ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اپل واچ ۲ باتری بزرگ‌تری دارد

نویسنده: احمد اعجازی

اپل واچ ۲ باتری بزرگ‌تری دارد

,اپل واچ,اپل واچ دیجی کالا,اپل واچ 2,اپل واچ چیست,اپل واچ دیجی کالا,اپل واچ دست دوم,اپل واچ طرح اصلی,اپل واچ در ایران,اپل واچ فروش,قیمت اپل واچ دیجی کالا,خرید اپل واچ دیجی کالا,اپل واچ در دیجی کالا,اپل واچ چیست,Apple Watch دیجی کالا,آی واچ اپل دیجی کالا,قیمت اپل واچ در دیجی کالا,اپل واچ طرح اصل,خرید اپل واچ طرح اصل,اپل واچ در ایران,فروش اپل واچ در ایران,خرید اپل واچ در ایران,اپل واچ در بازار ایران,اپل واچ ایران,Apple Watch در ایران,پیش فروش اپل واچ در ایران,خرید اپل واچ در ایران,فروش اپل واچ در ایران,اپل واچ فروشی,فروشگاه اپل واچ,فروشندگان اپل واچ,فروش اپل واچ در تهران,فروش اپل واچ در شیراز
مدل ۴۲ میلی‌متری اپل واچ ۲ از باتری ۳۳۴ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد.

«اپل واچ ۲» (Apple Watch 2) از جمله محصولات اپل به حساب می‌آید که انتظار داریم در زمان معرفی «آیفون ۷» (iPhone 7) یا آیفون ۶SE به نمایش در بیاید. امروز شایعات جدیدتری درباره‌ی این محصول منتشر شده‌اند که به بیشتر شدن ظرفیت باتری آن اشاره می‌کنند. در شایعات گفته شده که مدل ۴۲ میلی‌متری اپل واچ ۲ از باتری ۳۳۴ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد. لازم به ذکر است که مدل ۴۲ میلی‌متری فعلی اپل واچ باتری ۲۴۶ میلی‌آمپر ساعتی داشت. اگر این اطلاعات درست باشند، ظرفیت باتری اپل واچ ۲ بیش از ۳۶ درصد در مقایسه با مدل قبلی افزایش داشته است.

میزان ظرفیت باتری اپل واچ یکی از مسایلی بود که کاربران به آن اعتراض کرده بودند و به نظر می‌رسد که اپل با افزایش آن در مدل جدید قصد دارد این مشکل را تا اندازه‌ای برطرف کند. همچنین امیدوارم که نسل دوم ساعت هوشمند اپل از شبکه‌های موبایل هم پشتیبانی کند تا بتوان با آن تماس تلفنی برقرار کرد و برای استفاده از آن دیگر نیازی به آیفون نباشد.

البته در بخش دیگری از شایعات گفته شده که اپل واچ ۲ در دو مدل راهی بازار می‌شود که یکی از آن‌ها به GPS و فشار سنج مجهز شده است. همچنین مشخص شده که این ساعت‌ها در برابر نفوذ آب مقاوم‌تر شده‌اند، اما اپل همچنان به کاربران پیشنهاد می‌کند که این محصولات را از آب دور نگه‌دارند. به احتمال زیاد پردازنده‌ی به‌کار رفته در اپل واچ ۲ هم ارتقا پیدا کرده و سریع‌تر شده است.

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت