ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اولین تصویر از ساعت‌های هوشمند نکسوس به بیرون درز کرد

نویسنده: احمد اعجازی

اولین تصویر از ساعت‌های هوشمند نکسوس به بیرون درز کرد

ساعت های هوشمند سامسونگ,ساعت های هوشمند,ساعت های هوشمند سونی,ساعت های هوشمند,ساعت های هوشمند اپل,ساعت های هوشمند سیم کارت خور,ساعت های هوشمند موجود در بازار,ساعت های هوشمند cookoo watch,ساعت های هوشمند ارزان قیمت,ساعت های هوشمند هواوی,
گوگل قصد دارد دو ساعت نکسوس جدید با نام‌های Swordfish و Angelfish راهی بازار کند.

چند وقتی می‌شود که شایعات به ساخت ساعت‌های هوشمند نکسوس اشاره می‌کنند.

 

ساعت‌هایی که تا چند ماه آینده راهی بازار می‌شوند. در حالی که هیچ اطلاعاتی از این محصولات لو نرفته بود، امروز تصویر به بیرون درز کرده که دو مدل از ساعت‌های هوشمند نکسوس را نشان می‌دهد. البته مشخص شده که این ساعت‌ها با اسم رمز Angelfish و Swordfish شناخته می‌شوند. همچنین به احتمال زیاد این محصولات با سیستم عامل Android Wear 2.0 راهی بازار می‌شوند.

براساس اطلاعات قرار گرفته در سایت Android Police،‌ ساعت هوشمند Angelfish تنها ۱۴ میلی‌متر ضخامت دارد. همچنین مدل دیگری هم دارد که از LTE و GPS بهره می‌برد و به سنسور تشخیص ضربان قلب مجهز شده است. این ساعت به شکلی ساخته شده که می‌توان از آن به عنوان یک دستگاه مستقل هم استفاده کرد.

ساعت Swordfish هم ۱۰٫۶ میلی‌متر ضخامت دارد و در رنگ‌های نقره‌ای، تیتانیوم و رزگلد ساخته می‌شود. در حالی که هنوز ساخت این ساعت‌‌های هوشمند تایید نشده‌اند؛ انتظار داریم که گوگل این محصولات را در پاییز امسال و در کنار معرفی گوشی‌های نکسوس جدید معرفی کند.

 

اخبار تکنولوژی – دیجی کالا

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت