استخدام مدیریت صنعتی 95،استخدام مدیریت صنعتی اصفهان،استخدام مدیریت صنعتی بدون سابقه کار،استخدام مدیریت صنعتی تبریز،استخدام مدیریت صنعتی در تهران،استخدام مدیریت صنعتی در عسلویه،انواع شغل های صنعتی،ایجاد شغل صنعتی،بهترین شغل صنعتی،تحقیق در مورد شغل برق صنعتی،تعریف شغل طراحی صنعتی،رشته نقشه كشي صنعتي چيست؟،رشته نقشه کشی صنعتی،رشته نقشه کشی صنعتی به کمک رایانه،رشته نقشه کشی صنعتی چیست؟،رشته نقشه کشی صنعتی دانشگاه علمی کاربردی،رشته نقشه کشی صنعتی علمی کاربردی،رشته نقشه کشی صنعتی کاردانی،رشته نقشه کشی صنعتی کارشناسی،شرح شغل طراحی صنعتی،شغل برای مدیریت صنعتی،شغل برق صنعتی،شغل برقکار صنعتی،شغل صنعتی،شغل صنعتی پر درامد،شغل طراحی صنعتی،شغل طراحی و نقشه کشی صنعتی،شغل نقشه کشی صنعتی،شغل های برق صنعتی،شغل های رشته برق صنعتی،شغل های صنعت برق،شغل های صنعتی،شغل های صنعتی در ایران،شغل های صنعتی زود بازده،شغل های طراحی صنعتی،شغل های مدیریت صنعتی،شغل های مرتبط با برق صنعتی،فرصت شغلی طراحی صنعتی،لیست شغل های صنعتی،مشاغل صنعتی پر درامد،معرفی شغل برق صنعتی،معرفی شغل طراحی صنعتی،معرفی شغل نقشه کشی صنعتی،معرفی شغل های صنعتی،موقعیت شغلی طراحی صنعتی،وضعیت شغلی طراحی صنعتی

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت