ایرانیان

تازه های این بخش ایرانیان

فروشگاه

اولویت جدید پرداخت تسهیلات بانکی / عملکرد ۳ ماهه نظام بانکی

نویسنده: احمد اعجازی

اولویت جدید پرداخت تسهیلات بانکی / عملکرد ۳ ماهه نظام بانکی

تسهیلات بانکی به انگلیسی,تسهیلات بانکی,تسهیلات بانکی,تسهیلات بانکی بدون سپرده گذاری,تسهیلات بانکی چیست,تسهیلات بانکی وام,تسهیلات بانکی با سود کم,تسهیلات بانکی خرید خودرو,تسهیلات بانکی بدون سپرده,تسهیلات بانکی برای خرید خودرو,پرداخت تسهیلات بانکی ملت,پرداخت تسهیلات بانکی,پرداخت تسهیلات بانک ملی,پرداخت تسهیلات بانک مهر اقتصاد,پرداخت تسهیلات بانک کشاورزی,پرداخت تسهیلات بانک صادرات,پرداخت تسهیلات بانک مسکن,پرداخت تسهیلات بانک ملی,پرداخت تسهیلات بانک انصار,پرداخت تسهیلات بانک رفاه,نظام بانکی ایران,نظام بانکی چیست,نظام بانکی کشور,نظام بانکی امریکا,نظام بانکی بدون ربا,نظام بانکی و اقتصاد مقاومتی,نظام بانکی سوئیس,نظام بانکی و مساله fatca,نظام بانکی,نظام بانکی و پولی,

تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 مرداد 1395

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام پرداخت ۹۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی در ۳ ماه نخست امسال گفت: تمرکز تسهیلات دهی در صنایع کوچک و متوسط قرار گرفت.

به گزارش مهر، علی اصغر میرمحمدصادقی گفت: با توجه به سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” در یک برنامه هماهنگ شده با تیم اقتصادی دولت مقرر شده با وجود رکود موجود، تمرکز نظام بانکی و صنعت کشور بر روی صنایع کوچک و متوسط قرار گیرد.

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی اظهارداشت: در سال های ۱۳۹۲، ۱۳۹۳و ۱۳۹۴ کوشش بانک مرکزی و نظام بانکی کشور و تمرکز آن بر روی سرمایه در گردش بود. وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون به حدود ۴ هزار و ۳۰۰ واحد صنعتی به میزان حدود سه هزار میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش و تسهیلات ثابت پرداخت شده است.

میرمحمدصادقی با بیان اینکه سقف اعطای تسهیلات، محدود به ۱۶ هزار میلیارد تومان نیست گفت: اگر در اجرای این طرح به بیش از این نیاز باشد با توجه به منابعی که در نظام بانکی برای این منظور پیش بینی کردیم پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه پارسال ۴۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداختیم اضافه کرد: اگر ۵۰ درصد آن هم تمدیدی یا تجدیدی بوده باشد یعنی حدود ۲۰۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداختی به صورت پول به بنگاه ها داده شده است.

مدیر کل اعتبارات بانک مرکزی گفت: در طول سه ماهه نخست امسال حدود ۹۳ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم که از این مقدار حدود ۳۱ درصد یعنی ۲۸ هزارو ۴۰۰ میلیارد تومان مربوط به صنعت و معدن بود. امیدواریم بیش از ۹۰ درصد این تسهیلات در جهت هدف پیش برود.

 

نظرات کاربران
بدون دیدگاه

مطالب تصادفی

ایستگاه سلامت