ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اکران «ناهید» همزمان با المپیک در برزیل

نویسنده: علی باستانی

اکران «ناهید» همزمان با المپیک در برزیل

 

فیلم ناهید,فیلم ناهید دانلود,فیلم ناهید آنلاین,فیلم ناهید در جشنواره کن,فیلم ناهید کامل,فیلم ناهید در کن,فیلم ناهید جشنواره کن,فیلم ناهید کن,فیلم ناهید جشنواره فجر,فیلم ناهید در فستیوال کن,المپیک در برزیل,المپیک برزیل,المپیک برزیل 2016,بازیگران ایرانی در المپیک برزیل,آیدا پناهنده,آیدا پناهنده ناهید,آیدا پناهنده بیوگرافی,آیدا پناهنده متولد,آیدا پناهنده کن,آیدا پناهنده همسر,آیدا پناهنده در کن,آیدا پناهنده در جشنواره کن,آیدا پناهنده کارگردان,آیدا پناهنده و ساره بیات,

 

فیلم سینمایی «ناهید» ساخته آیدا پناهنده همزمان با بازی‌های المپیک ریو در برزیل اکران می‌شود.
پس از گذشت بیش از یک سال از خرید فیلم سینمایی «ناهید» از سوی پخش‌کننده برزیلی، این اثر سینمایی از بیست و هشتم جولای (هفتم مرداد) بر پرده یازده سالن سینما در ریودوژانیرو و دیگر شهرهای برزیل رفته است. اکران ناهید همزمان با المپیک تابستانی ۲۰۱۶ ریو ادامه خواهد داشت.

کتایون شهابی پخش‌کننده فیلم «ناهید» پیش از این اعلام کرده بود که این فیلم پس از موفقیت در بازار بین‌المللی جشنواره کن ۲۰۱۵ به ۱۵ کشور در آسیا، اروپا و آمریکای جنوبی فروخته شده که برزیل نیز یکی از این کشورها بوده است.

«ناهید» فیلمی به کارگردانی آیدا پناهنده و نویسندگی مشترک با ارسلان امیری به تهیه‌کنندگی بیژن امکانیان ساخته سال ۱۳۹۳ است.

این فیلم که منتخب بیش از سی فستیوال جهانی فیلم است در ۲۷ آبان ۱۳۹۴ در سینماهای ایران به نمایش در آمد و از ماه فوریه ۲۰۱۶ اکران‌های موفقی در بیش از پنجاه سینمای کشور فرانسه توسط کمپانی ممنتو فیلمز و همچنین توسط کارامل فیلمز در اسپانیا و استرادا فیلمز در یونان داشته است.

«ناهید» داستان زن جوانی است که با پسرش زندگی می‌کند. او که از شوهرش جدا شده برای امرار معاش کار می‌کند، اما دشواری مالی و تنهایی او را آزار می‌دهد. ساره بیات، پژمان بازغی، نوید محمد‌زاده، پوریا رحیمی‌سام، نسرین بابایی، میلاد حسین‏پور از بازیگران اصلی این فیلم بوده اند.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت